Chmatákov online


Fórum – To co se musí řešit..

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Zdravím, opravdu to sem musím napsat!
Lognu do hry, jdu do banky, andy nasadí bílou lamu, říkám si, asi jí koupil, pak jí nasadil Thiago, to už mi příjde divné. Jdu k rybárně, další 2 hráč s bílou lamou, jeden z nich "minus", na sobě bílou lamu a jednu další vyhodil. Andy řekl, že někdo se skinem 6 (tečka), vyhodil lamu na zem. A to co teď napšu, mě přesvědčilo. Logl John1 a začal psát to, co by nikdy john nenapsal, někdo mu zjistil heslo, změnil mu ho, vytváří věci ve hře, pravděpodobně to bude minus, protože ho někdo zavřel a vzápětí na to logl john a: ,,Mám tady štížnost, kdo zavřel minus do NP"..
Vyjádřete svůj názor..
Minus = Patas?

EDIT: Myslím si, že většina lidí bude po rollback.
EDIT2: Jedu k dolní bance, minus, co měl normal skin, si nastavil skin Andreeho020 s bílýma vlasama, bílou lamu měl, VIP korunku měl, co si o tom mám myslet?
EDIT3: Odhalil jsem minuse, projdu portem, zabije mě příkazem..
EDIT4: Neo_Cortexovi změnil heslo a dostal se mu na acc



Naposledy upraveno: 30.8.2010 14.34

# 30.8.2010 14.16
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Gizmo
autor hry
SZ
Matomi:
Tady nejsou bugy - že někdo přišel johnovi na heslo není chyba hry. Stejně jako nákup "VIP" věcí není žádný bug, ale prostě jsem zapomněl odstranit tyto věci z prodeje a tak je možné je snadno koupit, přestože v klientovi se nenabízí. To nemá NIC společného se zabezpečením.
# 30.8.2010 15.50
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Proc neexistujou bugeri co delaji dobre? Jiste vite jak to myslim. Gizmo by mohl zvolit nejakyho dobryho hackera nebo bugera, ktery by odhaloval vsechno co se da a okamzite nahlasil vsechno. Pak by takyto chlapeckove z Kocurkova nemeli sanci hrat neferove, tym padem by ich tato hra nebavila:-D

Edit: Jasne promin Gizi, mel sem to nedostatecne objasneno.



Naposledy upraveno: 30.8.2010 15.53

# 30.8.2010 15.50
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

_Spiker_:A to bude kdy??gizi?


Nech gizma, je na hawai-i, jen ať si to tam užije, ráj opalování, skvělých drinků... 8-)
# 30.8.2010 15.51
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Jen mrkna na fórko a je konec xD

Jinak Matomi zde se asi nenajde někdo jako hodný bugger, každý si to zneužívá sám pro sebe

Já kdybych uměl buggovat asi bych pomohl, ale svědomí mi to nepovolí.
# 30.8.2010 15.55
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Vis Kozle o tom to je. Kdyz to nekto dela tak pro sebe a nehladi na druhyho. Ani se nedivim potom ze se nenabira do CH.T.S., protoze je malo duverivych lidi. Kdyz se zamyslim napsal sem totalni hovadinu, protoze takej hodnej buger ako rikas ty se asi nenajde. Ale predse, kdyby se nasel bylo by to hnedka 10:0 Chmat- zly bugeri.
Co tu vlastne resim/e. Hodte tam Wipe jak sem psal a hotovo. Pak si to bude hned kazdy jinak vazit.
# 30.8.2010 16.12
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Tvrzení, že na Chmatákově nejsou žádní hodní bugeři mi vkládá do hlavy nutkání se jedním stát, jen abych ti pak napsal "kecy!". o_O
# 30.8.2010 16.36
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
hatake kakashi
uživatel
SZ
Hm, vypadá to že je ve hře nějaká díra. Právě byli na chportálu 2 hráči, kteří měli AK, bílou lamu, korunku, červený klobouk atd. Přes GM na 100% nešli...

