Chmatákov online


Fórum – NEOFIK–JABKO.NET

Fórum » Archiv » NEOFIK-JABKO.NET [zamknuto]

DepoTys
uživatel
Ve hře: Anonymouse
SZ Web
čau dnes jsem prochazel fora neoficialnich serveru a kdyz jsem prosel chfuture, chhruška a nakonec jabko.net tak jsem se na jabku nestačil opět divit. zase se tam běhá se skinama ktere jistě nemaji hraci/tym povoleni. dokonce tam na to jisty hrac upozornil a neni to pry prvne za posledni dny.

www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=5&t=24614

na ostatních nových dvou serverech se toto neděje tak proč na jabku ano???
# 13.12.2012 16.37
www.ehruzka.eu nejlepši herni portal !!!!!

Stránky: 1 2 3 4

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mohu se jen tak mimo skiny zeptat, kde se tu vzalo tolik serveru? Pokud jsem to správně pochitil, tak nex koupil jabko a přejmenoval ho na hrušku, takže jabko od czechboye se setalo nelegálem, ne? Navíc v hlavním příspěvku se píše o dvou novích serverech. To jste si fakt koupili od Giziho?

Možna jsem to jen špatně pochopil. :-|
# 14.12.2012 12.20
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
@grok: Já + Fores jsme měli na starost Jabko, pro které se zařizovalo update u Gize. Jenže protože s CZechboyem je těžká domluva ohledně domény a tak jsme se domluvily s Gizmem zda je možné server provozovat pod jiným jménem. Odpověď zněla jasně že ano, pokud to nebude v rozporu se smlouvou ohledně koupě updatu. Czechboy měl server v.930 vypnout, ale psal si prý s Gizmem a že prý si verzi může nechat, takže nevím co je na tom pravdy a mě to nezajímá. Czechboy ať si stoupá třeba na hlavu že. :)

A druhý server má Sniper Killer a ten feťáček Hock, jejich server se jmenuje CHFuture. Kdo by nevěděl kdo je ten Mr. Hock, je to 16ti letý uživatel drog .. který si myslí že když bude chodit knám na HRUŽKU spamovat odkaz na jejich server a bude zakládat urážející nicky vůči osobně autara hry tak je ten největší frajer. Ale to jsem odbočil..

Jinak ten Bum byl opravdu do včera Správce serveru na Jabku, a ten skype Buma je chmata9. Případně mohu dodat jeho reálné jméno, celou adresu atd. Mám to v historii ze skype, když jsem za něj objednával VPS hosting. Což ani to neuměl.
# 14.12.2012 13.27
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Nyní už skiny nikdo nemá.Správce byl včera BUM , to znamená Epic fail.Nyní je blade224 a intel.Server je ve starých kolejích.
Foresi: V týmu u nich jsem já xD , anžto protože a jelikož pro mě je větší zábava dělat Questy a starat se o hráče.Každopádně né Správcovat organizacím, to není má stránka.
ale to už je mimo téma.
BTW: Nexi to tvé "prý" , češtinářka která mě učí kdyby tě tak slyšela xD .(Samozřejmě nic proti, je to tvá věc.)
Upravené pravidlo na povolení skinu, kdyby měl někdo zájem.:www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=5&t=24666

Matomi , podrobné vysvětlení ti napsat mohu, budu jen rád když budeš jevit zájem o to se dozvědět více , i přes to že jsem zrovna u "tohoto problému" nebyl.A těším se na tvoje vánoční akce.
skype : nhascley
(přidaného mě máš, stačí napsat a já ti to rozepíšu 8-)
Gestapo.
# 14.12.2012 14.30
Smrdím
Neror_obnova
uživatel
SZ
K věci..

Gestapo.: TY se jen zastávaš tech lidi (Co daj práva..-Kde si GM.),,nic víc,nic miň..
Tohle je fakt ubohost..3-(

Jabko by se mělo vypnout,má to další lamka [Intel-SS],ten co pořád chodí SPAMOVAT na jiné servery...
Na jabko už bylo dost stížnosti a vždy se jen řeklo "UPOZORNUJÍ.."
a vždicky vyvázli jen tak,tak..

