Chmatákov online


Fórum – Léčitelovič je mocinqi neheski

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Léčitelovič je mocinqi neheski [zamknuto]

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
obranacs, zamyslete se proč si nikdy nehodláte vyskillit léčitele?

správná odpověď: je úplně na ho*no..

vyskillit takového léčitela není zrovna nejlevnější a určitě není vhodný jako první postava kterou začne hrát nováček... nikdy jsem neviděl že by někdo používal léčitele at už v teamfightech nebo při zabíjení příšery...

návrhy:

- snížit ManaCost healu
- snížit BobuleCost healu
- nechat ManaCost oživování a požehnání
- přidat mu něco čím se sám uživí a zároven se hodí k léčení, perfectní je rybko 100%, HP ryby a uživit se může lahvema
- samozřejmě mu zesílit heal na dvojnásobek lékarničky jinak nemá cenu aby healoval, tak silný heal by dával při podmínce, že healovaná postava musela být maximálně před 10ti sekundama zasáhnuta, at jen tak ve lhotce nevyhealuje všechny během 3 healů
- jestli se toto všechno udělá tak mu zvýšit základní HP nebo mu dát možnost použít muták, kdyby se to udělalo jak jsem napsal tak se healer bude v každém teamfightu focusovat a bude padat jak švestka

připomínky?
# 20.6.2013 18.19
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 9

Stránky: 1 2 3 4

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Grok, v té době bylo fůra kopacích, killících a jiných questů, z podělů atd...
Vážně bych neseděl na těžbě a neprodával šutry, u toho jsem vydržel vždy maximálně hodinu :D
# 23.6.2013 21.08
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Jsou tu některé pěkné nápady ;)a rozhodně s Priestem bych něco udělal ;) Měl jsem ho kdysi vyskileného na 100 % a neměl jsem nikdy pro něj využití ... nevím jak teď s těma jeho holema je ... ale myslím, že by se to mělo udělat tak abych někdě bez priesta nebylo možný jít ... ( tím myslím, že by se to bez priesta nezvládlo či tak něco )
# 23.6.2013 21.09
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jasper:Grok, v té době bylo fůra kopacích, killících a jiných questů, z podělů atd...
Vážně bych neseděl na těžbě a neprodával šutry, u toho jsem vydržel vždy maximálně hodinu :D



Tak jo, ale jde o tu soběstačnost. S mistikem který má 10 mistiky si nevyděláš na manu a hůl abys mohl aspoň trochu nějak drtit ostatní a nějak si vydělat. Kradení při qestech pro mě není způsob vydělávání.



Naposledy upraveno: 24.6.2013 15.44

# 23.6.2013 21.15
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jaký kradení? Krumpáč ti stojí 3K, který máš během 15 minut na jabkách...
To samé s obratností, uděláš jí zdarma, sekera od hráče 1k, léky na 1 Q 2-3k...
Nevidím důvod, proč bys musel při tom Q krást.
# 23.6.2013 21.21
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jasper:Jaký kradení? Krumpáč ti stojí 3K, který máš během 15 minut na jabkách...
To samé s obratností, uděláš jí zdarma, sekera od hráče 1k, léky na 1 Q 2-3k...
Nevidím důvod, proč bys musel při tom Q krást.



