Chmatákov online


Fórum – NEOFIK–JABKO.NET

Fórum » Archiv » NEOFIK-JABKO.NET [zamknuto]

DepoTys
uživatel
Ve hře: Anonymouse
SZ Web
čau dnes jsem prochazel fora neoficialnich serveru a kdyz jsem prosel chfuture, chhruška a nakonec jabko.net tak jsem se na jabku nestačil opět divit. zase se tam běhá se skinama ktere jistě nemaji hraci/tym povoleni. dokonce tam na to jisty hrac upozornil a neni to pry prvne za posledni dny.

www.forum.jabko.net/viewtopic.php?f=5&t=24614

na ostatních nových dvou serverech se toto neděje tak proč na jabku ano???
# 13.12.2012 16.37
www.ehruzka.eu nejlepši herni portal !!!!!

Stránky: 1 2 3 4

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Ne, nemá ho povolen ..
Škoda, že si při verzi kterou jim Gizmo prodal napřed nešlo vybrat, jestli v té verzi co jabko má dostat si majitele skinů přejou, aby tam jejich skiny byli, či nikoliv ..Třeba formou tématu nebo příspěvku do novinky ve které by to oznámil ...
# 13.12.2012 16.55
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
No,víš...
Update měl být nejdříve pro Jabko,neshodli jsme se a tak jsme se chtěli odtrhnout.
Ptal jsem se Gizma,zda je možnost změnit majitele + název a nebyl proti,tak oni lítaj furt na verzi 930,takže tam asi Gizmo nemá přístup,netušim,ale myslim,že by mohl to zrušit tim programem,co byl dřív na nelegály,či jak to bylo.
# 13.12.2012 16.57
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Ty skiny lítají na jakým serveru ? V tom, kde je ten Nexoušek správcem?
# 13.12.2012 17.00
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Není tam správce,je to na Jabku.
NeX má semnou jiný...

Sám se můžeš kouknout,kdo je v týmu u nich.
http://www.ch.jabko.net/gm
# 13.12.2012 17.01
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Ten screen je jak dlouho starý Forent ?
# 13.12.2012 17.06
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Screen nebude dlouho starý ten můj.
V PC ho mám ani ne týden...
A to,co sem postnul DepoTys,tak to taky nebude podle mě starý,Addis má práva možná tak 1-2 týdny.
# 13.12.2012 17.08
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ale keď som mal dohodu s Gizmom, že Jabko nebude dostávať Updaty so skinami ani žiadne iné, tak ste tu kydali na mňa na plnú hubu, aj na Gizma.

Tak čo teraz riešite ? Hádam len nechcete aby sa tá dohoda zrealizovala v plnej miere a skiny sa odobrali....
Jediné čo ma s prepáčením serie na tom všetkom, že tam behajú so skinmy hráčov, s ktorými sa poznám už dosť dlho a vždy som stál za nimi alebo oni za mnou.

Máte to čo ste chceli. Ja osobne navrhujem, nech sa skiny hráčov, ktorý si neprajú mať skiny na iných serveroch ako je officiálny odoberú. Napríklad ja som si tiež nikdy neprial, aby bol môj skin na Jabku, a predsa je a predsa si tam už pár krát hráči bez vedomia kohokoľvek nechali ten skin nastaviť.



Naposledy upraveno: 13.12.2012 17.14

# 13.12.2012 17.09
 
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Přesně tak,jak napsal Matomi.
Nebylo by na škodu,kdyb se toto prostě odebralo úplně ze hry,krom oficiálního serveru no...
# 13.12.2012 17.11
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Souhlasím..Ať si nechají jen základní.
# 13.12.2012 17.18
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Fore: dej jen odkaz na screen, roztahuje to stránku

K topicu: říkala jsem to vždy, že skiny patří ofíkářům a neměly by být nikde jinde. Pokud bude chtít nějakej jabkař nebo hružkař svůj skin, ať si ho nechá nakreslit a přidat do hry, tohle je o ničem..pořád na nějakým neofiku budou lítat cizí skiny


Téma nezamknu, aby jste se mohli vyjádřit, i když se to netýká ofiku. Pokud tu budou bláboly, locknu to



Naposledy upraveno: 13.12.2012 17.33

# 13.12.2012 17.30
 
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Dobře,ano,i já bych s tim souhlasil,že by to ty skiny byly pouze na ofíku...

http://www.Upload.Jabko.net/soubory/ID-1021.png
# 13.12.2012 17.32
 
KingaciK42
uživatel
SZ Skype
Přidávám další.
Dávají si skiny jak se jim zachce.
Starý cca 12 dní.
Povolení určitě neměl. Nestor nikomu nepovoluje.
http://www.Upload.Jabko.net/soubory/LACHTAN.PNG


http://www.Upload.Jabko.net/soubory/POTKANI2.PNG

# 13.12.2012 17.33
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Dávejte prosím jen odkazy, screenama roztahujete stránky

Ke skinům se musí vyjádřit Gizmo..
# 13.12.2012 17.36
 
[Sodowo]×
zablokován
Ve hře: ultimatesadboyselfharm:((
SZ
Co teď momentálně sleduji Chmatákov, nevšiml jsem si na tom novým serveru "Hružka" problémů se skiny.
Btw. Myslím že pan.Mars je ten, co podělával Matomiho o skiny. Myslím že kdysi nosil nick Bum.
# 13.12.2012 18.19
 
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Buma co se týče,je toho víc,co on napáchal,včetně toho kopírování té stránky s návodama jak vytvořil Malý John :D
# 13.12.2012 18.30
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » NEOFIK-JABKO.NET [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.