Chmatákov online


Fórum – To co se musí řešit..

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Zdravím, opravdu to sem musím napsat!
Lognu do hry, jdu do banky, andy nasadí bílou lamu, říkám si, asi jí koupil, pak jí nasadil Thiago, to už mi příjde divné. Jdu k rybárně, další 2 hráč s bílou lamou, jeden z nich "minus", na sobě bílou lamu a jednu další vyhodil. Andy řekl, že někdo se skinem 6 (tečka), vyhodil lamu na zem. A to co teď napšu, mě přesvědčilo. Logl John1 a začal psát to, co by nikdy john nenapsal, někdo mu zjistil heslo, změnil mu ho, vytváří věci ve hře, pravděpodobně to bude minus, protože ho někdo zavřel a vzápětí na to logl john a: ,,Mám tady štížnost, kdo zavřel minus do NP"..
Vyjádřete svůj názor..
Minus = Patas?

EDIT: Myslím si, že většina lidí bude po rollback.
EDIT2: Jedu k dolní bance, minus, co měl normal skin, si nastavil skin Andreeho020 s bílýma vlasama, bílou lamu měl, VIP korunku měl, co si o tom mám myslet?
EDIT3: Odhalil jsem minuse, projdu portem, zabije mě příkazem..
EDIT4: Neo_Cortexovi změnil heslo a dostal se mu na acc



Naposledy upraveno: 30.8.2010 14.34

# 30.8.2010 14.16
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11



SZ
Mě to psal taky...
[19:25:35] PeRs: Theneor: IP, kteoru mi poslalik, je jeho. Má ji na starých účtech SmarT a měl ji i John1 a i dokonce na mém účtu, kde si změnil heslo.
Měl šanci pomoct a říct to. Nechce, fajn, ať si to řeší s poskytovatelem jako útok na jeho majetek, ušlý zisk a já nevím co.¨
PM nemám aktivované a navíc není co řešit.
[19:25:43] PeRs: toto to řeší :P
[19:26:01] Smart :): Na old acounts
[19:26:12] PeRs: jj
[19:26:14] PeRs: takze je to tve
[19:26:21] Smart :): No ale tu ip už dlouho nemám
[19:26:25] PeRs: ale jo, si borec :D
[19:26:31] PeRs: lizt gizimu na acc xD
[19:26:35 | Upraveno 19:30:42] PeRs: no tweeee xDDDDD



Naposledy upraveno: 31.8.2010 19.32

# 31.8.2010 19.30
 
Gizmo
autor hry
SZ
TheneoR: nemá :) Možná si plete web proxy s dynamickou IP.
Protože všude, na všech účtech má toto:
93.185.2.236

Stará IP to určitě není, protože byla dnes aktivní na mém účtu :) Takže hodně štěstí
# 31.8.2010 19.32
 


SZ
Hahahahaha... Je to nejspíš promyšlený podvod.. Máte přístup ke všemu z mojeho pc.. Bude sranda až se to bude řešit :) Potože já to nebyl.. Jestli ej to podvod tak budete mít velkej průser vy ;)
[19:38:10] Smart :): to mu tam anpiš
[19:38:24] Smart :): a dopiš tam
[19:38:32] PeRs: no
[19:38:46] Smart :): že s takejma programaka moc neumim ale ví jak to asi funguje
[19:38:56] Smart :): ale nic já to nebyl xP
[19:38:58] Smart :): to jim napiš


EDIT: [19:39:53] Smart :): Jestli si myslíte že bych to dokázal tak to jste frajeři nejdřív nedokážu nic a pak sem tak dobrej až bych měl mít problémi
# 31.8.2010 19.39
 
Gizmo
autor hry
SZ
mykky: no, IP adresa je usvědčující důkaz, je unikátní v rámci celého Internetu. A navíc, tracováním spojení lze přesně zjistit, odkud se daný uživatel připojil. A díky bohu, servery to uchovávají roky, takže v pohodě.
A Smarte, ty můžeš být moc rád, že do  toho nebudu rýpat ještě já s tím, že jsi poškodil hru, protože koneckonců DJ Miky prodává VIP a můžeme klidně říct, že díky tvým podvodům přijde méně hráčů.
# 31.8.2010 19.42
 


SZ
Joo, já bych mu to všechno zpočítal ať se smaží v pekle :D
Jinak, tedko nikdo nebude bugovat, čili, žádné rollbacky, prostě pohodáááá :D
joooo Gizi Ruleeeez :D Jdu to oslavit lol
# 31.8.2010 19.44
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
No tak to bude mít smart poblémy a myslím si, že už to není problém s nějakou "připitomělou" hrou, kde jezdíš s panáčkama, ale tohle je průšvih na policajty kamaráde, nabourávat se do systému nějaké firmě, měnit data, posílat viry, to už není jen tak jako..
# 31.8.2010 19.44
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Gizmo
autor hry
SZ
Locknu topic. Nemá cenu to řešit, tohle my nijak neovlivníme a SmarTe, jestli jsi to nebyl ty, tak o nic nejde - podle IP si ho najdou. Pokud to chceš dokázat, napiš mi ICQ a uvidíme, IP mi klidně předveď. Pokud jsem tě dal do bloku, tak napiš z jiného accu.
EDIT: SmarT to být nemusí, prokázal, že alespoň teď má jinou IP. Ale to píšu jen pro info vás ostatních, poskytovatel si dle IP najde toho správného.
# 31.8.2010 19.46
 

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.