Chmatákov online


Fórum – NEOFIK–JABKO.NET

Fórum » Archiv » NEOFIK-JABKO.NET [zamknuto]

DepoTys
uživatel
Ve hře: Anonymouse
SZ Web
čau dnes jsem prochazel fora neoficialnich serveru a kdyz jsem prosel chfuture, chhruška a nakonec jabko.net tak jsem se na jabku nestačil opět divit. zase se tam běhá se skinama ktere jistě nemaji hraci/tym povoleni. dokonce tam na to jisty hrac upozornil a neni to pry prvne za posledni dny.

www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=5&t=24614

na ostatních nových dvou serverech se toto neděje tak proč na jabku ano???
# 13.12.2012 16.37
www.ehruzka.eu nejlepši herni portal !!!!!

Stránky: 1 2 3 4

Mario
uživatel
Obrázek
SZ

neXoušek:Takže jestli to chápu dobře tak náš server HRUŽKA má být bit, kvůli tomu že CZechboy dává práva dětem na Jabku?

Tak to tedy Brrr ... !




Děláš, jako kdyby na jabku poslední 3 roky měli práva stejný lidé, kteří tyhle pravidla porušovali ..
Správcem si tam byl snad i ty a pokuď mě pamět neklame, tak i ty si tam nastavoval např. mé skiny bez mého souhlasu..Jabko mělo v minulosti problém se skinama i díky TOBĚ, né jenom díky "dětem, kteří teď dostali práva od Czechboye"...Takže komentáře typu "proč by na tom měl být server HRUŽKA bit, když zakázaný skiny se vždy jen nastavovali na jabku a né na jeho serveru" jsou mimo ..
Tím chci říct, že základní skiny by měli jít na všechny neofíky, né jen na jeden, kde ten problém nastal, protože jak už jsem psal..Ten problém na jabku neudělal jen jeden člověk ..
# 15.12.2012 9.40
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

Mario:

neXoušek:Takže jestli to chápu dobře tak náš server HRUŽKA má být bit, kvůli tomu že CZechboy dává práva dětem na Jabku?

Tak to tedy Brrr ... !




Děláš, jako kdyby na jabku poslední 3 roky měli práva stejný lidé, kteří tyhle pravidla porušovali ..
Správcem si tam byl snad i ty a pokuď mě pamět neklame, tak i ty si tam nastavoval např. mé skiny bez mého souhlasu..Jabko mělo v minulosti problém se skinama i díky TOBĚ, né jenom díky "dětem, kteří teď dostali práva od Czechboye"...Takže komentáře typu "proč by na tom měl být server HRUŽKA bit, když zakázaný skiny se vždy jen nastavovali na jabku a né na jeho serveru" jsou mimo ..
Tím chci říct, že základní skiny by měli jít na všechny neofíky, né jen na jeden, kde ten problém nastal, protože jak už jsem psal..Ten problém na jabku neudělal jen jeden člověk ..


Díky zastávání mário, já též nechápu proč jsem lama "jabkař" když hraji i zde ... kvůli tomu zřejmě že tam mam práva a snažím se zamezit problémum se skiny...PROTO JSEM LAMA.
BTW: Jdeš na tu akci od Matomiho?
(ROVNOU TY NEOFFÍKY ODPOJTE VŠECHNY!TY SPORY MEZI NIMA A JAK SI SS HRAJOU NA KINGY MĚ DEPTAJI UPLNE MAXIMALNE!!!!)
# 15.12.2012 9.46
Smrdím
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Maly John: Zčasti máš pravdu o tom kreslení skinov a práv na ne (z mojej strany).
Na skiny som dal hráčom plné právo, avšak iba v rozsahu hry, na ktorý je určený daný skin. Aby som sa vyjadril presnejšie - tak som skiny určil pre Oficiálny server chmatákova a hráč si nechal u mňa kresliť vždy skin, nie grafiku, ktorú mohol voľne šíriť aj po ostatných hrách alebo serveroch.

Všetko ostatné už bola vec Gizma, či update ostatným serverom poskytne alebo nie. Sám mi napísal, že je viac proti ako za to, aby sa updaty so skinami a mojou grafikou dávali inde než na oficiálny server.
Takže hráč má na svoj skin práva ako na každý iný skin od X iných grafikov, s rozdielom že tie moje sú určené a vždy boli pre Oficiálny server. Či sa dostanú aj na iný server je už vec Gizma, nakoľko on rozhoduje o tom, kto update dostane.

