Chmatákov online


Fórum – Tip na nového Q

Fórum » Archiv » Tip na nového Q [zamknuto]

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Zakládám tohle téma pouze z jednoho jediného důvodu a to proto, že původní bylo smazáno, blíží se spuštění nového serveru a je nás hodně, kdo se na něj chystají a s novým Q se budou muset ve hře potkávat. Rozhodnutí je samozřejmě pouze jen a jen na autorovi, jde mi jen o vyjádření nás hráčů, kteří ofik hrají.

Pište sem prosím jen vaše tipy, nic víc, žádný hovadiny tipu WPE apod., budu to promazávat (opakuju PROMAZÁVAT, aby mě pak někdo nenařkl, že jsem zrovna JEHO příspěvek smázla)
# 30.1.2012 11.08
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6



SZ
Graffitky,ta Vám zvedne server..
# 30.1.2012 14.10
 
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Graffitka, ak sa pokúsi niekto argumentovať že je z jabka apod. je mi to šumafuk nový server budem hrať tiež a chcem tam graffitku to je všetko.
# 30.1.2012 14.18
Obrázek
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Přemýšlel jsem o palandě protože se mi projevuje jako celkem v pohodě chlápek ( sorry palando ).

Jsem pro GRAFFITKU 3-(
# 30.1.2012 14.19
Smrdím
RatchetClank
uživatel
SZ
Sem pro Grafitku poznám ji je dobrá kámoška verím jí a je to vpohode holka

GRAFITKA
# 30.1.2012 14.23
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Jestli by hral BajoOo. tak jsem jasně pro něho, je to prostě old school =) Je to pro mě vzor :D
# 30.1.2012 14.26
 
Jumbik
uživatel
SZ
jednoznačně Graff
# 30.1.2012 14.26
 
RembuSek
uživatel
SZ
Jednoznačně Graffitka...
Je zodpovedná,milá atd... a neni výbušná jako tady Palanda...

Prostě Graffitka!
# 30.1.2012 14.27
 
pleas121
uživatel
SZ Mail
PRO GRAFF...Najlepšia kandidátka Palandaa je tiež veľmy skúsený ale jemu by sa hodil skôr post už GM po otcovy ;)



Naposledy upraveno: 30.1.2012 14.33

# 30.1.2012 14.32
3-(
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Nechápu proč tu všichni jabkaři píšou nějakou grafitku, kterou jsem ještě ve hře v životě neviděl a to už hraji pár let ;)
Jinak jsem pro Palandu anebo Santeu, jediný normální co tomu rozumí a hrajou. Spíš by to chtělo někoho staršího. 20+
# 30.1.2012 14.33
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ja bych byl pro víc lidí.
1. John, pár měsíců zde byl jako GM, nakonec to nevydržel, kvůli otravným hráčům. Ale Qester má nastarost úplně jinou práci, a věřím, že by ho ostatní lidé méně otravovali a hru si více užil.
2. Santea, ta by si to jistě zasloužila, hraje ofik už pěkně dlouho a navíc je milá přatelská a hodná k ostatním hráčům. Navíc dlouhou dobu napomáhala výrazně Johnovy s postem GMka.
3. Terinečka hraje chmatákov taky dlouhou dobu. Má s tímto postem zkušenosti i na jiných serverech. Navíc se chmatu dost věnuje a má dobré přátelské styky.
Tady pro ty tři jsem pro.

Jinak co jsi myslím o graffitce:
Nevím, jestli by si tyto práva zasloužila, aby nám tady z toho náhodou neudělala FUN. Přece jenom musíme uznat, že tohle je ofik a jsou tu výrazně jiné podmínky. Moc často tady nehraje a nezná zdejší komunitu.
Hodně lidí tady jí nemá moc v lásce a to hlavně z těch výše postavených a to by tady nemuselo dělat dobře, navíc si myslím, že by zde na forku kvuli tomu mohli vypuknout další války. Vemte si jak to tady dopadlo v posledních dnech.
# 30.1.2012 14.36
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Opakuju znovu (protože už jsem musela některý příspěvky smazat), nedopustím, aby jste z toho udělali hádku ohledně jabka, nezajímá mě to, to už tady bylo teď několik dní. Piště POUZE svoje tipy, nic víc. Je to jen pokec.
# 30.1.2012 14.42
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Mám tu 2 chmmatáky co by tam mohli jít.
1. Santea: Hodná, trpělivá, není sprostá. Myslím si že má nápady na Q.
2. Graffitka: Originální Questy, trpělivá, snaží se.
# 30.1.2012 14.45
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Chulio
uživatel
Ve hře: Chulio
SZ Mail Skype Web
Jasný mno Graffika vám pozvedne server..
Takže Graffitka

Napsal Frezzy



Naposledy upraveno: 30.1.2012 14.59

# 30.1.2012 14.59
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Palanda , Bajo , Santea.
Tyhle tři lidé by to zvládli , nejsou to žádný podrazáci.. ;)
# 30.1.2012 14.59
 
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
Protože lidi ze staré verze nepoznám a jak se dívám na hlas lidu tak Bajo... Nikdy sem ho neviděl ale jak vidím lidi mu věří :)
# 30.1.2012 15.03
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Tip na nového Q [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.