Chmatákov online


Fórum – Léčitelovič je mocinqi neheski

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Léčitelovič je mocinqi neheski [zamknuto]

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
obranacs, zamyslete se proč si nikdy nehodláte vyskillit léčitele?

správná odpověď: je úplně na ho*no..

vyskillit takového léčitela není zrovna nejlevnější a určitě není vhodný jako první postava kterou začne hrát nováček... nikdy jsem neviděl že by někdo používal léčitele at už v teamfightech nebo při zabíjení příšery...

návrhy:

- snížit ManaCost healu
- snížit BobuleCost healu
- nechat ManaCost oživování a požehnání
- přidat mu něco čím se sám uživí a zároven se hodí k léčení, perfectní je rybko 100%, HP ryby a uživit se může lahvema
- samozřejmě mu zesílit heal na dvojnásobek lékarničky jinak nemá cenu aby healoval, tak silný heal by dával při podmínce, že healovaná postava musela být maximálně před 10ti sekundama zasáhnuta, at jen tak ve lhotce nevyhealuje všechny během 3 healů
- jestli se toto všechno udělá tak mu zvýšit základní HP nebo mu dát možnost použít muták, kdyby se to udělalo jak jsem napsal tak se healer bude v každém teamfightu focusovat a bude padat jak švestka

připomínky?
# 20.6.2013 18.19
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 9

Stránky: 1 2 3 4

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ

Maly John:Jasper: Pořád teoretizuješ. Jak jsi vyskillil mystika ty?
A ty báje s vyděláváním na mamutovi obratkou... :-P


Tak já třeba vydělával na mamutovi s léčitelem. Léčitel byl moje úplně první postava. Ještě jsem nevěděl co a jak a ani, že je nevyužitelný. Proto jsem prva udělal obratku a pak docela dlouho chodil na mamuta se sekerou. Tím jsem si vydělal na skill léčení. Spolu s ním jsem vyskilloval přesnost u bojdy. Pak už jsem chodil jen na příšeru.
Strašně jsem se těšil na skill požehnání. Jak mi všechno pak líp půjde. Kdo mohl tušit, že nejspíš ani nefunguje. :D
# 24.6.2013 14.26
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
MJ: na wowku si vyděláváš profesema a questama, a jelikož tu nejsou questy a některé postavy si nemají jak vydělávat, tak je to na shit.. to že si všichni vypomáháte řemdou není normální, ale chyba... to že s tím nikdo několik let nic nedělá už zase není Váš problém že jo ;)
# 24.6.2013 15.04
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fredy: Chybou bych to nenazval. Jak už jsme se mockrát shodli, Chmat je prostě jinej :D

Lístek: Si děláš srandu ne? :-O
# 24.6.2013 16.33
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
chma je prostě jinej, ale myslíš že gizmo na začátku projektu plánoval aby se pobuda a léčitel nehráli? ...
# 24.6.2013 16.41
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
S tím pobudou nesouhlasím. Já ho používám často a rád (a tím opravdu nemyslím, že rád čtu mapy a kopu poklady). A léčitele na podělávání sekerou taky loguju docela často. Léčení, to už je jiná :D
# 24.6.2013 16.50
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to že ho logneš jednou do měsíce není hraní... hrej ho bez používání jiných účtů ;)
# 24.6.2013 19.07
Gizmo
autor hry
SZ
Na začátku projektu? Na začátku nic jako povolání nebylo plánováno, všechno se přidávalo podle hráčů.

Zkus si uvědomit, že tohle není placený projekt, možná ti pak dojde, proč to není dokonale vyladěné tak, jak by být mohlo.
# 25.6.2013 8.07
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Léčitelovič je mocinqi neheski [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.