A druhá vec, že Mario má naprostú pravdu. Najprv si obhajujete Jabko, takmer všetci tam zastávate funkcie GM, nastavujete všetko všetkým (samozrejme aj skiny) a teraz keď dobre viete, že z mojej strany a aj Gizmovej sa kladného názoru k updatom nedočkáte, tak si založíte ďalšie 2 "odrody" a skúšate to cez ne... NIE a ešte raz NIE, ostatné je na Gizmovi. Ja kreslím pre hráčov, ktorý si to vedia vážiť. Prečo by som mal odpúšťať, keď som odpustil najmenej už 20 krát a 20 krát sa to zopakovalo ?
Vy si asi myslíte, že ja mám krátkodobú pamäť alebo čo, že si nepamätám mená a správy čo čítam každý deň.

Mimochodom Gestapo to, že sa snažíš zamedziť problémom so skinami tvrdilo aj tých 300 GM pred tebou čo tam boli, a zakaždým to skončilo rovnako, aj Nex to tvrdil a teraz z nejakého neznámeho dôvodu hrá na druhom serveri....

Ja som si už svoje povedal k tejto téme dosť, tak ostatné nechám na Gizma. Aj keď sa rohodne hocijako, stále budem kresliť len pre Ofík. Sú tu grafici, čo im to celkom ide a potrebujú sa zviditeľniť, tak nech oni kreslia pre ostatné servery.
# 15.12.2012 11.26
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

Matomi:Maly John: Zčasti máš pravdu o tom kreslení skinov a práv na ne (z mojej strany).
Na skiny som dal hráčom plné právo, avšak iba v rozsahu hry, na ktorý je určený daný skin. Aby som sa vyjadril presnejšie - tak som skiny určil pre Oficiálny server chmatákova a hráč si nechal u mňa kresliť vždy skin, nie grafiku, ktorú mohol voľne šíriť aj po ostatných hrách alebo serveroch.

Všetko ostatné už bola vec Gizma, či update ostatným serverom poskytne alebo nie. Sám mi napísal, že je viac proti ako za to, aby sa updaty so skinami a mojou grafikou dávali inde než na oficiálny server.
Takže hráč má na svoj skin práva ako na každý iný skin od X iných grafikov, s rozdielom že tie moje sú určené a vždy boli pre Oficiálny server. Či sa dostanú aj na iný server je už vec Gizma, nakoľko on rozhoduje o tom, kto update dostane.

A druhá vec, že Mario má naprostú pravdu. Najprv si obhajujete Jabko, takmer všetci tam zastávate funkcie GM, nastavujete všetko všetkým (samozrejme aj skiny) a teraz keď dobre viete, že z mojej strany a aj Gizmovej sa kladného názoru k updatom nedočkáte, tak si založíte ďalšie 2 "odrody" a skúšate to cez ne... NIE a ešte raz NIE, ostatné je na Gizmovi. Ja kreslím pre hráčov, ktorý si to vedia vážiť. Prečo by som mal odpúšťať, keď som odpustil najmenej už 20 krát a 20 krát sa to zopakovalo ?
Vy si asi myslíte, že ja mám krátkodobú pamäť alebo čo, že si nepamätám mená a správy čo čítam každý deň.

Mimochodom Gestapo to, že sa snažíš zamedziť problémom so skinami tvrdilo aj tých 300 GM pred tebou čo tam boli, a zakaždým to skončilo rovnako, aj Nex to tvrdil a teraz z nejakého neznámeho dôvodu hrá na druhom serveri....

Ja som si už svoje povedal k tejto téme dosť, tak ostatné nechám na Gizma. Aj keď sa rohodne hocijako, stále budem kresliť len pre Ofík. Sú tu grafici, čo im to celkom ide a potrebujú sa zviditeľniť, tak nech oni kreslia pre ostatné servery.


