Chmatákov online


Fórum – Tip na nového Q

Fórum » Archiv » Tip na nového Q [zamknuto]

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Zakládám tohle téma pouze z jednoho jediného důvodu a to proto, že původní bylo smazáno, blíží se spuštění nového serveru a je nás hodně, kdo se na něj chystají a s novým Q se budou muset ve hře potkávat. Rozhodnutí je samozřejmě pouze jen a jen na autorovi, jde mi jen o vyjádření nás hráčů, kteří ofik hrají.

Pište sem prosím jen vaše tipy, nic víc, žádný hovadiny tipu WPE apod., budu to promazávat (opakuju PROMAZÁVAT, aby mě pak někdo nenařkl, že jsem zrovna JEHO příspěvek smázla)
# 30.1.2012 11.08
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Tak ja sa vrátim určite, ale otázka je či tu ostanem, nemôžem vedieť ako dlho ma to bude baviť, či tá hra bude mať pre mňa zmysel, možno to je len momentálne pocit nostalgie čo teraz mám takže všetko ukáže čas :)
# 30.1.2012 19.46
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
graffitka.. :)



Naposledy upraveno: 30.1.2012 21.20

# 30.1.2012 20.50
8-)
www.hruzka.cz
Brokí
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brockey
SZ
graffitka
palanda
# 30.1.2012 21.18
Obrázek
By Montik
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

Empty927:BTW: Sammyk ty bys zpět do této pozice nechtěl ?

Hm... Možno aj áno ale nie do tejto verzie - nie kôli ľuďom.
Doteraz bola každá verzia CH svojím spôsobom identická a tá pravá! Táto verzia začala byť už od začiatku trošku moc a to mixovanie vektoru na PXA to len dorazilo. Už od začiatku som mal voči nej nechuť no a to sa nezmenilo a nezmení...
Keby Gizmo hladal človeka do nejakej podobnej funkcie napríklad v tom CH1 alebo nebodaj CH2 tak by som asi neváhal. A možno by som sa vidal aj na trip/pohovor s Gizmom a Chmatmasterom :D cestou by som zobral Faba a išli by sme konečne za Daddym:D

Ale teraz môj návrh na eventera vážne. Kukol som si posledný Palandov event len z fórka ale dalo sa z toho vycítiť, že to malo šťavu. Možno by som pár vecí doladil ale každopádne základnú linku zvládol dosť dobre. Tiež bol dávnejšie jeden z tých Chmatákovských zmrdov, ale vždy sa sním dalo dohodnúť. Nebol si to ty, s kým som dohadoval "dohodu"?xD
Ja dávam svoj bezcenný hlas jemu.

Navrhol by som aj viac ľudí ale ja fakt neviem, kto má o to záujem a kto nie a nechcem písať plno nickom, kto by sa podľa môjho na to hodil.

...prosím vás, nech už bude eventer ktokoľvek, NEROBTE TIE TRÁPNE SÚŤAŽE S OTÁZKAMI!!! :D
# 30.1.2012 21.28
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Palanda- nekompromisní,spravedlivej. :)
# 30.1.2012 21.31
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web


Jinak Sammyka jsem zapoměl připsat, myslím si, že je lepší vzít někoho důvěryhodného, než nějakého nového.
# 30.1.2012 21.40
Obrázek
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Já už do toho nemám moc kecat, Chmat už prakticky nehraji ale vyjádřím svůj názor :D Já bych byl za Palandu,Terinečku a nebo Santeu. Toto jsou schopní lidi a myslím že hráči by byli spokojeni
# 31.1.2012 1.06
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Hm, tak v tom případě jsem pro Baja nebo Sammyka a třetí by byl asi Pála no:), s Pálou máme ve hře hodně zažito, ale taky několik hádek, ale i Strongholda :D
# 31.1.2012 7.28
 
lark
uživatel
SZ
Za mě jednoznačně Palanda.:-)
Má něco co spoustě lidí zde chybí a to určitý nadhled a to se o všech říct nedá.:'(



# 31.1.2012 13.12
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Škoda, že to nechceš dělat Santeo.

Můj hlas by v tomto dostal rovněž Palanda, ostatní jména, která tu padla většinou moc neznám.

# 31.1.2012 15.17
Obrázek
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Já bych byl asi pro Palandu, ale ostatní moc neznám tak nwm.
# 31.1.2012 15.40
 
Neror_obnova
uživatel
SZ
Graffitka
:*
# 31.1.2012 16.41
 
kubajz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kubosta,Deckerin, Alsoor
SZ Skype Web
Jsem pro graffiitku, znám jí docela dlouho a Questy umí pořádat dobře :) , není podrazácká a když někdo nebodne do zad kudlu jí, dá se jí věřit. Jinak bych si ji proti sobě poštvat nechtěl. GL&HF
# 31.1.2012 16.45
Láska je slovo, sex je hra. Vyser se na kecy a poď si zahrát.
QuaTeX™
uživatel
SZ Mail ICQ Skype
Takže muj hlas ma ta...ktera byla vždy zabavna a spolehliva...a hlavně nikomu nenadržuje! MUJ HLAS MA GRAFFITKA!! Graffitka na jabku děla ty nejlepši QUESTY,a všem se libi(stači se podivat na forko), pišu to i přes to, že jabko nema s ofikem skroo nic společneho..:-):-)

S pozdravem QuateX :-)
# 31.1.2012 17.36
 
Microsoft@
uživatel
SZ
Volím určitě Graffitku...
jsem sice "z jabka", ale mám tam s ní velmi dobré zkušenosti, dělá naprosto výborné a promyšlené Q, která mají hlavu a patu, nikdo neodchází s prázdou, snaží se, aby to hráče bavilo a o to si myslím právě jde.
Je přístupná novým návrhům a nápadům, dokáže vyslechnout, pomoct, případně poradit. Dokáže být hodná, ale je spravedlivá a přísná (přísná, když je to potřeba ;)).

Toť si myslím vše k mému příspěvku.
Micro
# 31.1.2012 18.59
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Tip na nového Q [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.