Chmatákov online


Fórum – Pobuda – návrhy

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda - návrhy [zamknuto]

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj, zakládám tohle téma, které by mohlo být určeno speciálně pro povolání pobuda.

Pište sem svoje návrhy a nápady, pro vylepšení tohoto doposud téměř nevyužitého a silně podceňovaného povolání.

A aby nezůstalo jen u řečí, tak přidám taky svoji trošku do mlýna. Měl bych dva návrhy, jak pobudu ještě mírně vylepšit.

1.skrývání - Jak jistě víte, skrývání je jednou z hlavních dovedností jakou pobuda má. Díky dnešnímu updatu, už je opraveno objevení pobudy pomocí chatu. Ale ještě jedna věc mi nepřijde fér. Když má pobuda skrývání 100%, stejně jde po ukrytí vidět nasazená zbraň a dokonce i všechny předměty co na sobě má. Oproti tomu, když se použije lektvar skrývání nejde vidět nic. Tento lektvar, může použít kdokoliv nezávisle na skillu skrývání. To mi nutí otázku k čemu trénovat skill skrývání? Stejně tak jako nemůže mít pobuda skilly určené speciálně pro řemdu/bojdu/mystika/lovce na 100% (přesnost, výroba, léčení, ochočování), tak by nemělo mít ani jiné povolání možnost ukrýt se jako pobuda (a to dokonce ještě mnohem líp). Nezní vám to taky rozumně? Dalo by se to řešit zrušením lektvaru (což by byla škoda), omezením lektvaru pro použití od skrývání 100% (mohl by ho používat jen pobuda) a nebo alespoň upravením skillu skrývání tak, aby pobuda nešel vidět ani se zbraní v ruce (tím by měl skill alespoň stejné možnosti jako hráč po vypití lektvaru). Co si o tom myslíte vy?

2.kradení - Druhý návrh je obnovení možnosti kradení předmětů z inventářů druhých hráčů. Přijde mi to jako mnohem lákavější využití skillu kradení oproti současnému, kdy vám vytrénování této dovednosti, pouze propůjčí možnost používat zlodějskou pistolku.

Budu rád za vaše názory na moje připomínky a také za další návrhy na vylepšení tohoto bezvadného povolání. Třeba se něco časem i podaří protlačit do hry. ;-)
# 12.6.2013 23.09
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 6

Stránky: 1 2 3 4 5

LosRotopedoS
uživatel
SZ
Třeba bude rozdíl mezi red-blue zónou.
Někde se o tom povídalo že v blue nejde, nevím co je na tom pravdy. <- či naopak,.
# 14.6.2013 22.13
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Kradení FAKÁ !!! Giz ho právě spravil. :-):-):-)
# 14.6.2013 22.41
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
gj, kde bola chyba? :)
# 14.6.2013 22.45
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Ani nevím, dělal to naněkolikrát.
# 14.6.2013 23.19
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Tak to mě potěšil v takovou hodinu. 8-)
# 15.6.2013 0.25
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda - návrhy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.