Chmatákov online


Fórum – CH.T.S – Nová chmatákovská policie?

Fórum » Archiv » CH.T.S - Nová chmatákovská policie? [zamknuto]

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Před nějakou dobou se zrodil nápad udělat novou obdobu CHBI, jenže WoW a Gizmova ignorace jí nedali vzniknout, teď když Anthorka furt padá jsme se rozhodli že začneme makat.
CH.T.S by dělala prakticky to co CHBI, trestala rekilly, killení v no-kill zónách (udělala by se nová dohoda), AFK hlídku, ochranky na těch vašich soutěžích atd.
Je na vás jestli byste to chtěli, když byste nebyli proti, dohodli bychom s Gizmem práva, předběžně by to byla imunita, příkaz na nápravák, .sleduj příkaz.
Takže se vyjadřujte, hlasujte, záleží jen na vás.


Web: http://chts.chmatakov.cz/


Dohoda aktualizována, viz http://dohoda.punkers.eu/index.html . Všechno potřebný tam máte, případný dotazy sem nebo Samovi do PMek, chce překonat rekord.

BTW, ohledně povolenýho rekillu kvůli skillování - zakázáno. K tomuhle nic nepište, tak to je a tak to bude.

// ještě, v poušti je vidět taková červená tečka, to je port na ostrov výhradně pro pvp, takže když se budete chtít vyřádit, jděte tam.

12.1.2009: PvP Arena Season 1 bola spustená! Viac info na fóre CH.T.S.



Naposledy upraveno: 8.1.2009 22.01

# 30.12.2008 21.25
 
  • Chcete CH.T.S?
  • ano67 hlasů, 91 %91 %
  • ne5 hlasů, 7 %7 %
  • ano2 hlasy, 3 %3 %
  • Celkem 74 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11 12 13

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Dohoda aktualizována, viz http://dohoda.punkers.eu/index.html . Všechno potřebný tam máte, případný dotazy sem nebo Samovi do PMek, chce překonat rekord.:-D

BTW, ohledně povolenýho rekillu kvůli skillování - zakázáno. ;) K tomuhle nic nepište, tak to je a tak to bude.

// ještě, v poušti je vidět taková červená tečka, to je port na ostrov výhradně pro pvp, takže když se budete chtít vyřádit, jděte tam.
# 8.1.2009 22.48
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jaká čeverná tečka? Od kdy?



Naposledy upraveno: 8.1.2009 22.58

# 8.1.2009 22.56
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
červená, na kraji pouště u vchodu do města, prostě port.
# 8.1.2009 22.57
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jako ten myslíš, já teď hledal nějaký nový jestli nepřibyl



Naposledy upraveno: 8.1.2009 23.04

# 8.1.2009 23.01
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: To jistě víte :-*
SZ
Jaka tečka?

edit: to myslíš do PVP areny?
# 8.1.2009 23.03
Obrázek
Petrusche
uživatel
Ve hře: Moon
SZ
CH.T.S co to je??? To je pár arogantních lidí, kteří vás místo pozdravu střelí, jako mne dnes policista, zdá se vám to normální??? Opravdu nechápu funkci těchto lidí. Chápu, že přijde, zeptá jse si tu a čeká na odpověď, odpovíš pozdravíš, on nic, baví se stebou, ale nepozdraví, zeptám se, proč bychom jim měli odpovídat když ani nezdraví a on mne střelí, ubere mi 45 HP a řekne, že je to místo pozdravu, zdá se vám to normální. Jinému hráči slíbil chobota, tak na něj našetřil a on mu řekne, že dohoda padá. Takovým lidem dáváte funkci CH.T.S. ??? Přesně jsem věděla, že to takhle dopadne.
# 11.1.2009 13.13
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) CHTS není ve hře od toho aby zdravila. To si dělej se svými kámoši v chmatu.My jen hlídáme AFK hráče, aby nekazili hru ostatním, zavíráme problémové hráče a vulgární jedince.

A to máš za to jak jsi do mě narážel. Snažím se udělat hru hezčí a ty do mě valíš něco, že jsem argantní a že bych tě měl zdravit bla bla bla. A když jsem byl ještě skrytej tak si měl nějaké poznámky. Takže tu ránu sis zasloužil.

S tím hráčem co chtěl chobota. Řekl jsem, že bych ho prodal za 100k a on furt, že ho chce koupit. Já neřekl, že ho prodám, pouze, že by byla cena 100k. ( on se mě ptal něco ve smyslu kolik by stál ten písečnej, tak jsem mu odpověděl)



Naposledy upraveno: 11.1.2009 13.24

# 11.1.2009 13.17
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jako, kdyby za den měli zdravit každýho koho potkaj, tak nedělají nic jiného...

a tu střelbu si s ním vyřídím.

máku: HERNÍ ÚČET?
# 11.1.2009 13.17
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Já bych chtěl jen poprosit o práva ;-) nick na icq..:)
# 11.1.2009 13.22
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Pozdravit je slušnost a podle mě i základ rozhovoru. Když mojdisek může pozdravit, proč to nemůžete dělat i vy, když chcete s někým navázat rozhovor a potom se divíte, že jsou lidi takoví ? Ehm....Kdo pořádal včera gladiátorské zápasy? Celkem bez přípravy :(
# 11.1.2009 13.23
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Prosíím.. odpusŤ si to vy.. Já jsem pozdravil snad všechny, co pozdravili mě ;)
# 11.1.2009 13.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Omlouvám se Ti, Ahoj .... :)
# 11.1.2009 13.25
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Akorát nemám rád to Vaše nebo jejich "hej, hej" ... 3-(
# 11.1.2009 13.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Terinečka: Ehm, je to pro mě docela těžké spustit chmat kvůli firewallu se kterým mám trošku problém. Pak mám chvilku abych checknul AFK a kdybych měl se všema kecat a zdravit je tak bych nic nesvedl. :) Když jdeš jako Policista po ulici říkáš každému: Dobrý den, dobrý večer ? ne jen jedincům které znáš. Jinak Gladiátorské zápasy... byla to docela prdel. Všem jsem pravidla řekl, když dementi hned začnou bojovat i když jsem řekl ať nebojujou kazí si to samy. Takže to je jejich mínus.
# 11.1.2009 13.28
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Možná jsi to špatně pochopil, ano policista určitě nezdraví sám od sebe, ale když jej někdo pozdraví většinou, skoro vždy, odpoví. Tak jsem to i myslel, ne, že budeš zdravit sám od sebe, ale když tebe někdo pozdraví, tak ty to samé , že mu odpovíš, ne?
# 11.1.2009 13.30
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11 12 13

Fórum » Archiv » CH.T.S - Nová chmatákovská policie? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.