Chmatákov online


Fórum – NEOFIK–JABKO.NET

Fórum » Archiv » NEOFIK-JABKO.NET [zamknuto]

DepoTys
uživatel
Ve hře: Anonymouse
SZ Web
čau dnes jsem prochazel fora neoficialnich serveru a kdyz jsem prosel chfuture, chhruška a nakonec jabko.net tak jsem se na jabku nestačil opět divit. zase se tam běhá se skinama ktere jistě nemaji hraci/tym povoleni. dokonce tam na to jisty hrac upozornil a neni to pry prvne za posledni dny.

www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=5&t=24614

na ostatních nových dvou serverech se toto neděje tak proč na jabku ano???
# 13.12.2012 16.37
www.ehruzka.eu nejlepši herni portal !!!!!

Stránky: 1 2 3 4

PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Je to pravda. Nastavuju si tam skiny aké sa im zachce 3-(
Pre niektorých, nemýlte si server hružka z jabkom. Na hružke sa takéto niečo nikdy nestane.
# 13.12.2012 18.31
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Cinex
uživatel
Ve hře: Ewen, ale teď nehraji
SZ Mail Jabber Skype Web
Přesně tak, na JABKU se toto momentálně děje, hružka a chfuture, tam je to v pohodě a doufám, že se to nikdy tam nestane..
# 13.12.2012 18.49
Plsování je navykujicí, nezačinejte s tím.
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aha.. nekdo tu vyplivl uzasny napad. "Skiny byly vzdy zalezitost ofiku" ? Neni pravda, a nikdy nebyla.
No.. Kazdopadne fakt se vyplati koupit si skin, a nakonec z toho vyplyne ze ho nesmite nosit. A kdyby se nosit nemely, tak proc se pridavaj do neoficialnich verzi?
K situaci na Jabku je netreba se vyjadrovat. Jsou tam GM typu "Bum" a dalsi. Takze by podle me melo byt odstaveno na dobu x
# 13.12.2012 18.53
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Yoyo tak napíš lepší a skús si dať záležať viac jak pri písaní tvojich doterajších komentárov.

Denne dostávam asi 10 žiadostí o priateľstvo na Skype a 30 správ všetko sa týkajúc len prepisovania skinov a jak kto komu ukradol skin a kto ho komu nepovolil....

Nemám na to nervy, a verím, že Gizmo takisto nie. Vymazať to raz a navždy a viac sa s tým nebudem zaoberať. Nevážite si keď sa Vám niekto snaží výjsť v ústrety, tak sa zmierte aj s takýmto niečim.

Dúfam, že na to Gizmo pristúpi.
# 13.12.2012 19.45
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Takže jestli to chápu dobře tak náš server HRUŽKA má být bit, kvůli tomu že CZechboy dává práva dětem na Jabku?

Tak to tedy Brrr ... !
# 13.12.2012 19.57
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Tak tak, my niesme jabko, nechápem prečo by sme my mali za nich pykať. My mame na serveri poriadok, GIzmo si to môže overiť. Ma nejaký prístup či čo.
# 13.12.2012 20.03
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Já bych všechny tyhle neofik servery zakázal.. a bylo by.. 3-(
# 13.12.2012 20.04
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Gizmovi mohu klidně zaslat výpis logu z nastavování věcí. Protože příkaz .nastav ve hře blokujeme a jde pouze přes webadmina a tam se vše ukládá. Kdo u nás (HRUŽKA) nelogne se skinem na ofiku, tak má smůlu. To samé platí pro drzé hráče co si myslí že mají skin ve vlastnictví tak že já se potentočkuju že oni chtěj skin. Třeba už takto dopadl Vrak, jeho skiny se u nás nejobjevěj. Nejsem nějaký otrok abych mu byl povinnen nastavovat skiny.

U nás problémy se skiny nejsou (musím zaklepat), takže nevím proč by na tom měli být biti naši věrní hráči. To už mě připadá jen jako hledání důvodů. 3-(
# 13.12.2012 20.09
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Matomi. Proste nepridavejte skiny do neoficialnich klientu, kdyz je to podle vas zalezitost jen ofiku.
# 13.12.2012 20.30
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Skiny patria k hre tak prečo ich zakazovať? Sú sučasťou hry, tak nevidim na to dôvod. To čo robí jabko, tak my za to nemôžeme. Nechápem, prečo by sme mali amť tie skiny zakazané kedže u nás nieje s nimi žiaden problém.
# 13.12.2012 20.48
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Cinex
uživatel
Ve hře: Ewen, ale teď nehraji
SZ Mail Jabber Skype Web
Já bych s tím jabkem počkal, správce byl vyhozen, převzal to czechův brácha, zkuste dat ještě teda šanci.
# 13.12.2012 21.14
Plsování je navykujicí, nezačinejte s tím.
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Jabko sa malo pôvodne vypnúť ale ako vidím sa tak nestalo, u hruškou to nemá nič spoločné.
# 13.12.2012 21.22
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Všechny vaše názory chápu, nikdo si ale neuvědomujete, proč tomu tak je. Proč vlastně jsou skiny pořád v neofic. klientech, když je s tím problém? No, je to snadné. Gizmo by musel dělat pro každý neofik zvlášť verzi klienta a to stojí čas. A ten on nemá. Proto je stokrát lehčí to nedělat (technicky vzato). Takže si myslím, že všechny, ať jakkoliv správné názory jsou tu tak trochu k ničemu.

EDIT: Kdybyste někdo náhodou na BUMa měli kontakt, tak mu vyřiďte, že hned jak budu mít trochu víc čas, jdu na něj podat trestní oznámení skrz ten web. Jen aby nebyl překvapenej :-D
# 13.12.2012 21.38
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Lenže nechápem prečo musíme za jabko pykať my ostatný( hružka, Chfuture) . My z jabkom nemáme nič spoločné a to čo sa tam deje, to už nieje naša vec. Najlepšie by bolo, keby to GIzmo nariadil vypnuť( jabko) a bolo by po problémoch. Takto si tam každý robí čo chce a neuvedomuju si, že tým CZechboyovi spôsobuju problémy. Aj ked je to väčšinou jeho chyba :)

Maly John: jeho skype je tušim chmata9 :D
# 13.12.2012 21.59
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Cinex
uživatel
Ve hře: Ewen, ale teď nehraji
SZ Mail Jabber Skype Web
Tákže.
Jabko - skiny jsou již smazané, chk, povka budou smazané dnes. (nebojte nejsem správce)

Správce jabka, jak mi říkal Czechboy je Blade224, kterého určitě všichni znáte.
Intel je GM.

:-D
# 14.12.2012 7.11
Plsování je navykujicí, nezačinejte s tím.

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » NEOFIK-JABKO.NET [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.