Ale já mluvím obecně o tom přístupu ke hře z pohledu GM.Ostatní taky nastavovali skiny když ho měl nepravý majitel, kdokoliv mi řekne o nastavení skinu chci budto potvrzení z ofíku - lognutí do hry, na forum , potvrzení od grafika o pravosti.O ničem víc to není než jen o přístupu,nikdy jsem neměl přístup k tomu ovládat povolování skinů,jsem celkem i rád že nyní ten přístup k tomu mám, kdo bude mít skin bez povolení tak má ban ip(s rozsahem) + ban acc ,nic víc pro to udělat nemohu jelikož verze 930 má bugu jak... Což Future ani Hružka nemají, na jabku se dá lehce lognout gm pomocí starého budu, jen je trošku upravený postup.Ale k čemu budu já bugovat když mam přístup do adminu se všemi povolenými funkcemi a post GM.
Vadí mi na tobě jedno a to je to věčné utočení na neofíky.Je to záležitost která se točí pořád dokola a točit se bude dokavaď s tim někdo něco neudělá, kdyby gizmo nechtěl aby skiny nebyly na jabku tak tam nebudou.Komu by to vadilo.Ale ty skiny tak už jsou a doteď se jich zneužívalo ať už to byl kdokoliv od nexe (tim nechci házet špínu) a nebo buma (na toho bych špíny naházel tolik že by se propadl do zemského jádra xD ).Nadruhou stranu tě respektuju v tom že ti chodí denně milion zpráv a vše je jen o změnách majitelů - v tom případě ale jestly nechceš vyhovět majiteli který skin předal nebo tak, je dobré to neprovádět nikomu, jak vidím tak tu mnoha skinů má 2 majitele, teoreticky bych mohl být druhý majitel skina "RESTA" jelikož mi na to majitel povolení dal, "pravý majitel" né kopírka, ale bohužel tys to dělal jen do té doby než ti ruply nervy nebo já nevím co se děje , nevidím ti do hlavy a do skype historie též ne, byly tu poděly s bumem a ostatnímy kryply, na to se vysmahni.Tady jde jen o tu pointu
Někdo dostane - někdo ne.
Je nespravedlivé když některému skinu přidělíš 2 majitele a pokud chce po nějaké době majitel skinu přidat majitele (který s nim muže ovládat) tak nemůže.V tom případě by měl mít každý skin 1 majitele.Je to jen a jen čistě tvá věc, já se vyjádřil a snad mě neukamenuješ, vždy myslim věci v dobrém a zároveň tak aby z toho všichni vyšli s práznou hlavou 3-(
# 15.12.2012 13.25
Smrdím
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Mario: Ano skiny jsem nastavil, ale to byla má chyba a jasně jsem to veřejně přiznal. Že jsem skin ověřoval dle starých informací ještě za jiného správce. Holt Matomi naletěl Bumovi, přepsal majitele na fóru a já to odsral. Je to pravda a jasně jsem to řekl. Takže můžeš tahat páté přes deváté jak chceš.

Matomi: Jenže update Jabko dostalo, a dostal ho správce Fores který toto s Gizim zařizoval. Původně jsem se domlouval s Gizim já, ale byl jsem v nemocnici a neměl jsem mu ani jak odepsat. Tudíž update Jabka mám já, další novej server koupil Sniper. A protože Czechboy mě nechtěl prodat doménu Jabka, tak jsme se domluvily s Gizmem zda můžeme server provozovat pod jiným jménem atd. Proto hraji na jiném serveru. A co se týče toho že jsi skin kreslil pro oficiální server. Tak to nebude tak úplná pravda, mluvil jsem s člověkem a promluvím klidně s dalšíma, kteří řeknou dle mého to samé, že s ničím takovým jsi je neobeznámil.

[13:27:58] [ 23 ]^ neXoušek píše: když jsi kupoval skin, psal ti matomi něco v tom že skin je nakreslen jen pro ofik?

