Chmatákov online


Fórum – Léčitelovič je mocinqi neheski

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Léčitelovič je mocinqi neheski [zamknuto]

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
obranacs, zamyslete se proč si nikdy nehodláte vyskillit léčitele?

správná odpověď: je úplně na ho*no..

vyskillit takového léčitela není zrovna nejlevnější a určitě není vhodný jako první postava kterou začne hrát nováček... nikdy jsem neviděl že by někdo používal léčitele at už v teamfightech nebo při zabíjení příšery...

návrhy:

- snížit ManaCost healu
- snížit BobuleCost healu
- nechat ManaCost oživování a požehnání
- přidat mu něco čím se sám uživí a zároven se hodí k léčení, perfectní je rybko 100%, HP ryby a uživit se může lahvema
- samozřejmě mu zesílit heal na dvojnásobek lékarničky jinak nemá cenu aby healoval, tak silný heal by dával při podmínce, že healovaná postava musela být maximálně před 10ti sekundama zasáhnuta, at jen tak ve lhotce nevyhealuje všechny během 3 healů
- jestli se toto všechno udělá tak mu zvýšit základní HP nebo mu dát možnost použít muták, kdyby se to udělalo jak jsem napsal tak se healer bude v každém teamfightu focusovat a bude padat jak švestka

připomínky?
# 20.6.2013 18.19
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 9

Stránky: 1 2 3 4

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
No já jsem tu také nějakou dobu hrál a s Foresem jsme si zarábali na kostech poměrně často. A že by jsi tam potkal nějakého zabijáka to zrovna ne. :D :D
# 20.6.2013 20.40
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jenze obvaz ti dá cca 100hp, když máš 100 léčení (3 použití obvazu)
1200 hp co inv, dejme tomu, kulomet ubírá v průměru 25, takže dejme tomu, že obvazy vystačí na 50 ran. Jop, kdyby léčil 1v1, ok, to se dá. Ale u příšery, kdy ti nějaký dmg občas veme příšera a naběhne tam ještě další klan, to už ti moc nevýjde.
A navíc, kdo by chtěl někoho léčit, když obvazy stojí dost peněz? Řekne si, že za bojovníka může klikat léky a když někoho zabije tak dropne i věc.
Ale jako hráč nevidím důvod, proč bych hrál za léčitele, není to ziskový povolání, prostě nič... Navíc hole ubírají moc many, dříve se používala oživka poměrně často, nosil jí skoro každý v invu, když se ještě mohla používat na každém povolání, teď když bere manu a to dost, tak jí také nikdo nevyužívá. Proč by taky měl, když ho to stojí manu? :-P
Já bych udělal, aby ta ve 4. šla používat od 100 a manu by nebrala, vyskillení léčení je dost drahý, takže by neléčil každý. Oživování také bez many, pouze požehnání a to aby bralo například 5-10 many, protože to stejně moc nepomáhá.
# 20.6.2013 20.40
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
pepsim: nic moc... léčitel potřebuje ty HP ryby a HP lektvary které se mají k tomuto povolání vázat...



Naposledy upraveno: 20.6.2013 20.42

# 20.6.2013 20.41
Pepsimus_
uživatel
SZ
nebo jim zvednout manalimit.
# 20.6.2013 20.41
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Hodně bych boostnul léčení léčitelskou holí (50hp/30 many?), třeba i 100% šanci a taky snížil manacost oživení (20 many). Léčitelská jehla je na léčení mimo boj, ta ať zůstane jak je. Taky to požehnání co se týče lahví není nic moc (brouky nevím, zbytek asi taky nic), taky počet zásahů, po které požehnání vydrží bych zvýšil. Zbývá také ještě jedna nevyužitá hůl, takže k ní by bylo fajn vymyslet nějaký cool efekt. Např. štít na několik hp nebo něco takového. Obvazy nebo nějaké jiné léčení by na léčitele samotného mohlo mít lepší efekt, než na ostatní (aby v teamfightu hned neskapal).
# 20.6.2013 22.08
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
MJ: s tím co si napsal by nikdo do teamfightu nešel... a pořád by si na manu a léky neměl jak vydělat, tudíž si napsal nehoráznou pi*ovinu.. nejdebilnější názor tady...
# 21.6.2013 15.38
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Chmat odjakživa funguje tak, že si na sebe bojová classa nevydělává. Úplně vidím mystka, který sám za sebe udělá stovku. Vždycky potřebuješ řemdu.
# 22.6.2013 19.32
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
od toho má vědu.. zkus to znova ;)

BTW: přijde ti léčitel jako bojová classa? ...
# 22.6.2013 20.01
panBlack_obnova2
uživatel
SZ

Maly John:Chmat odjakživa funguje tak, že si na sebe bojová classa nevydělává. Úplně vidím mystka, který sám za sebe udělá stovku. Vždycky potřebuješ řemdu.



Jak psal Fredy mystik má vědu a vědou se dá krásně vydělávat. Mystik je soběstačný až až. Maly John někdy mi připadá že si nikdy nehrál Chmatákov protože tu vždy napíšeš docela slušnou perlu. Mimochodem další věc Léčitel a bojová klasa ? lol
Léčitel má obratnost jen tak aby se neřeklo mi příjde. :D

BTW: Souhlasím se vším co je napsané v tématu.
# 22.6.2013 20.10
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Tak a teď chci slyšet, kdo jste mystika skillili bez řemdy. Žádné teoretizování, chci jména.

Léčitel bojové povolání možná není, moje pointa byla, že si na sebe, stejně jako bojda nebo mystik, nevydělá.

Grand Master: Souhlas, obratka u léčitele je takové ucpávání díry :D
# 23.6.2013 20.01
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ale každé povolání si má na sebe vydělávat..bud to nikdo nedělá a nebo tam nejsou možnosti, každej si založí bojdu,mystika a řemdu.. celkově to chce povolání překopat aby se hrálo všechno..
# 23.6.2013 20.13
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Přesně, souhlasím :)
# 23.6.2013 20.19
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fredy: Já si myslím, že Chmat je natolik jiný, že není reálné a ani správné, aby povolání byla soběstačná. V ostatních hrách máš profese, tunu questů, prostě způsoby, které přímo nesouvisí s tím, jaké má tvoje klasa schopnosti. Ve Chmatu tomu tak není. Takže i když mystik má vědu, skoro nikdo ji nepoužívá ;-)

Nezamluvme to, jsem zvědav, kdo se přihlásí na moji otázku. Blacku?
# 23.6.2013 20.30
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Třeba já ještě před wipe vyskillil mystika bez řemeslníka :-)
Mizel jsem pivka, jedno 15chk a manu kupoval od npc. Vyšlo to na tokových 200-250k.
# 23.6.2013 20.33
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jasper:Třeba já ještě před wipe vyskillil mystika bez řemeslníka :-)
Mizel jsem pivka, jedno 15chk a manu kupoval od npc. Vyšlo to na tokových 200-250k.



A těch 250k jsis taky získal tím mistikem?
# 23.6.2013 21.01
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Léčitelovič je mocinqi neheski [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.