Chmatákov online


Fórum – CH.T.S – Nová chmatákovská policie?

Fórum » Archiv » CH.T.S - Nová chmatákovská policie? [zamknuto]

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Před nějakou dobou se zrodil nápad udělat novou obdobu CHBI, jenže WoW a Gizmova ignorace jí nedali vzniknout, teď když Anthorka furt padá jsme se rozhodli že začneme makat.
CH.T.S by dělala prakticky to co CHBI, trestala rekilly, killení v no-kill zónách (udělala by se nová dohoda), AFK hlídku, ochranky na těch vašich soutěžích atd.
Je na vás jestli byste to chtěli, když byste nebyli proti, dohodli bychom s Gizmem práva, předběžně by to byla imunita, příkaz na nápravák, .sleduj příkaz.
Takže se vyjadřujte, hlasujte, záleží jen na vás.


Web: http://chts.chmatakov.cz/


Dohoda aktualizována, viz http://dohoda.punkers.eu/index.html . Všechno potřebný tam máte, případný dotazy sem nebo Samovi do PMek, chce překonat rekord.

BTW, ohledně povolenýho rekillu kvůli skillování - zakázáno. K tomuhle nic nepište, tak to je a tak to bude.

// ještě, v poušti je vidět taková červená tečka, to je port na ostrov výhradně pro pvp, takže když se budete chtít vyřádit, jděte tam.

12.1.2009: PvP Arena Season 1 bola spustená! Viac info na fóre CH.T.S.



Naposledy upraveno: 8.1.2009 22.01

# 30.12.2008 21.25
 
  • Chcete CH.T.S?
  • ano67 hlasů, 91 %91 %
  • ne5 hlasů, 7 %7 %
  • ano2 hlasy, 3 %3 %
  • Celkem 74 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

Big Daddy:čiro: k tomu trávení, podle dohody by se trávit nesmělo, ale kdo ví, jestli dohoda platí, že....


Nesmie sa to len v modrých zónach. A nie ani že nesmie ale ak toho kto trávi niekto z CH.T.S. prichytí alebo ho nahlásia tak môže dostať nejaký trest (zaplatiť pokutu napr.).
# 11.1.2009 15.37
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
To se nikdy s organizacema nepoučíte? Vždycky tady budou "Mistři světa amuleta samá skromnost hrozná chytrost" alias "hodní" -vlož název jakékoliv organizace s právama- a pak tady budou "Vládci chmatu mistři světa amuleta hrozná chytrost" alias "zlí" -vlož jména zrovna těch kteří jsou v opozici a vadí jim že má někdo na chmatu větší práva než oni.
Všechno to pak za (pokud pán (chtěl sem napsat Bůh ale to se hodí víc) Gizmo dá) několik měsíců rozpadne všichni uraženě odejdou a vše pojede jako za stara. 3-(
# 11.1.2009 15.37
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Rytmus
uživatel
Obrázek
Ve hře: lnFiNiTy(Chmazka)
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Kernoll : To nedopustím. xD

# 11.1.2009 15.38
Dirtx se vrací ..
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Nejde o to, tu sa vážne niečo posralo, preto problémy.
# 11.1.2009 15.39
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
"Gizovy mlýny melou pomalu ale jistě..."xD

Sam: Jasně jenže ono se toho něco posere celkem často.
# 11.1.2009 15.39
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Hej já jsem za celou dobu hraní jsem chodil a ptal se na AFK. Dokonce jsem občas dělal poctivě screeny. Nic jiného jsem neudělal. A teď nadávaj xD. Prostě demence.

Jo eště jsem pomáhal chmazce a díval se jestli někdo nekrade. Ale víš jak, radši ať na nás nikdo nedohlíží a všici rekillujou atp než aby mě náhodou dali do NP, že jsem je viděl krást.

A až mi tu někdo řekne něco co opravdu jsem udělal špatně krom Moona, kterému se teda opravdu omlouvám, tak se můžeme začít bavit.



