Chmatákov online


Fórum – Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH [zamknuto]

Robbenko
zablokován
SZ Mail
Prosim o vyhozeni kernolla z CHUJ a Palanda z Chmakuzy protoze

tedka pred 2 min jsem byl v 4. meste!Hrac Andree pred ocima Kernolla a Palandy killi a rekilli ostatni hrace kdyz jsem se do nej pustil sel do me palanda a Kernoll,Andree odlogl ja jsem dostal od palandy potom hned prisel Supreme(CHBI) a zabil Palandu jelikoz me bezduvodne zabil a Kernoll zabil SUpreme(CHBI) tady screen : http://img227.imageshack.us/img227/5990/bezduvodnykillkernollfp1.jpg
(na tom screene je jak Kernoll jde do Supreme) svedek:supreme Rabbit BIgBoSS DJ.Tr@va atdd....
Tohle uz jasne mluvi za to ze Kernoll zneuziva sva prava v CHUJ!
# 30.3.2008 22.28
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Robbenko
zablokován
SZ Mail
No nic radsi uz jdu dejte LOCK ale at se na to koukne BD dik HI LAMS (jen nekteri) :D
# 30.3.2008 23.20
-Old verzi hraju za ucet Mr.Vladdis(kdysi)
-New verzi nehraju
-the best player on CH is Mr.Robben (a pak SAM #12 )
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Robben vyndej si me z ignore potrebuju stebou neco vyresit :-D
# 30.3.2008 23.21
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Hi ?! Hi je pozdrav při příchdu a né při loučení.
při loučení je "Bye"
# 30.3.2008 23.22
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Duch.03:Robben vyndej si me z ignore potrebuju stebou neco vyresit :-D


Domluvit se na další lži?:-|
To si můžeš řešit přes PM. Posthuntere.
# 30.3.2008 23.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
K kernolle tady mas screen co dokazuje ze N!k3r je pozabijel a vy ste ho nechali nedomlouval sem se na lzi jen potrebuju hodit ten screen na web uz mi to de ... :twisted:" rel="external nofollow">http://img169.imageshack.us/my.php?image=chujkoukajaknikerzabijifb9.png:evil::twisted:
# 30.3.2008 23.42
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Až na to, žes sem hodil jen odkaz na imageshack.
# 30.3.2008 23.47
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Co?? ja kdyz na to kliknu normalne se mi zobrazi ten screeny na imageshack ;)
# 30.3.2008 23.51
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
nám se zobrazí jen server...
# 30.3.2008 23.51
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Duch.03:Co?? ja kdyz na to kliknu normalne se mi zobrazi ten screeny na imageshack ;)


Mě jen ]imageshack.uk
# 30.3.2008 23.54
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
rockkakuzák
uživatel
SZ Mail
parchant kili u banky bacaha na nej
# 31.3.2008 2.23
Obrázek
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Robben : Oůů.. demntík si stěžuje, ale když ty killuješ, tak je to dobrý viď ? Zamysli se nad sebou, a az pak si stěžuj.. Děcko seš nic jiného.. Pokud vím, tak kernoll killoval, a killí jen ty co do něj jdou, nebo rekillují.. takže si běž radši za maminkou, ale ne na forum..
# 31.3.2008 6.56
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ja mohu potvrdit ze palanda jako clen chmakuzy bezduvodne killuje...zazil jsem to na vlastni kuzi...ve 4.meste byli killeri zahy,andree a u banky stal palanda...vbehl jsem tam s jerrym a sli sme proti killerum a vtom se na nas vrhl i palanda...jak je jiz znamo 4. mesto je killerske a palanda jako clen chmakuzy by nemel bezduvodne zasahovat a jestli je duvod pro to,ze zahy(killer) je jeho kamarad tak at me vomejou...palanda vyuziva sveho posazeni ve chmakuze a mel by byt vyhosten...podle meho nazoru by clenove chmakuzy nemely bezohledne killovat a tim branit druhe killery predevsim v zone pro killeni
# 31.3.2008 10.38
Já jsem zákon
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ale tak RObbene nežaluj lol A jestli je CH.B.I. na stejné úrovni jako Chmakuza, tak to ratši skončím u CH.B.I, protože Chmakuza je v testu aspoň aktivní :-|
# 31.3.2008 11.25
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Yin_Chieh_Han
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yin_Chieh_Han
SZ Mail
LOL chmakuza aktivni rekni mi jedninyho clena chmakuzy co je ve hre aktivni a dela co by mel ..?:-D:-D(Ja o zadnem newim..;-))
# 31.3.2008 11.32
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Zombie_Nation
uživatel
Obrázek
Ve hře: Freerider
SZ Mail ICQ Web
palanda
# 31.3.2008 12.20
Obrázek
Obrázek

"a mě velká porce moucha-obrovská":-D

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Opakovaně:žádost o kick Kernolla z CH [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.