Poskytnu klidně IP adresu, jsem si na 99% jist, že bude shodná s poslední IP v johnově acc...
# 30.8.2010 16.44
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Hatake je to mozni. At uz se ti chyby odstrani. Pak to bude doufam ze pozitek z hry.
# 30.8.2010 17.18
 


SZ
Myslim si, že kdyby se dalo wipe, polovina hráčů přestane hrát, pač na to nemá čas vše znova skillit... Já bych asi 99% odešel... Nevim, ale když se nad tim zamyslíš, tak heslo by rozlousknout nešlo... Ve wpe se heslo zobrazí pod šifrou... Možná že by někdo zdokonalil bug se shopy, ale to je kravina. Nejlepší by bylo, aby se všechny pakety přeposílaly serveru pod šifrou, jako je heslo. To by ale server podle mě nezvládal, a bylo by to nejspíš časově náročné... Jak pro Gize, tak pro server. Navrhoval bych nějaký prográmek, který by vždycky třeba... Ve 3 ráno do 5 ráno vypl server, překontroloval by všechny itemy které jsou vip a Drahé itemy třeba nad 30k. Každému gm a chts nastavit to, aby se mohl lognout jen z jedné ip (má to myslím Mojdísek)
Program, který by zjistil bugnuté itemy, by dal dotičnému BAN... Možná by stim byly nějaké mouchy, kdyby program špatně vyhodnotil a dal BAN. Čili bych navrhl ještě jeden program, který by měli gm a chts, program by posílal nicky ůdajných buggerů správcům hry, kteří by banovali... Bylo by to trošku těžší na práci, ale 99% svinstva by to odradilo... Možná vám toto příjde jako sci-fi a těžké (nemožné na naprogramování), ale což jsou to přeci jenom nápady... 8-):-O;-)
# 30.8.2010 18.06
 
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Tak před chvíli mi řekl matomi že má 3,5mega a hrozně moc vip tak fakt nevím :D o vip kterých vím AK,red gm,black gm,2myslivky,kostíka jako fakt nevím kde to vzal ale fakt už mě tohle s*re!!
# 30.8.2010 18.12
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
Gizmo
autor hry
SZ
mykky: není důvod šifrovat data, když vše dělá server. Klient může poslat cokoli si tam napíšeš, ale server si pak musí sám zjistit, zda to může provést nebo ne.
Když například nakupuješ, tak se prostě posílá ID předmětu a serveru zjistí jeho cenu u sebe a podle toho ti odečte peníze, takže není možnost, jak to ovlivnit.
Hatake: jak si můžeš být tak jistý, že přes GM nešli? Na oficu šli právě tak. Kdyby to šlo jinak, tak se samozřejmě GM ani nedotknou a nikdo na to nepřijde.
# 30.8.2010 18.14
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Gizmo:Hatake: jak si můžeš být tak jistý, že přes GM nešli? Na oficu šli právě tak. Kdyby to šlo jinak, tak se samozřejmě GM ani nedotknou a nikdo na to nepřijde.


Určitě GM account nelogli, každopádně se na něj mohli nějak "připojit". Online GM byli, takže jedině takto.
# 30.8.2010 18.19
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
ten matomi má 3,5mega at to vratí sám říka že sou buglý!
# 30.8.2010 18.21
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!


SZ
Dřív se acc logovaly přez ten bug fix, což už je opravene... Program pracoval na zpusobu prepsani nicku pri loggingu. Pochybuju ze by tam Gizmo nechal nejakou diru.
# 30.8.2010 18.23
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Spikere prestan robit plany poplachy jo? Ti penize mi dal nejakej hrac, mam dojem ze sou bugly, itemy ma uz kuba, sam potvrdi ze sem mu je odovzdal hned jak sem ho nasel. Kdyby se nejako dalo overit ci jsou ti prachy bugly tak bych poprosil. Dik moc.
# 30.8.2010 18.29
 

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.