Chmatákov online


Fórum – Pobuda – návrhy

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda - návrhy [zamknuto]

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Ahoj, zakládám tohle téma, které by mohlo být určeno speciálně pro povolání pobuda.

Pište sem svoje návrhy a nápady, pro vylepšení tohoto doposud téměř nevyužitého a silně podceňovaného povolání.

A aby nezůstalo jen u řečí, tak přidám taky svoji trošku do mlýna. Měl bych dva návrhy, jak pobudu ještě mírně vylepšit.

1.skrývání - Jak jistě víte, skrývání je jednou z hlavních dovedností jakou pobuda má. Díky dnešnímu updatu, už je opraveno objevení pobudy pomocí chatu. Ale ještě jedna věc mi nepřijde fér. Když má pobuda skrývání 100%, stejně jde po ukrytí vidět nasazená zbraň a dokonce i všechny předměty co na sobě má. Oproti tomu, když se použije lektvar skrývání nejde vidět nic. Tento lektvar, může použít kdokoliv nezávisle na skillu skrývání. To mi nutí otázku k čemu trénovat skill skrývání? Stejně tak jako nemůže mít pobuda skilly určené speciálně pro řemdu/bojdu/mystika/lovce na 100% (přesnost, výroba, léčení, ochočování), tak by nemělo mít ani jiné povolání možnost ukrýt se jako pobuda (a to dokonce ještě mnohem líp). Nezní vám to taky rozumně? Dalo by se to řešit zrušením lektvaru (což by byla škoda), omezením lektvaru pro použití od skrývání 100% (mohl by ho používat jen pobuda) a nebo alespoň upravením skillu skrývání tak, aby pobuda nešel vidět ani se zbraní v ruce (tím by měl skill alespoň stejné možnosti jako hráč po vypití lektvaru). Co si o tom myslíte vy?

2.kradení - Druhý návrh je obnovení možnosti kradení předmětů z inventářů druhých hráčů. Přijde mi to jako mnohem lákavější využití skillu kradení oproti současnému, kdy vám vytrénování této dovednosti, pouze propůjčí možnost používat zlodějskou pistolku.

Budu rád za vaše názory na moje připomínky a také za další návrhy na vylepšení tohoto bezvadného povolání. Třeba se něco časem i podaří protlačit do hry. ;-)
# 12.6.2013 23.09
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 75 %     Hlasovalo: 6

Stránky: 1 2 3 4 5

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
My jsme to testovali (já, dvoulístek a ještě někdo, normální smrtelnící :D) a nic jsme neukradli :D
# 13.6.2013 13.31
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Tak to bylo vždycky a kradlo se. Chce to šikovnost. Kradení je i tak ultimátní dovednost. Ve které jiné hře mžete krást ostatním hráčům?

Jsem pro přidání alchy léčiteli, pobudovi ani náhodou. Udělejte si součet maxim dovedností. Pobuda má zdaleka nejvíc. Proč ho ještě posilovat? Přidat nějaké zajímavé featury, proč ne.
# 13.6.2013 13.41
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Po cca 10 minutách testování pořád nic a to se mě pokouší okrást 4 hráči.

A když teď tu jsi Gizmo, nešlo by něco udělat i se zlodějským revolverem? Je strašně pomalej, má malej DMG a i když je menší, jde po skrytí vidět. To že stojí 20k ani nemluvím (srovnejte to např. s kuláskem pro bojdu). Kdyby alespoň tahle jediná zbraň nešla po skrytí vidět, tak by ta cena byla zasloužená a pobuda by měl alespoň malou výhodu. 8-)
# 13.6.2013 13.46
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Souhlas s Lístkem.
# 13.6.2013 13.48
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
proč by se nemohl zvětšit součet jeho bodů... má zdaleka nejvíc bodů a přitom se nehraje... takže neřeš součty bodů když ti u pobudy v ničem nepomůžou, podle mě by se měl udělat nějaký lektvarník a jestli se teda obnovuje kradení tak to dát lečiteli.. a PVP bu de hned o něco těžší ;)
# 13.6.2013 14.35
-X-Ni-ck-X-
uživatel
Obrázek
Ve hře: TomCrow, NotSoReal
SZ
Vše, co bych změnil, co se týče pobudy, by bylo....
1. Opravit kradení...
2. Udělat, aby zlodějský revolver nebyl vidět, při skrytí a 100 skrývání (omezení je pro pobudy) :)
# 13.6.2013 15.09
ja nevjem uš
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Mě by se osobně líbilo, aby pobuda mohl chodit skrytý na např 12 políček.
Vždy je to jen o štěstí, kdy se pobuda odkryje.
Tohle zase štve mě.

Jinak se schopností přesnosti jsem spokojený, ale mohlo by se přidat pobudovi několik
malých vylepšení, aby byl hratelný jako takový.

1) Vylepšit kradení.
2) Neměli by se ukazovat itemy po tom, co se pobuda skryje.
3) Rozšířit prodlevu skryté chůze.

Pak by pobuda byl skvělí povko.
# 13.6.2013 15.34
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Green
uživatel
SZ Mail
Pokud by se pobudovi dala alcha, asi bych snad začal chmat opět hrát. Pobuda, vždy mě bavilo ho pouze vyskilit, pak byl zbytečný. Nedávno se mu přidala ta mapa, takže už pobudu nevytahují lidé nikdy, ale jen jednou za čas. Pokud by se mu přidala alcha, konečně by mělo smysl za něj hrát.

A ještě k tomu 2-3 nové lektvary a byla by to bomba.
# 13.6.2013 16.00
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jo, ale řemdovi bych tu alchu nebral. Aspoň ne těm, kteří ji už mají vyskillenou. Nebylo by to zrovna fér.
# 13.6.2013 16.36
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
To s tou alchou je blbosť. Pobuda by si ju nevyskilil keby mu niekto nenachital ryby.
Ale je dobré že myslite na pobudu, ale čo lečitel??? Na toho sa akosi pozabudlo :D Ked sa už Upgraduje, tak poriadne :)
# 13.6.2013 16.40
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Gizmo
autor hry
SZ
Kradení jde..ale chápejte, že to vezme náhodné políčko z inventáře. Takže když má někdo jen jednu věc, je strašně malá šance, že se trefíte.
# 13.6.2013 16.44
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Gizmo: Zkoušel jsem to cca 40 minut. Plnej inventář. Pokoušelo se mě okrást snad 5 lidí. A nikomu se to nepovedlo.
# 13.6.2013 16.45
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Fores_obnova
uživatel
SZ
Je to asi nějaké bugnuté,dříve jsem na jednom neoficiálním serveru zkoušel udělat akcičku,že jsem měl plný inv cen a oni si museli to ukrást,jasně,že nikdo nic neukradl,což mi bylo divný.
# 13.6.2013 16.48
 
Fredy_Guvno_Obnova3
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
na jabkařské verzi ještě krást šlo...
# 13.6.2013 16.50
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Fredy má pravdu, bugem se dalo ukrást celej inventář během chviličky. :D :D
# 13.6.2013 17.08
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda - návrhy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.