Naposledy upraveno: 11.1.2009 15.45

# 11.1.2009 15.41
 
Rytmus
uživatel
Obrázek
Ve hře: lnFiNiTy(Chmazka)
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
MAK : + Q ;-)
# 11.1.2009 15.42
Dirtx se vrací ..
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Takže jsem se ptal číra a tam byla jiná zrada. Jen jsme se nepochopili. On psal, jestli může killit v zoně a Melvizz že ne, že za to je NP ( něco v tom smyslu) a ho štvalo, že v dohodě je, že občasný killing povolen. Samozřejmě, že když se bude midlit s kámošem co má dýku a on sekeru, že je nedá do NP, ale když bude zabíjet newbíky co si chtějí hrát hru tak ho do NP dá, omg to je zas problém jako moje ponožky... Jen kvůli tomu, že mu Melvizz řekne takovou blbost. zavrhne policie omg xD
# 11.1.2009 16.07
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
MAKu : Nikdy jsem nikomu neukradl ani rybu! Jsem rád,že někdo hlídá hru. Ano...opravdu jsem rád,že Mojdísek dělá svou práci a dělá jí moc dobře.
Nechápu,proč se nesmí trávit v zóně s obranou. K čemu je tedy výhoda,že na jed neplatí obrana? Beztak se tím nedá zabít. Já jsem to vždy používal proti zlodějům hlavně na těžbě. A s tím nepřestanu!
A co mám proti polici? Už i třeba to,co tu řekla Moon - neumí ani pozdravit. Neříkám,že všichni policisti jsou špatní, ale bohatě by stačil ješte jeden člověk jako je Mojdísek. Oni jsou teď velká organizace, která je někdo. Chmazka je taky organizace! A když jsem se zastaval práv Chmazky jakožto organizace, bylo mi hned od několika lidí řečeno,že jsme (to jsem tam ještě byl) hráči jako všichni ostatní! :-!
Proste bych byl daleko radši kdyby policii nahradil jeden schopný člověk, který by dělal práci jako Mojdísek. A stejně dobře.
Dále se v tomto tématu už nebudu vyjadřovat. Svůj názor jsem si zde vyjádřil a s někým (nebudu jmenovat) od CH.T.S. jsem si teď svůj konkrétní problém s policií vyřešil, i když se netýkal přímo jeho. Za to mu děkuju.

EDIT: Ještě jsi zapomněl zmínit to o tom trávení MAKu.



Naposledy upraveno: 11.1.2009 16.14

# 11.1.2009 16.11
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Rytmus
uživatel
Obrázek
Ve hře: lnFiNiTy(Chmazka)
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Heleď čiro : Teď chodím po chmatu a každje mě zdraví, myslíš že je příjmený každýmu Odepisovat ,,Zdar, Hoj, Čus, Čau .... " ?
# 11.1.2009 16.13
Dirtx se vrací ..
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
čiro161: S tím trávením to bylo chyba Melvizze. Akorát se nepohodl. Vidíš, vadí jim Gizmo to, že je neumíme pozdravit xD můj bože jak kdyby je každej měl zdraivt prostě až budu mít v pravidlech: Pozdrav, budu tě zdraivt.
# 11.1.2009 16.15
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Dobrá - vadí mi Melvizz. Sice mi asi po půl hodinovém prošení vyhověl a přesunul mě to NP abych vyzkoušel, jestli není možné utéct pomocí svitku (to už jsem řekl). Ale i tak - zeptal jsem se ho, co udělá, když mě uvidí killit nebo trávit v zóně z obranou. Řekl mi, že mě dá do NP, jenže takto dohoda nezní! Je tam napsáno, že občasné zabíjení v modré zóně je povoleno. O trávení ani zmínka. Jeden člen CH.T.S mi to potvrdil. Že si můžu trávit jak chci a taky to budu dělat! Nemám v plánu trávit nováčky, ale lidi,co mě štvou, jsou AFK a nebo prostě když se budu nudit :-). Beztak se tim nedá zabít !

A teď už ode mě opravdu nečekejte žádný příspěvek. Jen pokud bych si chtěl já sám na někoho z CH.T.S stěžovat. Doufám a věřím, že nebudu muset...
# 11.1.2009 16.25
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

Sam #12:

Big Daddy:čiro: k tomu trávení, podle dohody by se trávit nesmělo, ale kdo ví, jestli dohoda platí, že....


Nesmie sa to len v modrých zónach. A nie ani že nesmie ale ak toho kto trávi niekto z CH.T.S. prichytí alebo ho nahlásia tak môže dostať nejaký trest (zaplatiť pokutu napr.).


Jak som napísal... Je to brané ako killovanie = podla dohody to, čo si napísal. Nič viac nič menej.
# 11.1.2009 16.27
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Hovno půl hodinovým, 5 minut, lamo.
# 11.1.2009 16.34
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web

Kernoll:Tohle můžete přesunout na PM...3-(


Lol, tak to je skvělé, když něco napíšu a týká se to tématu, tak to mám psát přes PM jo? A každý se hned ozve..., ale když někdo tady spamuje no né zrovna v tomto topiku postama jako "přesně :-D ;)" .. atd.. tak to je v poho.. to nidko nic nenapíše..
# 11.1.2009 16.36
Simulátory všech kategorií.

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » CH.T.S - Nová chmatákovská policie? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.