Chmatákov online


Fórum – Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH [zamknuto]

Robbenko
zablokován
SZ Mail
Prosim o vyhozeni kernolla z CHUJ a Palanda z Chmakuzy protoze

tedka pred 2 min jsem byl v 4. meste!Hrac Andree pred ocima Kernolla a Palandy killi a rekilli ostatni hrace kdyz jsem se do nej pustil sel do me palanda a Kernoll,Andree odlogl ja jsem dostal od palandy potom hned prisel Supreme(CHBI) a zabil Palandu jelikoz me bezduvodne zabil a Kernoll zabil SUpreme(CHBI) tady screen : http://img227.imageshack.us/img227/5990/bezduvodnykillkernollfp1.jpg
(na tom screene je jak Kernoll jde do Supreme) svedek:supreme Rabbit BIgBoSS DJ.Tr@va atdd....
Tohle uz jasne mluvi za to ze Kernoll zneuziva sva prava v CHUJ!
# 30.3.2008 22.28
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ

Pohy,cz:ja mohu potvrdit ze palanda jako clen chmakuzy bezduvodne killuje...zazil jsem to na vlastni kuzi...ve 4.meste byli killeri zahy,andree a u banky stal palanda...vbehl jsem tam s jerrym a sli sme proti killerum a vtom se na nas vrhl i palanda...jak je jiz znamo 4. mesto je killerske a palanda jako clen chmakuzy by nemel bezduvodne zasahovat a jestli je duvod pro to,ze zahy(killer) je jeho kamarad tak at me vomejou...palanda vyuziva sveho posazeni ve chmakuze a mel by byt vyhosten...podle meho nazoru by clenove chmakuzy nemely bezohledne killovat a tim branit druhe killery predevsim v zone pro killeni




Vyvětlim ti to

Jako myslíš, že kdyžsi jen tak přídu do 4. a 5 lummeru se do mě pustí, že mám šanci
Ano, Niker a spol. dou mý kámoši a když mám přiležitost to těm co mě klillí vrátit , tak jim to vrátim.
# 31.3.2008 13.53
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ty si to asi spatne pochopil..tady nejde o to nekomu neco oplacet..tady jde o to,ze kdyz jsem tam nabehl s jerrym na killery tak ty si tam stal u bany v pohode vybehl na nas zahy a andree a ty ses do nas pustil s nima...a neni to poprve...uz kdyz jsem tam byl sam a sel jsem do zahyho tak dy si sel do me z nicehos nic se slovy "ja branim kamose" ...tvoje povinost neni branit killery ale branit bezbrany coz on neni
# 31.3.2008 13.57
Já jsem zákon
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Jo šel jsem do vám, protože ste rekilovali zahyho.. aspoň mi to tak bylo řečeno

1. jeto kámoš
2. rekillovali ste ho
# 31.3.2008 13.58
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
pokud chcete aspon trochu spravedlnosti ve chmatu tak by ste ho mely vykazat z chmakuzy...chmakuza by mela stat za newbikama a bezbranyma a ne chranit a pomahat killerum...
# 31.3.2008 14.00
Já jsem zákon
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Když seš newbík beze zbreně tak nelez do 4. města který je plný killeru... 3-(
# 31.3.2008 14.01
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ty pokud ses chmakuza tak pln svoje povinosti,laskave si poradne promysli co stoji za slovem rekill a nepomahel killerum nebo vypadni z chmakuzy...pokud beres jako rekill to,ze tam z niceho nic vpadnu a jdu do nej a ty se ho ze slovy "je to kamos" zastanes a jdes do me tak ty si v tom pripade spadl z visne...
# 31.3.2008 14.03
Já jsem zákon
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
;-) Jednim slovem LOL