[13:28:13] ***** píše: nepsal,už jen z jednoho prostého důvodu

[13:29:15] *****píše: já vlastn platil jen matomiho...tenkrát ho platil gizmovi jeden týpek... pak on nezaplatil matomimu,tudíž neměl právo ho nosit,byl mu odebrán,matomi se mi ozval,ptž já na skin čekal 2 měsíce,jak to dopadne... pak jsem mu poslal peníze a tim to haslo xD

[13:29:33] [ 23 ]^ neXoušek píše: fajn

# 15.12.2012 13.33
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Nic si veřejně nepřiznal..Akorát sis na mně sehnal skype a jinak řečeno mi napsal, že jsem ****, co podělává se skinama.A na webu jabka, jak budeš žádat veřejnou omluvu po Matomim, apod..A že si něco odsral ? A co jako ? Nastavil si můj skin bez mého souhlasu ...Já jsem majitel a že ty ses řídil něčím jiným mě nezajímá..Udělal si chybu ..Né Matomi, ale ty ..Stejně takovou chybu udělali i někteří správci před tebou i teď ..
Jestli prostě má přijít změna, pak by se měli vip skiny nepřidávat na neofic. servery..Jestli nesouhlasíte, pak toto téma rovnou můžete zamknout, protože je to beztak jen pokus o to, aby se jabko vyplo a zbytek těch hráčů přešel k hrušce, protože když přijde řešení takové, jak se tomu dá zamezit a zároveň, aby jabko běželo, hned jsou všichni proti..

Edit: O tom, že skiny mají být na ofíku jsem byl Matomim v době, kdy mi je kreslil obeznámen!
# 15.12.2012 14.56
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

Mario:Nic si veřejně nepřiznal..Akorát sis na mně sehnal skype a jinak řečeno mi napsal, že jsem ****, co podělává se skinama.A na webu jabka, jak budeš žádat veřejnou omluvu po Matomim, apod..A že si něco odsral ? A co jako ? Nastavil si můj skin bez mého souhlasu ...Já jsem majitel a že ty ses řídil něčím jiným mě nezajímá..Udělal si chybu ..Né Matomi, ale ty ..Stejně takovou chybu udělali i někteří správci před tebou i teď ..
Jestli prostě má přijít změna, pak by se měli vip skiny nepřidávat na neofic. servery..Jestli nesouhlasíte, pak toto téma rovnou můžete zamknout, protože je to beztak jen pokus o to, aby se jabko vyplo a zbytek těch hráčů přešel k hrušce, protože když přijde řešení takové, jak se tomu dá zamezit a zároveň, aby jabko běželo, hned jsou všichni proti..

Edit: O tom, že skiny mají být na ofíku jsem byl Matomim v době, kdy mi je kreslil obeznámen!


Proč myslíš že to tu je, kvůli tomu aby se přetáhli lidi z jabka na hružku... xD
# 15.12.2012 15.14
Smrdím
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Příspěvky už se tu v menších obměnách jen opakují. Taky si myslím, že lock je namístě.
# 15.12.2012 15.40
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Tiež ako majiteľ skinu, ktorý som od matomiho zakúpil musím povedať že nič o tom že je to len pre ofik počujem prvý krát.

To že kreslíš grafiku do cho, fajn kreslíš ale nikto ťa nenútil ani ti za to neplatil pr. príšera, ty si to spravil dobrovoľne a je len na gizmovi či to poskytne aj neofic. serverom. Čo si kreslil do hry si kreslil, a keď nechceš kresliť pre napr. jabko, chfuture či hrušku ani bodku tak nekresli vôbec. Je to predsa stále a tá istá hra a prečo ju rezať. ;-)
# 15.12.2012 18.40
Obrázek
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Tak keď je to stále tá istá hra, začni hrať Offík.
# 15.12.2012 20.02
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Stejná hra, ale jiné servery.
Téměř každá MP hra má přece servery, tak to ber trochu logicky.. bože vy prostě musíte mít poslední slovo.
# 15.12.2012 21.06
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Yoyo - súhlas.
Matomi - prečo by som mal hrať tam keď môžeš aj inde? logicky.:-D
# 16.12.2012 0.17
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
To už je debata o ničem... Na jabku byly skiny (podle příspěvků některých z vás) odstraněny a zatím nikde jinde asi nejsou... Zatím...

Updaty poskytuje Giz a záleží jen na jeho rozhodnutí, jestli v nich budou jen základní skiny nebo i od grafiků..

Téma zamykám. Kdo budete ještě něco chtít připsat k tématu, napište někomu z modů o odlock

Lock
# 16.12.2012 10.44
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » NEOFIK-JABKO.NET [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.