Prostě celý jabko vypnout..
Je to už asi xxx upozornění,že někdo nosí ten a ten skin..

Ale je to tak....
# 14.12.2012 16.01
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

NeroR:K věci..

Gestapo.: TY se jen zastávaš tech lidi (Co daj práva..-Kde si GM.),,nic víc,nic miň..
Tohle je fakt ubohost..3-(

Jabko by se mělo vypnout,má to další lamka [Intel-SS],ten co pořád chodí SPAMOVAT na jiné servery...
Na jabko už bylo dost stížnosti a vždy se jen řeklo "UPOZORNUJÍ.."
a vždicky vyvázli jen tak,tak..

Prostě celý jabko vypnout..
Je to už asi xxx upozornění,že někdo nosí ten a ten skin..

Ale je to tak....


Kdybych se zastával lidí tak je to něco jiného, zastávám se celku, tudíž JABKA, né buma který tyhle problémy způsobil.To je rozdíl trochec, promysli si co napíšeš než to sem hodíš 3-(
# 14.12.2012 16.22
Smrdím
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Vyjadřujte se ke skinům a ne k chodu jinýho serveru, to si řešte jinde a ne na ofiku chmatu

Problémy se skinama jsou a budou, dokud hráči budou přebíhat na různý servery

Btw: neumím si představit, že bych hrála nějakou hru, tam si nechala na svůj účet něco přidat, pak vlezla do nějaký jiný a tam to požadovala taky (nemluvím o chmatu ale o jakýkoliv hře), to by se mnou ten majitel rychle vyběhl...
# 14.12.2012 16.35
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Santea:neumím si představit, že bych hrála nějakou hru, tam si nechala na svůj účet něco přidat, pak vlezla do nějaký jiný a tam to požadovala taky (nemluvím o chmatu ale o jakýkoliv hře), to by se mnou ten majitel rychle vyběhl...


když si to zaplatil ?
# 14.12.2012 17.19
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ

yoyOBEY.:když si to zaplatil ?

zaplatil jsi si to na ofik,ne na nějakou jinou hru(i když to jsou neofik. servery) ,tam si nic neplatil,jen hraješ

To,že jsi použival svuj skin na některým neofiku,je jen benevolence Giziho,kdyby chtěl tak je jen hra se zakl. skinama a mužeš si nadávat jak chceš,prostě na skin maš právo jako majitel, ale autor hry určuje, kde bude :-P,z čehož vyplývá,že maš skin na ofik serveru(ten jsi si zaplatil a autor hry přidal) a ne na nějakým neofiku
samozřejmě nemá nikdo právo používat tvuj skin na jiných serverech i když ve hře je možnost ho použít (mužeš ho tam používat jen ty)

# 14.12.2012 18.27
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

yoyOBEY.:když si to zaplatil ?

Přece nemůžeš počítat s tím, že si něco zaplatíš v nějaký hře a automaticky si to budeš nárokovat i v nějaký jiný...

Chtěl jsi např.skin na ofiku, ten jsi zaplatil a byl ti přidán do hry. Tečka. Ale to, že jdeš hrát jinam, je přece tvoje volba. Odešel jsi do jiný hry a nemůžeš se ohánět tím, že máš nárok na skin. Ano, máš, ale zde, ne jinde. I když se jedná pořád o chmat (hružka, jabko atd.), je to JINÁ hra

Je otázka času, kdy zde zase někdo založí topic, že někde na ,,nějakým,, chmatu běhají skiny, který tam nemají co dělat
# 14.12.2012 18.57
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Furt to isté dokola, pred nedávnom ste kydali na mňa a plsovali asi 30 na skype, nech nie je zákaz pridávania skinov a updatov na Jabko, pretože je to super server so super hráčmi.....