Protože já sem tam ani nebyl a zahy mi psal na icq , že ho rekilujete tak sem tam neběhl.. a i kdybi mi napsal kdokoliv jinej , že sem rekilluje tak na něj vlítnu
# 31.3.2008 14.04
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ne ty si tam nebyl...takze postava co stala u bany mela pripravenej blesk s nickem palanda si nebyl teda ty?tohle je dost chaba vymluva a ty ses dost ubohej kdyz nedokazes priznat svou chybu...stal jsem tam vedle tebe a jen co se tam obevim zahy tak jsem do nej sel coz rekill neni..tomu se rika kill...a ty jen co si videl ze na nej litaj blesky tak ses do me pustil aby si mu pomohl..hrajes si na clena chmakuzy tak pro to neco delej a nechovej se jak koste co pomaha killerum!!!
# 31.3.2008 14.07
Já jsem zákon
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
;-) já jsem tam nebyl
jak říkám zahy mi psal na icq , že ho rekillujete tak ste dostali jak malý

Mim. co já si pamatuju realias mě střelil první.
# 31.3.2008 14.09
 
Yin_Chieh_Han
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yin_Chieh_Han
SZ Mail
Zombie_nation rekl sem clena chmakuzy co dela to co ma a je aktivni ano mas pravdu palanda je aktivni ale jak sam vidiz kdyz si na nej kazdej ted stezuje tak asi nedela co ma ;)a podle pravidel co rekl M!key tak na koho z chmakuzy budou stiznosti de ven takze pokud je aspon trochu cestnej vyhodi palandu ..;) a kernolla by meli vyhodit tez kdyz vyuziva sve postaveni ve hre..;)
# 31.3.2008 14.12
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
co ja si pamatuju tak jsem o realiasovi nerekl ani slovo tak nevim co ho sem pletes...jak rikam je to dost chaba vymluva..tohle ti nejak nevyslo..za 1.kdyz tam byl jen zahy..tak jsem na nej sel sam a ty si byl u bany celou dobu kdyz jsem se do nej pustil tak ty si sel do me se slovy ze je to tvuj kamos a ze do nej nemam jit...a za 2.sel jsem s jerrym a to tam byl zahy a andree a abych nezapomel ty si jako na potvoru zase stal u bany..kdyz sme se pustili do andreeho tak si do nas zase sel i ty a zase se slovy nemate mi jit do kamose...zakze se nad sebou trochu zamysli nez zase vypustit z huby nejakou blbost protoze se mi z tebe dost zveda zaludek
# 31.3.2008 14.13
Já jsem zákon
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Tohle nemá cenu, každej si bude stát za svym, já se nevymlouvám, jestli mam dokopat zahyho aby se něco napsal, udělám to .
# 31.3.2008 14.15
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ano dobre si to rekl...nema to cenu protoze ti dosli slova a nenachazis dalsi vymluvy na to co jsem napsal...ano dokopej k tomu zahyho a muzes i andreeho kterym si pomahal nas killnout...to bude ten nejlepsi zbusob...nehraj si na clena chmakuzy..akorat jim kazis povest...dela se mi z tebe blbe jak ses ubohej
# 31.3.2008 14.18
Já jsem zákon
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Tak ktomuhle se musim vyjadrit pac tady se ted akorat strapnujes palanda bylo to takhle sli sem s pohym do 4. byl is tam ty niker andree020 zahy pote co sem si ja dobyl leky sel sem pryc na trh a arni si dobyl leky a sel zamnou pote co niker sel skillit k nemocnici odolnost tak sme tam vtrhli pac oni tam do nas sli sveci ste byli u nemocnice a hlidali pka sel zahy a andree a pustili sme se do sebe po schvili vidim ze nekdo sije blesky do arni jediny mystik si tam byl ty a potom si sel i do me kdyz sem se ptal proc do nas des rekl si z zahy je kamos ze do nej nemamem jit a pritom sme ja i arni sli jen do andreeho ..;) takze tu meles blbosti a urovnej si to v hlave a je pravda ze realist tam vubec nebyl .. :-D!!
# 31.3.2008 14.18
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ

Pohy,cz:ano dobre si to rekl...nema to cenu protoze ti dosli slova a nenachazis dalsi vymluvy na to co jsem napsal...ano dokopej k tomu zahyho a muzes i andreeho kterym si pomahal nas killnout...to bude ten nejlepsi zbusob...nehraj si na clena chmakuzy..akorat jim kazis povest...dela se mi z tebe blbe jak ses ubohej



ne, nedošli nemá cenu se hádat s dementem ;-)
# 31.3.2008 14.28
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.