Chmatákov online


Fórum – Tip na nového Q

Fórum » Archiv » Tip na nového Q [zamknuto]

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Zakládám tohle téma pouze z jednoho jediného důvodu a to proto, že původní bylo smazáno, blíží se spuštění nového serveru a je nás hodně, kdo se na něj chystají a s novým Q se budou muset ve hře potkávat. Rozhodnutí je samozřejmě pouze jen a jen na autorovi, jde mi jen o vyjádření nás hráčů, kteří ofik hrají.

Pište sem prosím jen vaše tipy, nic víc, žádný hovadiny tipu WPE apod., budu to promazávat (opakuju PROMAZÁVAT, aby mě pak někdo nenařkl, že jsem zrovna JEHO příspěvek smázla)
# 30.1.2012 11.08
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ


BTW: Sammyk ty bys zpět do této pozice nechtěl ?
# 30.1.2012 16.49
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Přemýšlel jsem a můj typ je Graffitka a Palanda, Graffitka umí pořádat pěkné akce co stojí za to. A Palanda je taky v pohodě, zodpovědný. Takže asi takhle.
# 30.1.2012 16.50
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Podle mě by to měl být jireky, protože proto.





Naposledy upraveno: 30.1.2012 17.06

# 30.1.2012 17.04
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ
Tak jasný je, že nejlepší Quester je Inwenco. Jeho quest se zapomenutým děckem je prostě legendární... xD Ale kdybych si měl vybrat mezi touhle společností, asi bych volil Graffitku. Tyhle akce zvládá, umí se na to perfektně připravit, nápadů má plnou hlavu.
# 30.1.2012 17.04
amfetamin
uživatel
Obrázek
Ve hře: jj mam
SZ Mail Skype Web
Rozhodně Graffitka .. Má ty nejlepší Q !! :)
# 30.1.2012 17.08
Alešku, nemáš nějak drobáček prosim tě. - Bramborak
Já sem tvůj tata. - Liboros
Aleši ty víš že ti nelžu - Monča
Aleši, já tě miluju ! - Jirka
Určitě bysme chtěli poděkovat, ... - Likvouš
Strojek na tetování mám u kámoše - Bruce Lee
Já nejsem Dano - Marcel
Já nejsem Marcel - Dano


tomas a patrik = laska

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jsem pro Graffitku ..
Důvod?

Kdo hraje jabko může se přesvědčit že na její Questy je potřeba mít hráčské zkušenosti, IQ a trochu toho štestí. Její Qusty/Eventy opravdu stojí za to a určitě by to nalákalo dost hráčů k aktivitě. :-P
# 30.1.2012 17.13
 
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
lollollol Ještě si pamatuju hesla na Bajíčka... Smrdibajo xDxDxD Asi pro něj, protože je klacek lol
Taky asi Graffitka... znám dlouho..
Ale když to tak vemu, je mi to celkem jedno.. Santí, Pála, Vráček.. Prašť jako uhoď.. bude mi to free, pokud to bude někdo z nich.. Jelikož maj takovou tu věc, která slouží k myšlení lol
# 30.1.2012 17.29
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Ja by som bol za Palandu, Sama, Graffitku a Santeu :-) Všetci sú skúsení a dobrí hráči...



Naposledy upraveno: 30.1.2012 18.16

# 30.1.2012 17.30
 
Lampard™2
uživatel
Obrázek
SZ
Myslím že Graff Gizmo už ju chcel tak neviem prečo jej nedať šancu ;)
# 30.1.2012 17.48
3-(
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
pokud by to mel bejt nekdo kdo v tymu jeste nebyl tak snad terinecka ani bych se baja nebal..
# 30.1.2012 17.59
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web


Jak již Santea zmiňovala, (Je to hlavně pro Jabkaře) NEZALEŽÍ na počtu hlasu, který dotyčný dostane. Záleží pouze a jen na Gizmovi.

# 30.1.2012 18.00
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Och, na Inwenca jsem úplně zapomněl :D :D :D Jeho Q jsou absolutně nejlepší :D .. a k tomu, jak tady píšete, že Graffitka pozvedne server, tak tomu upřímně nevěřím :) Nic proti ní, ale pokud by se měl server pozvednout jen Questama, tak by tady měl za pár týdnů téměř každý nějáké rare itemy a kdyby se do Q nedávaly takové věci nebo vysoké odměny, tak by se do nich téměř nikdo nehrnul, protože jak je tady dobrý zvykem "Nestálo by vám to za to.." . Takže asi tak :) A i Big Daddy nedělal špatné Q, na dosti jsem mu pomáhal, Big Smoke taky nebyl špatný .. Kandidátů je dost, ale většina buď nehraje nebo by do toho nešli (Santea) :) .. A samozřejmě dobrý Quester a GM .. SAM :) Ale pochybuji, že by se vrátil .. A btw už tady držte hubu se sračkama z jabka .. 3-(
# 30.1.2012 18.40
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Předně chci všem poděkovat za obrovskou podporu. Fakt si toho maximálně vážím :) Klepeme to spolu už pár let a určitě se uvidíme, na ofiku i jabku a možná v budoucnu i na choportále :) Thanks for everyone. :-P

Co se týká mého názoru, určitě mě zaujala z chování na foru Amazonka, škoda že nemá čas... Je to ten typ člověka, který nejenže už má nějaký ten věk, ale rovněž se tak taky chová.
# 30.1.2012 18.55
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Server nedělají serverem questy, ale komunita ;) a to si pamatujte .. V old dělal semtam Q Sam s Daddym, ale až ke konci old, jinak nic a jak se dobře hrálo, protože tam byli dobří lidé... Tím, že na oficu bude hrát 60 hráčů, z toho 5 normálních a zbytek pls dejmi neco .. Fakt úspěch znamenat nebude ;) Třeba se mýlím, třeba ne ..

Inwe: PRomiň dupko :-* :(
# 30.1.2012 19.23
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ
Já bych tam dal Graffitku.

Zkušenosti má.
Bude to new server a tam se to pozná pokud by suportila.
A Gizmo už psal že potřebuje někoho staršího (+18) a v Praze ...
# 30.1.2012 19.25
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Tip na nového Q [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.