Teraz na ten server kydáte jak choré vrany a máte novú zámienku - Hružka. Ja som už vtedy povedal, že grafiku kreslím pre Offík, a vždy to tak aj bolo. Skiny zmazať, ponechať len na offíku a hotovo. Na neofficiálne servery nech si kreslí iný grafik, ja už nemienim čítať tie vaše dristy na skype a neviem kde všade v PMkách.
Keby ste sa chovali už predtým ako hráči z Oficiálneho servera, tak by som nerobil rozdiely ani nič podobné, ovšem rozmaznanosť Vám asi zabránila chovať sa ľudsky.
# 14.12.2012 19.13
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
To co tu matomi a další píšete je pěkně velká blbost. Již roky se skiny přidávají do hry + do klientů pro neoficiální servery. A vždy platilo že jsi majitel na ofiku, jsi majitel i tady. Toto co tu píšete je pouze kopání nožičkama okolo sebe. Jen aby jste mohli nějak ''uškodit''. Pochopím kdyby to dělalo děcko, ale dospělí lidé ? 3-(

//EDIT: Teď jsem si četl smlouvu při koupě updatu, kde jasně stojí že po obdržení platby dostaneme kompletní dílo s jeho aktuální verzí. Tudíž nechápu proč by se měli dít takové změny. Neřeknu kdyby jsme měli nějaké problémy se skinama. Tak prosím. Ale toto by bylo i ''podvedení'' majitelů skinu. Protože jistě neměli žádnou podmínku že skin nedostanou na neoficiální verze.
# 14.12.2012 20.09
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
ČO na tom stále nechápeš ? Dôvody "prečo" som tu napísal už 2 krát. Ale môžem ti to napísať aj tretí:

Hráči ma neustále otravujú na skype a taktiež na webe s absolútnymi nezmyslami: Prepíš mi skin, potrebujem ho na jabko a majiteľ sa ho vzdal. Prepíš skin na účty --- a potom ešte na --- a ja ti dám 100 000 000chk. Načo je skin Mohameda na Jabku keď mi ho nechceš povoliť ? Dám ti kč, pls pls alebo chk alebo účty.

Takýchto správ mi chodí 100 za týždeň a prestalo ma baviť riešiť veci, ktoré sa netýkajú tohto servera. Akákoľvek správa mi príde, len Jabko. A ty chceš povedať, že sa niečo zmení keď založíte druhý taký server a zmeníte názov ? Stále sa bude riešiť prepisovanie skinov na iný server a podobné nezmysly, čo Gizmo jasne zakázal.

Ja som proste ZA aby sa to zmazalo a kto chce skin nech hrá offík. Jaj sorry, tu sú nespravodlivý GM, ktorý ti dajú NP keď laguješ a nerozdávajú VIPko keď ho poprosíš.

A vôbec mi nejde o to nejako poškodiť Váš server, ja proti nemu nič nemám, ale nestojím o ďalšie podobné konflikty aké boli s Jabkom.
# 14.12.2012 20.42
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

Matomi:ČO na tom stále nechápeš ? Dôvody "prečo" som tu napísal už 2 krát. Ale môžem ti to napísať aj tretí:

Hráči ma neustále otravujú na skype a taktiež na webe s absolútnymi nezmyslami: Prepíš mi skin, potrebujem ho na jabko a majiteľ sa ho vzdal. Prepíš skin na účty --- a potom ešte na --- a ja ti dám 100 000 000chk. Načo je skin Mohameda na Jabku keď mi ho nechceš povoliť ? Dám ti kč, pls pls alebo chk alebo účty.

Takýchto správ mi chodí 100 za týždeň a prestalo ma baviť riešiť veci, ktoré sa netýkajú tohto servera. Akákoľvek správa mi príde, len Jabko. A ty chceš povedať, že sa niečo zmení keď založíte druhý taký server a zmeníte názov ? Stále sa bude riešiť prepisovanie skinov na iný server a podobné nezmysly, čo Gizmo jasne zakázal.

Ja som proste ZA aby sa to zmazalo a kto chce skin nech hrá offík. Jaj sorry, tu sú nespravodlivý GM, ktorý ti dajú NP keď laguješ a nerozdávajú VIPko keď ho poprosíš.

A vôbec mi nejde o to nejako poškodiť Váš server, ja proti nemu nič nemám, ale nestojím o ďalšie podobné konflikty aké boli s Jabkom.


