Chmatákov online


Fórum – CH.T.S – Nová chmatákovská policie?

Fórum » Archiv » CH.T.S - Nová chmatákovská policie? [zamknuto]

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Před nějakou dobou se zrodil nápad udělat novou obdobu CHBI, jenže WoW a Gizmova ignorace jí nedali vzniknout, teď když Anthorka furt padá jsme se rozhodli že začneme makat.
CH.T.S by dělala prakticky to co CHBI, trestala rekilly, killení v no-kill zónách (udělala by se nová dohoda), AFK hlídku, ochranky na těch vašich soutěžích atd.
Je na vás jestli byste to chtěli, když byste nebyli proti, dohodli bychom s Gizmem práva, předběžně by to byla imunita, příkaz na nápravák, .sleduj příkaz.
Takže se vyjadřujte, hlasujte, záleží jen na vás.


Web: http://chts.chmatakov.cz/


Dohoda aktualizována, viz http://dohoda.punkers.eu/index.html . Všechno potřebný tam máte, případný dotazy sem nebo Samovi do PMek, chce překonat rekord.

BTW, ohledně povolenýho rekillu kvůli skillování - zakázáno. K tomuhle nic nepište, tak to je a tak to bude.

// ještě, v poušti je vidět taková červená tečka, to je port na ostrov výhradně pro pvp, takže když se budete chtít vyřádit, jděte tam.

12.1.2009: PvP Arena Season 1 bola spustená! Viac info na fóre CH.T.S.



Naposledy upraveno: 8.1.2009 22.01

# 30.12.2008 21.25
 
  • Chcete CH.T.S?
  • ano67 hlasů, 91 %91 %
  • ne5 hlasů, 7 %7 %
  • ano2 hlasy, 3 %3 %
  • Celkem 74 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Tak teď to teda ale fakt nechápu... Můžu trávit nebo ne? Policie říká, že jo. Dohoda se o tom nezmiňuje a z toho, co napsal Sam vyplívá, že je to bráno jako killing. Čili když to shrnu, tak občasné trávení nevadí, stejně jako killing...
Mělo by se tedy upřesnit, co to znamená občasné.
A podle mě by trávení v blue zóně nemělo být zakázané. Nejde jím zabít, jed zapůsobí za strašně dlouho a navíc, pokud by se mělo trávit jen v red zóně, tak by to bylo úplně k ničemu. Než by jed zapůsobil, byl bych 100x mrtvý.
Navíc pak je tedy k ničemu, že na jed není obrana. Proč tedy není celý první ostrov jako chráněná zóna? Když na něm zakazujete a trestáte killing...
# 11.1.2009 17.10
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Keď ti na ten killing CH.T.S. v blue zóne nepríde, tak killuj. V blue zóne môžeš killovať red karmy, killovanie blue sa trestá len rekill, massive killing alebo lamácke killovanie, otravovanie strelbou atď...
# 11.1.2009 17.18
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
čiro: Prostě na jehlu není obrana = gizmo nechtěl aby asi byla trestná. ( si myslím aspoň)
# 11.1.2009 17.21
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ale môže byť trestná, keď ťa prichytí polícia.
# 11.1.2009 17.23
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Killování blue se trestá jen rekill, takže můžu někoho beztrestně zabít? V blue zóně...
A co přesně je rekill? Dřív pokud vím byl zakázaný jen u nemocnice. Pokud někoho killnu (nebo ho budu trávit). Můžu ho například za hodinu znovu killnout?
# 11.1.2009 17.48
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Beztrestné to ani tak nieje. Keď niekoho zabiješ bezdôvodne v blue zóne, môže ťa udať, na takéto killovanie je red zón alebo neutrálna zóna. V modrej zóne je killovanie brané za menší priestupok (na nápravák to nieje) ale masívne killovanie alebo rekill už je viac...
Rekill? Napr. pri nemocniciach alebo keď ťa niekto killuje dokola úmyslene.
# 11.1.2009 18.04
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Kerny dobrá slohovka :).
No teda takhle rychle jsem si to nepředstavoval :P.
# 11.1.2009 18.05
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Rytmus
uživatel
Obrázek
Ve hře: lnFiNiTy(Chmazka)
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Sam #12 : Navrhuju udělat seznam přestupků + tresty za přestupky ..
# 11.1.2009 18.06
Dirtx se vrací ..
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
To navrhuju taky, jak se máme řídit určitejma pravidlama, když se nám o půlce z nich neřekne?
# 11.1.2009 18.07
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Podle mě je to zbytečné zabíjení času. Nikomu se nezavděčíte.
# 11.1.2009 18.08
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Rytmus
uživatel
Obrázek
Ve hře: lnFiNiTy(Chmazka)
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Hlavně jak vidíš, tak půlku pravidel lidi nechápou + 1/4 je nezná :D
# 11.1.2009 18.09
Dirtx se vrací ..
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Nj, niekedy to snáď spíšeme.
# 11.1.2009 18.25
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
To by bylo ze všeho nejlepší! Udělat seznam, ta jaký přečin jaký trest. A hlavně do dobře a konkrétně specifikovat. Protože například občasný killing mi moc jasný není. Co to je? 10 lidí za hodinu? Jeden člověk za týden? A chtělo by to aby tyto pravidla schválil Gizmo. A nejdříve by se o nich mohlo hlasovat a diskutovat...
Nápad je to dobrý. Snad se povede ho dobře realizovat :-)
Ale podle mého názoru musí být nějak povolen killing v oblasti s obranou. Já přece nejsem killer a přesto v tomto případě za nimy stojím. Stejně tak travičství. Na to by se podle mě neměl vztahovat žádný zákaz. Důvody jsem už uvedl několikrát. Nedá se s ním zabít. Jehlu za ca 1k si může dovolit každý. Jed nic nestojí... Navíc to že na něj neplatí obrana je zřejmě důvod, aby se mohl beztrastně používat v zóně s obranou, jak už řekl MAK.
# 11.1.2009 18.26
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
a koukali ste se do všeobecnejch pravidel? třeba tam taky něco bude.........;)
# 11.1.2009 18.40
 
čiro161
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ
Tak buď jsem slepej nebo tam vidím jen devátý bod, který se tohohle týká a zní takto : Nezabíjejte hráče opakovaně po vzkříšení.
# 11.1.2009 18.53
No tááák MAKu... Děléj ! Zapomněl jsi mi bezdůvodně zablokovat i tento účet !!! Co ti tak trvá sakra ? 3-(

Ale nemysli si - já se vrátím !!!

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » CH.T.S - Nová chmatákovská policie? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.