Chmatákov online


Fórum – To co se musí řešit..

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Zdravím, opravdu to sem musím napsat!
Lognu do hry, jdu do banky, andy nasadí bílou lamu, říkám si, asi jí koupil, pak jí nasadil Thiago, to už mi příjde divné. Jdu k rybárně, další 2 hráč s bílou lamou, jeden z nich "minus", na sobě bílou lamu a jednu další vyhodil. Andy řekl, že někdo se skinem 6 (tečka), vyhodil lamu na zem. A to co teď napšu, mě přesvědčilo. Logl John1 a začal psát to, co by nikdy john nenapsal, někdo mu zjistil heslo, změnil mu ho, vytváří věci ve hře, pravděpodobně to bude minus, protože ho někdo zavřel a vzápětí na to logl john a: ,,Mám tady štížnost, kdo zavřel minus do NP"..
Vyjádřete svůj názor..
Minus = Patas?

EDIT: Myslím si, že většina lidí bude po rollback.
EDIT2: Jedu k dolní bance, minus, co měl normal skin, si nastavil skin Andreeho020 s bílýma vlasama, bílou lamu měl, VIP korunku měl, co si o tom mám myslet?
EDIT3: Odhalil jsem minuse, projdu portem, zabije mě příkazem..
EDIT4: Neo_Cortexovi změnil heslo a dostal se mu na acc



Naposledy upraveno: 30.8.2010 14.34

# 30.8.2010 14.16
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Podľa mňa nestačí RollBack podľa mňa treba WIPe už je strašne veľa VIP vecí v hre z toho 60 % bugnutých ako zistíš ktoré nie su buglé ? Nedá sa to takže asi jediným riešenám by bol WIPE
Tak sa do mňa pustte !
# 30.8.2010 19.37
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Bugnuté věci mají jiné ID, než ty základní/původní..
# 30.8.2010 19.41
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!


SZ
navrhl bych promazání veškerých vip věcí které se dali bugnout přez shopy. Rollback dát tak od predvcerejsi zalohy acc (jestly ta zaloha je). Pac to by fakt jinak pomohlo wipe, prez gm acc se mohlo delat co se dalo... Chk, veci, skilly, mana, naboje, vse...
Vip capky by se pak znovu dali do obeho pomoci Q...
# 30.8.2010 19.46
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ospravedlnuji se za OT, Fabos tu na me lita, jako by sem zavinil ze teraz je na Chmatu asi 500 bug veci (ktere nejsou bugle, jen to tak volam).

Ja by sem to resil asi tak jak rika Custom. Zmazat vsechny VIP, CHK, a ucty ktere nelogli vic nez 1 mesic, to sem psal i nekde na 2 strance.

Zly napad neni ani Spekuv, ale zachvili by se to asi zas zvrhlo cely. WIPE mi prijde dost dobry napad, pokud se zanechaji aktivni ucty s vysokym starim, nebo ucty s vysokejma skillema.

EDIT: Prachy odovzdany Noobovi.



Naposledy upraveno: 30.8.2010 20.00

# 30.8.2010 19.50
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Ale je strašne veľa buglých veci takže chcelo by to naozaj WIPE
# 30.8.2010 19.51
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. prostě udělat totální WIPE :)
# 30.8.2010 19.51
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥


SZ
Kdyby bylo totální wipe tak bych šel asi jinam nebo bych zkončil a šel na něco jineho.. Pac zase všechno skillit od znova, Všechny itemy vikillit od znova... lol
Myslím že pak by komunitu tvořili už převážně noobové...
# 30.8.2010 20.01
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Gizmo WIPE nedá, v nějakém threadu už to psal, nedá WIPE, dokud nebude 2x více ANO v anketě, než NE.



Naposledy upraveno: 30.8.2010 20.05

# 30.8.2010 20.04
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jednou WIPE přijít musí :) .. Nevím, jestli baví hráče hrát, mít plno peněz, mít skilly na max, mít luxusní věci .. tato hra není o tom, abyste si nahrabali co nejlepší věci a pak machrovali .. Je to o tom si na to vydělat, vylepšit si postavu, atd ... vždyť wipe už nebyl jak dloho .. rok? :-X .. A ještě k tomu, když je tolik nabugovaných VIP věcí, pak jsou z toho akorát problémy .. :-)
# 30.8.2010 20.05
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Jj to je naprd VIP by ostali čiže hrači ktorý si kúpily VIP by ho naďalej mali ale proste WIPE ... BTW Plakali by iba deti ktoré si nedokažu vyskiliť acc
# 30.8.2010 20.11
Kto chce skin PM dohodneme sa :)


SZ
Custom, né děti kteří si nedokáží vyskillit acc, ale třeba ti co na to už nemají tolik času... Mě třeba baví lognout a pokecat si s někym... Projet se na tom vip, zakillit si, ale né skillit od znova mystiku, ochočko atd... Polovina hráčů by odešla, chtěl bys pak hrát s nováčkama od rybárny? :D Se koukni... Old lidi ti odcházej aj teď a vem si, kolik by jich zkončilo... Vem si kdyby ty měls zkoro celou banku vipek, chk, skilly, taky by se ti to nechtělo hrát od znova,,, :)
# 30.8.2010 20.16
 
MiNiHoUsE
uživatel
Ve hře: MiNiHoUsE,MiNi CLiP
SZ
nechapu rollbackem vratíš situaci to znamena jako co? jako že kdžy třeba projdeš portem si v NP?
# 30.8.2010 20.16
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No nevím, ale já začal CH předtím zase hrát jenom kvůli wipe =o) Protože jste si byl každý rovný, teď to tak není .. :-X
# 30.8.2010 20.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥


SZ
Mini, vrátíš hru do tokovej podoby jako byla např. před měsícem, verze bude stejná vše, ale nebudou buglé itemy, pac v novej verzi se bug opraví, a už to nepujde, pac se dá stav skillu, chk, bank z5 o ten měsíc...
# 30.8.2010 20.19
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Ne. Giz má nejstarší zálohy, co si já myslím, než odjel. Takže logneš do hry, ale jakoby budeš mít hodiny, věci, peníze, skilly, vše co jsi dělal do té doby než gizi odjel.
# 30.8.2010 20.20
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.