Já si řekl o skin, i neor mi potvrdil povolení!!!Dostal jsem ho? Jistěže ne!
To co píšeš není 100 procentní pravda.Chceš snad říct že když někdo laguje na serveru kde mam nyní všechny práva v softu + gm=1 ... že přehlížím lagování ???Že rozdávám vipka jentak zdarma??
PŘEMEJŠLEJ MATOMI ! Neuškodí ti to... 8-)
(To co nadělal bum za škody za to nemohu, ale víc než toto ! www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=5&t=24666 (topic s pravidly) pro tebe udělat nemohu.Vážím si toho co jsi namaloval a skiny které nebudou mít povolení od majitelů nebudou nošeny, nic víc pro tebe udělat nemohu, pokdu někdo toto pravidlo poruší budu asi hodně naštvanej a určitě i ty ;).Prozatim jsou v gm teamu normální lidé v "" tak doufejme že "mé" pravidlo neporuší.
# 14.12.2012 21.34
Smrdím
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
gestapo: Jaký povolení? Právo užívání skinu má majitel a dost.

To, že skiny nemají do neofic. serverů jít jenom podporuju. Uvědomte si lidi (uvědom si Nexi), kolik problémů s tím bylo a kolik toho museli správci / grafici / ... řešit. To prostě nějde vošéfit jinak, aniž by se z toho jmenovaní zbláznili...

Zákony stejně mluví jasně. Skutečné právo na skiny má jenom Matomi (duševní vlastnictví), ti, kdo si je zaplatili je pouze můžou nosit. O tom kde a kdy, to je opět na majiteli (tedy na Matomim). Takže se vztekejte jak chcete, ale pokud to půjde technicky zvládnout a skiny se z neofic. klientů odstraní, má Matomi plné právo rozhodovat co se skiny bude a vy se nemáte co vztekat, protože máte jen taková práva, jaká se vám udělí (docela klidně nemusíte mít žádná). To vaše věčné nárokování není právně podložené.

Matomi: Rád bych znovu podotknul, že mi přijde nesmyslné to "výhradní právo" na nošení skinu. Nevidím důvod, proč bych si nemohl zaplatit nošení nějakého již existujícího skinu.
# 14.12.2012 23.46
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Matomi, mě Jabko nezajímá. Ať si dělají co chtějí, ale jak jsem koukal tak se zavedlo to samé co u nás, to samé co na chfuture a dokonce POZOR to samé co na ofiku. Po ověření si majitel může nechat dát na 3 svoje účty a nebo na účty kamarádů. Víckrát se ten skin ve hře nenastaví a jsou dány na pevno. A žádné prodávání, přepisování a převádění skinů u nás a ani nikde jinde není možné. To že tě njůbové spamujou na skype, tedy nebude chyba neoficů. Si zřiď nový skype a dej ho jen pár lidem. Ale nemusíš hned nadsazovat neoficům vinu. Když si neumíš poradit s pár lamkama na skypu, tak to je mě líto tě tedy s prominutím.

Malý Johne, stím že má nárok na skin hlavně Matomi není až zase taková pravda. Je to stále produkt jako každý jiný. Ty si necháš udělat na zakázku spoiler na auto pro (Audi A3). Pak si koupíš nové auto (Audit A6), ten spoiler si tam budeš chtít dát, ale ten co ho navrhnul a vyrobil ti řekne ''Tak to si ho teda nedáš, bude jen na Audi A3''. To je přece totální blbost, a to samé to je se všema produktama, vč. grafiky, kódování. Pokud si za to zaplatím u tvůrce mám možnost stím naložit jak chci. Když si necháš nakódovat RS pro běh webové prezentace a po několika letech si ho upravíš podomácku tak ti taky tvůrce toho redakčního systému nemůže říci ani Ň.

Nevím jaké si určoval podmínky při koupě skinu Matomi, ale pochybuju že by tam jasně znělo ''Skin nesmíš mít na neoficu a může ti být kdykoliv odebrán z jiných serverů''. ;)
# 15.12.2012 0.16
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » NEOFIK-JABKO.NET [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.