Chmatákov online


Fórum – Pobuda – návrhy

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda - návrhy [zamknuto]

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj, zakládám tohle téma, které by mohlo být určeno speciálně pro povolání pobuda.

Pište sem svoje návrhy a nápady, pro vylepšení tohoto doposud téměř nevyužitého a silně podceňovaného povolání.

A aby nezůstalo jen u řečí, tak přidám taky svoji trošku do mlýna. Měl bych dva návrhy, jak pobudu ještě mírně vylepšit.

1.skrývání - Jak jistě víte, skrývání je jednou z hlavních dovedností jakou pobuda má. Díky dnešnímu updatu, už je opraveno objevení pobudy pomocí chatu. Ale ještě jedna věc mi nepřijde fér. Když má pobuda skrývání 100%, stejně jde po ukrytí vidět nasazená zbraň a dokonce i všechny předměty co na sobě má. Oproti tomu, když se použije lektvar skrývání nejde vidět nic. Tento lektvar, může použít kdokoliv nezávisle na skillu skrývání. To mi nutí otázku k čemu trénovat skill skrývání? Stejně tak jako nemůže mít pobuda skilly určené speciálně pro řemdu/bojdu/mystika/lovce na 100% (přesnost, výroba, léčení, ochočování), tak by nemělo mít ani jiné povolání možnost ukrýt se jako pobuda (a to dokonce ještě mnohem líp). Nezní vám to taky rozumně? Dalo by se to řešit zrušením lektvaru (což by byla škoda), omezením lektvaru pro použití od skrývání 100% (mohl by ho používat jen pobuda) a nebo alespoň upravením skillu skrývání tak, aby pobuda nešel vidět ani se zbraní v ruce (tím by měl skill alespoň stejné možnosti jako hráč po vypití lektvaru). Co si o tom myslíte vy?

2.kradení - Druhý návrh je obnovení možnosti kradení předmětů z inventářů druhých hráčů. Přijde mi to jako mnohem lákavější využití skillu kradení oproti současnému, kdy vám vytrénování této dovednosti, pouze propůjčí možnost používat zlodějskou pistolku.

Budu rád za vaše názory na moje připomínky a také za další návrhy na vylepšení tohoto bezvadného povolání. Třeba se něco časem i podaří protlačit do hry. ;-)
# 12.6.2013 23.09
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 6

Stránky: 1 2 3 4 5

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Buď jedno, alebo druhé ale oboje vôbec xD
# 12.6.2013 23.34
 
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Když už to nemůže být "bojové" povolání, tak prostě jen víc badass :)
# 12.6.2013 23.46
ja nevjem uš
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Já bych řemdovi odebral alchemku a dal jí Pobudovi. Také bych zrušil bych bonusy a pobudovi bych dal muta aby se aspoň něčím vyrovnal bojovím povoláním. Vždyť on má být ten co dělá různé lektvary a jiné věci na trávení... + přidal více možností výrobu lektvarů a když už jsme u toho tak by lahvičky mohli po vypití zůstávat, aby alchemka nebyla tak drahá a lektvary se vyplatily tvořit.
# 13.6.2013 7.12
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web

Dvoulistek:

Když má pobuda skrývání 100%, stejně jde po ukrytí vidět nasazená zbraň a dokonce i všechny předměty co na sobě má



Keby skrytého hráča nebolo vidieť tak by sa každý mohol skryť a afkovať a nikdo by to nezistil. Treba to nejak inak vyšpekulovať :D
# 13.6.2013 7.35
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
jsem pro obnovení krádeže :D
+ Grok má pravdu, řemdovi odebrat alchymku a dát ji pobudovi i léčiteli, každej by měl dělat jiné lektvary.. léčitel jenom lahve s HP, pobuda všechno + nějaké lektvary přidat (i když k lektvarům se špatně vymýšlí novinky)

aby PVP by mělo více faktorů, mohl by dělat lektvary které např.:
- přidá na 3 rány od použití 50% šanci na critical strike (pro lovce a bojdy)
- přidá mystikovi 50% šanci na tři rány, že mu neveme manu
- zdvojnásobí
1) heal (od lékarničky nebo léčitele) spotřebovateli (prostě použiješ malou lékarničku a dostaneš dvojnásob HP, neplatí pro brouka a big)
2) healovací schopnost léčitele až už to používá na sebe či na jinou osobu
- Armor lektvar co 2x zmenší dmg dalších 3 ran
- nějaký vzácný se 100 alchymkou který se dělá třeba z dračího vejce, co by vyHealoval poživatele a udělal ho nesmrtelným na 3 sekundy



Naposledy upraveno: 13.6.2013 12.59

# 13.6.2013 12.37
Gizmo
autor hry
SZ
Moment, moment...

Ono nejde krást z invu za použití pytle?
# 13.6.2013 12.53
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Nejde, zkoušel jsem to a to hodně dlouho. Kradení 100% mám úplně od začátku co hraju. Pytel teď je dobrej jen k trénování kradení, pak se může zahodit. A kradení je dobré jen k používání zlodějské pistole (taková ta žlutá). :'(
# 13.6.2013 12.55
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
a karmu by měl snížit jenom uspěšná čórka... když vyskillíš pobudu, už nikdy nebudeš blue xD
# 13.6.2013 13.00
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Fredy: To není úplně pravda. Cca 130 redek a zase budeš. Mám to otestované. :D
# 13.6.2013 13.03
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Gizmo, nejde to od té doby co jsi opravil bugování přes SHOP za pomocí kradení, psali to sem hodněkrát :D
# 13.6.2013 13.04
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Co se dívám, fungovat by to mělo. Zkuste na někom s plným inventářem. Při 100 skillu (je to v14 doufám) je šance 1:10.
# 13.6.2013 13.19
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Hned to zkusím.
# 13.6.2013 13.21
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Problém je, že kradení má víc nevýhod než výhod. Než je úspěšné, tak o tom cíl ví, může dát obranu (nebo prostě zloděje zabít :-)) a ukradená věc padá na zem, takže si ji může vzít zpět, že?
# 13.6.2013 13.25
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Poslušně hlásím, že to pořád nefunguje.
# 13.6.2013 13.29
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Gizmo
autor hry
SZ
Kradení jde - ozkoušeno. Ale je tam 3s prodlevy, klient píše že kradete, ale ve skutečnosti to server nedělá. Až po 3s.
# 13.6.2013 13.30
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda - návrhy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.