Dobrá, ale i tak Q je činnost, která ve hře není běžná a vůbec by neměla působit jako samozřejmost, kterou si lidé přicházejí k penězům na vyskillení. Nováčci ani nevědí k čemu Q je a co pro to udělat.
# 23.6.2013 21.40
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
No to už je o něčem jiném, ale tak já jen napsal, že vše co jsem měl před wipem i mám teď jsem dokázal bez řemeslníka...
# 23.6.2013 21.59
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Ok, ale grok se ti snaží říct, že to není argument. Prostě nemůžeš tvrdit, že mystik nepotřebuje řemdu, protože GM dělá questy :D
# 23.6.2013 22.05
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tak si na to vyděláš bojovníkem... Zase, 2k na jabkách, koupíš dýku, koupíš za 1k od hráče bojovku a jdeš na mamuta... Uděláš to takhle párkrát a máš už dost chk ;)
To nepočítám když někoho zabiješ a vemeš mu věci, které pak můžeš prodat.
Chmat není jenom o řemeslníkovi, 3x ti padne z mamuta pytel, což se ti může povést za den, dva, nebo i týden... Pak uděláš přesnost a chodíš na příšeru...
# 23.6.2013 22.09
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jasper:Tak si na to vyděláš bojovníkem... Zase, 2k na jabkách, koupíš dýku, koupíš za 1k od hráče bojovku a jdeš na mamuta... Uděláš to takhle párkrát a máš už dost chk ;)
To nepočítám když někoho zabiješ a vemeš mu věci, které pak můžeš prodat.
Chmat není jenom o řemeslníkovi, 3x ti padne z mamuta pytel, což se ti může povést za den, dva, nebo i týden... Pak uděláš přesnost a chodíš na příšeru...



Však jo, ale tady se spíše naráží na soběstačnost povolání, bojovník má díky obratce možnost vyskillit se rychle a levně, aby mohl nějak zabíjet, ale mistik nebo léčitel takové možnosti nemají.
# 23.6.2013 22.12
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ale mají, s léčitelem také můžeš chodit na mamuta/zelenou potvoru..CHvíli to trvá, ale dá se to dát tak, aby tě ani jednou nezabili.
Mystik má kosti, ty vydělávají slušně. Ale zase kdyby jsi chtěl vydělávat na skill léčení tím, že bys pouze zabíjel potvory a čekal na drop, tak by ses asi nedočkal :-)
# 23.6.2013 22.15
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Pro nováčky by byl asi lepší nějaký systém, díky kterému by mohli být samostatní za jakékoliv povolání. Ale když se nad tím zamyslím, tak zkušenější hráči by nejspíš stejně daly přednost založit si řemeslníka, kde si vyskillí všechny vydělávací skilly, na nich si namastí kapsu a pak to vrazí do vedlejších povolání. V tom by to chtělo nějak omezit.
Třeba kdyby se založil jedinej účet na IP a na tom by jste si mohli třeba vytvoři nějakých 5 postav, aby se nemohli vzájemně doplňovat.



Naposledy upraveno: 24.6.2013 15.46

# 23.6.2013 22.19
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to je moc scifi :D sdílená IP je problém atd.. a když hraješ wowko tak si taky založíš více postav, aby sis vyzkoušel ostatní classy atd..
tady jde o to že, založ si léčitele a od doby založení nikdy nelogni ani jedinej jinej učet co máš, a ostatním lidem neříkej že to jsi ty a že začínáš nanovo, nikdo ti nic nedá :D budeš hrát sám na sebe, za týden se mi ozvi jestli máš plnej hlavní skill (léčení)
u ostatních povolání si hlavní skill uděláš o dost rychleji (samozřejmě nepočítám řemdovu výrobu, je to hlavní skill ale ten se supportí skillama ostatníma (těžba a zručka)) léčitel nemá možnost supportit se vedlejším výdělečným skillem :(
# 23.6.2013 22.31
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Fredy, výrobu ti udělám do jedné hodiny ;) xD
# 23.6.2013 22.32
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
po dlouhé době jsem napsal něco o ČESTNÉM skillení xD a ty mi to musíš tak zaje*at xD
# 23.6.2013 22.33
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jasper: Pořád teoretizuješ. Jak jsi vyskillil mystika ty?
A ty báje s vyděláváním na mamutovi obratkou... :-P

Fredy: Sdílená IP není problém xD.
S tím wowkem na tom přeci jen něco je. Tam je docela problém mít přihlášené dvě postavy a přímo pomáhat jednou druhé (pokud nejste vybaveni pro multiboxing). Ve wow jsou ale všechny schopnosti bojové, výdělek se realizuje spíš profesemi, ale to je přeci jen už trochu jiné wowko. A taky nepotřebuješ nutně profese pro získání vybavení. Prostě se k němu proquestíš.
# 24.6.2013 13.41
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Léčitelovič je mocinqi neheski [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.