Chmatákov online


Fórum – Léčitelovič je mocinqi neheski

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Léčitelovič je mocinqi neheski [zamknuto]

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
obranacs, zamyslete se proč si nikdy nehodláte vyskillit léčitele?

správná odpověď: je úplně na ho*no..

vyskillit takového léčitela není zrovna nejlevnější a určitě není vhodný jako první postava kterou začne hrát nováček... nikdy jsem neviděl že by někdo používal léčitele at už v teamfightech nebo při zabíjení příšery...

návrhy:

- snížit ManaCost healu
- snížit BobuleCost healu
- nechat ManaCost oživování a požehnání
- přidat mu něco čím se sám uživí a zároven se hodí k léčení, perfectní je rybko 100%, HP ryby a uživit se může lahvema
- samozřejmě mu zesílit heal na dvojnásobek lékarničky jinak nemá cenu aby healoval, tak silný heal by dával při podmínce, že healovaná postava musela být maximálně před 10ti sekundama zasáhnuta, at jen tak ve lhotce nevyhealuje všechny během 3 healů
- jestli se toto všechno udělá tak mu zvýšit základní HP nebo mu dát možnost použít muták, kdyby se to udělalo jak jsem napsal tak se healer bude v každém teamfightu focusovat a bude padat jak švestka

připomínky?
# 20.6.2013 18.19
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 9

Stránky: 1 2 3 4

Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Mam lečitele lečení 56 a narval jsem tam celkém dost ani nevím proč to skillim ale měl by být buffnuty .. je z těch povolaní asi nejhorší co ted je
# 20.6.2013 18.24
Valentino Rossi <3
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
kdyby byl jen "ASI" nejhorší.. aspon 3 by se hrál... xD
# 20.6.2013 18.38
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Plný souhlas se vším :-P
# 20.6.2013 18.48
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Mám ho kompletně vyskilleného a používám ho občas jen na požehnání.
léčitelská hůl - je na nic, bere šíleně moc many a přidává směšně málo hp.
oživovací hůl - asi jo no, ale moc využití nemá. Možná kdyby po oživení doplnila aspoň 50% HP.
hůl požehnání - je pěkná no, ale nepřijde mi že by požehnání vůbec fungovalo (testováno na nespočetně lahvích).
léčitelská jehla - fajn, ale při fajtech a pod. nepoužitelná.
obvazy - jsou fajn, ale zase si je musíš kupovat. Chce to nějakou výhodu pro léčitele, do které se nemusí vrážet další peníze.
A jen tak pro zajímavost. Vyskillení léčení na 100% mě vyšlo cca na 190k. A to se vyplatí. :)
# 20.6.2013 19.18
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To máš ještě dobrý, já jak ho skillil dříve společně s Greyem, tak cca 240k.
# 20.6.2013 19.20
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Zrušte doktory, npc s lékama atp. a je po problému. 8-) lol
# 20.6.2013 19.29
 
Fores_obnova
uživatel
SZ
A co takto,že by si ty obvazy mohl léčitel vyrábět? Jinému povolání by nešlo obvaz vyrobit,ale jen léčitelovi ano a přidat mu max třeba 50% výrobu a po doskillení 50% by mu šel obvaz vyrobit na každý pokus. (Jako je tomu u šípů a podobně).
Řemeslník by to nemohl vyrobit,ani nikdo jinej. Další věc je ta,že by léčitel měl využít alchemku,protože má healovat. Dal bych mu tu možnost,že HP lektvary a HP ryby mohl chytat jen on,proč né,když je to léčitel? Alchemku po dosažení 50% (max. alchemka u léčitele) tak by mohl na každý pokus vyrobit ten HP lektvar? A po dosažení 85% rybaření (max.) by mohl chytit HP rybu. S tím,že řemeslník by jí tu HP rybu mohl chytat taky a nebo,že by se řemdovi zakázala. Něco určitě vymyslíte,ale podle mě má HP lektvary vyrábět léčitel.
# 20.6.2013 19.31
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Konečne niekto, kto navrhol upgrade aj tohto povolania :)
Každý Upgrade tohto povolania poteší :)
# 20.6.2013 19.34
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jenze vyrabeni atd. je na dlouho, to ti proste zabere minimalne 10 minut, coz je pri tehle akcich celkem dost...
# 20.6.2013 19.34
 
Fores_obnova
uživatel
SZ
Proto si to připravíš dopředu tu výrobu a pak ho lektvarem na skrytí schováš a máš to.
# 20.6.2013 19.39
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to že bude moct vyrábět lektvary atd je bonus pro přípravu teamu na fight, ale stále je v PVP nepoužitelný... chce to HEAL = 2x malá lékarnička a snížit ManaCost, to sniží i náklady na vyskillení tohoto povolání, a možnost chytat lahve mu dá možnost si vydělat sám na sebe, jinak se musí supportit jiným accountem ;)
# 20.6.2013 19.54
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jo, pripravis do predu...Ale mas pouze 12 mista v invu coz ti vystaci na chvili.
# 20.6.2013 20.00
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Tak se mu udělá nějaká brašna třeba na 5 políček a mohl by tam dát jen určité healovací itemy. 8-)
# 20.6.2013 20.24
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ale přece... léčitel má healovat tanka, být neviditelný a používat obvazy je shit, dát mu možnost mutáku když se na něj všichni zaměří.. a možnost healovat i sám sebe
# 20.6.2013 20.32
Pepsimus_
uživatel
SZ
dal bych mu kosti místo rybka. A ty kosti by chtěli nějak vybrejnit je to strašná dálka + v killící zoně. Dal bych poblíž kostí nějakýho npc, kterýmu by se prodávali a nechal bych tam killící a je to. Když si někdo bude chtít na kostech vydělat bude riskovat.
# 20.6.2013 20.37

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Léčitelovič je mocinqi neheski [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.