Chmatákov online


Fórum – To co se musí řešit..

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Zdravím, opravdu to sem musím napsat!
Lognu do hry, jdu do banky, andy nasadí bílou lamu, říkám si, asi jí koupil, pak jí nasadil Thiago, to už mi příjde divné. Jdu k rybárně, další 2 hráč s bílou lamou, jeden z nich "minus", na sobě bílou lamu a jednu další vyhodil. Andy řekl, že někdo se skinem 6 (tečka), vyhodil lamu na zem. A to co teď napšu, mě přesvědčilo. Logl John1 a začal psát to, co by nikdy john nenapsal, někdo mu zjistil heslo, změnil mu ho, vytváří věci ve hře, pravděpodobně to bude minus, protože ho někdo zavřel a vzápětí na to logl john a: ,,Mám tady štížnost, kdo zavřel minus do NP"..
Vyjádřete svůj názor..
Minus = Patas?

EDIT: Myslím si, že většina lidí bude po rollback.
EDIT2: Jedu k dolní bance, minus, co měl normal skin, si nastavil skin Andreeho020 s bílýma vlasama, bílou lamu měl, VIP korunku měl, co si o tom mám myslet?
EDIT3: Odhalil jsem minuse, projdu portem, zabije mě příkazem..
EDIT4: Neo_Cortexovi změnil heslo a dostal se mu na acc



Naposledy upraveno: 30.8.2010 14.34

# 30.8.2010 14.16
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11



SZ
Johne, ale řekni to desetiletému nováčkovi u rybárny, kterému je něco tokového ukradené... Jak na to doplatí ostatní? Prostě ban ban ban... Patas co já vím má na oficu ban... Wipe by bylo dobré né po prázdninách kdy se každej bude šrotit do školy atak, zatím bych dal jen rollback... Wipe bych dal příští rok na začátku prázdnin :D
EDIT: Maroslav, nejsi ty ten buger kterému dal dneska Gizmo ban? Prosím nevyjadřuj se...
# 30.8.2010 21.36
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Tak WIPE asi ano .. ale sotva jsem si vyskilil řemdu na MAX. krom výroby ... a s Odysseusem jsme nasbírali plno VIP věcí a teďka WIPE ;(
# 30.8.2010 21.56
 


SZ
Majesty, no právě, přez prázdniny se někdo vylepšil na max a tedko ma byt wipe.,.. Navrhl bych smazat a zabanovat acc z kterych se bugovalo nebo kde sou bugle itemy
# 30.8.2010 22.00
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Mykky: Uvažuj proboha, inteligente. 3-( Kdyby to bylo tak jednoduché, tak by se to tak udělalo. 3-(
# 30.8.2010 22.50
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Maroslav7
uživatel
Obrázek
SZ
mykky:1) ne nejsem zadny hacker . 2)ten buger me potkal a dal mi love . 3) gizmo mi nedal bun,jelikož neni takovy stupid jako jsi ty ----omlouvam se ale musel sem se vyjadřit....
# 31.8.2010 8.03
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Proboha, žádné WIPE nebude, mám to napsat ještě "ixkrát", aby jste to pochopili?!
Jak jsem psal, ty podmínky s anketou, kde to Gizi psal v nějakém threadu jsou základní podmínky pro WIPE. Rollback můžeme brát jako 1/3 z WIPE. Nevím co tady šrotíte, že bude WIPE, a že tohle jediné zachrání Ch2. Gizi se zmínil, že radši bude pracovat dále na Ch2 a už z toho je v nějakých threadech polovina příspěvků.. (viz. Spiker)
Možná se Gizi rozhodne jinak :-O
Teď je, jak říká Hatake-san, na hawai-i. S tím teď nic neudělá ;-)
# 31.8.2010 8.52
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Hele , prosím nákého Gm , at prověří ještě tenhle acc , asi tam je něco buglé
http://img696.imageshack.us/img696/3718/bugerq.png



Naposledy upraveno: 31.8.2010 9.10

# 31.8.2010 8.56
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Theneor: Za 1. Na obrázky dávej link
Za 2. Problémy a stížnosti s hráči, snad to znáš 3-(
# 31.8.2010 8.57
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web

Spek:Theneor: Za 1. Na obrázky dávej link
Za 2. Problémy a stížnosti s hráči, snad to znáš 3-(


Nechtělo se mi zakládat nový téma 3-(
# 31.8.2010 9.03
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Heh, s tim WIPE .. Ted je ale uplne jina situace, nez predtim .. Na co furt rollback? 3-( chce to proste smazat skilly, veci, atd jen nechat treba acc s vip vstupem %)
# 31.8.2010 10.25
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Jn veď už by bol asi 3 rollback nie ?
# 31.8.2010 10.26
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Víš co, ale WIPE by bylo jenom kvůli itemům. Kvůli ostatním předpokladům by to nebylo, na itemy "máš" rollback..

EDIT: To Pk_šašo: Byl jeden (7 dní) 3-(
# 31.8.2010 10.28
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
MiNiHoUsE
uživatel
Ve hře: MiNiHoUsE,MiNi CLiP
SZ
Bohužel wipe bude jsme zjístil za necelý měsíx teď to každý mluví na chmatu :-( Ale co už bude se muset skillit :-P
# 31.8.2010 11.16
Penelopa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Penelopa
SZ ICQ Skype
Můj názor je že když uděláte wipe tak se do hry budou dobří hráči vracet blbě zase budou muset skilit od znova já už stím 98,5 % prásknu,Protože se budu šrotit do školy,A viděla jsem Tara s Gm příšerou s kulasem dotvrdí mě to olánek + Gold Minerx psal že zná heslo na Johna,Palandu,Neo Cortexe,ptala sem se ho jestli není Patas řekl že jo a hned všichni psali vytvoř 156 apod.
# 31.8.2010 11.33
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Speku tak pardon sekol som sa o 1 :D
# 31.8.2010 11.42
Kto chce skin PM dohodneme sa :)

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.