Chmatákov online


Fórum – Prodej VIP itemů za kč!

Fórum » Archiv » Prodej VIP itemů za kč! [zamknuto]

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jak mě vyzval Palanda, tak tedy činím, sic mi přijde divné, že já jakož hráč, co zde hrál jen velmi krátce v poslední době si toho všiml a nikdo z týmu to nezaregistroval, ale budiž.

Chtěla bych zjistit, zda o tom Gizmo ví, a jak se k tomu staví. Dle mého názoru se jedná o stejný neli horší přestupek, jako se skiny na neofiku.

Ve zkratce? Hráči zde opakovaně prodávají majetek Gize (tj. herní itemi) za kč v podobě odeslaných sms. Nedná se o hráče z týmu, to zdůraznuji, vím o některých hráčích, ale nechci to práskat, když nemám jasné důkazy atd.

Jde mi spíše o to, jestli by to nemělo být bráno jako vážný přestupek. Za a) se dle mého názoru jedná o trestný čin nebo alespoň ze svých zkušeností z jiných her tak soudím a za b) se domnívám, že ty hráči k těm VIP asi nepřišli úplně čestně.

Sice mi pala kdysi vysvětlil, jak je server super zabezpečen, a že se bugovat nedá (přes wp), že by se na to přišlo, ale jsem prostě jiného názoru, nejsem zde CHTS, ale díky zkušenostem a známostem mám své zdroje.

Takže co si myslíte? Má někdo právo prodávat v Giziho hře items a vydělávat tak na něm? Já myslím, že ne!
# 28.1.2012 19.30
 

Stránky: 1 2 3 4

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Docela čumim :-O

Zdravim, na oficiálním serveru bych chtěl prodat tyto vip věci za tyto ceny (KČ)
,tygr - 50kč
, red gm -100 Kč
, vanočka - 50kč
, turban - 50kč
, myslivka - 50kč
, oslavka - 50kč
, kostík - 50kč
, tmp - 70kč
, bílej - 50kč
, uderovka - 50kč
, šavl - 50kč
# 28.1.2012 20.59
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
pala: jójó.. takovejch seznamů jsem viděl víc, i tady na ofik fóru :).
# 28.1.2012 21.01
8-)
www.hruzka.cz
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Lev!ticus jen doplním, že Vladdis spíše dostal down, než že by odešel, Duch na to neměl čas, ale jo jako je to tvůj názor na Jabko a nepopírám, že tam má dost mladých lidí práva, je to fakt.


grok tady se ale řeší prodej na ofiku... Na jabku kdyby k nečemu takovému došlo, řeším okamžitě banem.

Takže jinak řečeno, mi můžeme dodat max. informace, ale trest si musí rozhodnout Gizmo. či případně CHTS, kteří o ničem neví... Ikdyž se o tom píše ve hře, na skype, na FB i na forách, tak všichni opět drží hubu a krok :D
# 28.1.2012 21.02
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Krystyno prosimtě DRž UŽ PIČU ,jde ti jen o to dostat se na post Q ,jen si tu hraješ na hroznýho andílka ale jseš jen KRÁVA co si nevidí do huby,seru na to jestli mě někdo z modu zabanuje,ale ty tvoje stupidní keci už ani nemůžu číst,do všeho se sereš,hovno víš co se děje a jen reješ,jen aby ses dostala na post Q,Táhni si na své jaPko aklidně si tam jako GM rozdávej CHK lidem za to,že jdou na ofik na Q (to je Questerka:-[ )

btw: pro mody,mam uloženo,abych to mohl použít znova



Naposledy upraveno: 28.1.2012 21.13

# 28.1.2012 21.09
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Palec hore Johne :)
# 28.1.2012 21.12
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Johne, já jsem proti nikomu neřekla křivého slova, i z důkazů jsem sundala nicky, ikdyž jste na mě házeli špínu, nepráskla jsem nikoho a nikdy jsem neurážela.

Nyní když se začnu obhajovat důkazy a poukáži na to, že i oficiální server má vážné problémy, které se zatím neřešili začneš mi nadávat? Myslíš, že to má úroveň?

Jsi dospělí člověk, bývalý GM, moderátor fora a vulgárně mi nadáváš? 3-(
# 28.1.2012 21.13
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
JJ jsem a ty si řeš svoje jaPko a když jsi taková češtinářka jak píšeš tak nepiš aspon hruPky

celý roky jsi tu nehrála a jak má být nový server tak se sem najednou SEREŠ,proč si to neřešila dřív,když si tak dobrá

btw nejsem češtinář JAKO TY tak sry za hruPky a chIbI
# 28.1.2012 21.15
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Já jsem psala, že občas mám problém s gramatikou, hlavně když si to po sobě nepřečtu :) Mám své chyby :)

Topick, který jsem založila, se týká výhradně oficiálního serveru, tak nechápu, proč bych si měla řešit neofik, protože mi nadáváš? To se mě má jako dotknout? :D Spíše se myslím ukázalo, jak kdo jedná, toť vše...
# 28.1.2012 21.17
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ještě, že Tě máme, že nám chceš zachránit ofik! Díky Ti paní všemocná (čarovná).

Hele a dost té srandy, víš, je opravdu hloupé přiznat pravdu a následně smazat téma, ale to už bych se opakovat z včerejšího tématu, kde bych mimo jiné rád věděl, jak to dopadne.

Víš, pokud někdo má takové důkazy, že někdo prodává, či prodal z ofiku věci za Kč, myslím si, že stačí dodat screeny a Giz ho ihned zabanuje, to problém určitě není..

Co se týče těch hromad VIP věci, co je ve hře, tak je to i tím, že už dlouho nebylo WIPE, během té doby bylo dost Q a VIP si hráči schovávají (I já jsem jeden z těch, co má plnou banku VIP, poctivě získaných!!)
# 28.1.2012 21.19
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
tak proč se sereš do ofiku když si GM na neofiku?
# 28.1.2012 21.20
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Rovněž zde mám své herní acc a domnívám se, že když někdo vidí (jak zde bylo řečeno vidělo to víc hráčů než dost), že se porušuje zákon, měl by to snad řešit každý ne?

Terničko, ty fora jsou snad dostatečný důkaz ne? Těžko říct, jestli fotka neupravené historky ze skype... Logicky jakýkoliv screen se dá poupravit a neumíš být zrovna grafik, dle mého názoru je to forum asi nejlepší důkaz... Možná ještě video, to už je trošku náročnější upravit :D
# 28.1.2012 21.25
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Jenomže pokud si to nepochopila,tak tě tu,kromě tvých PŘÁTEL z jaPka (nwm cos jim tam slíbila za vipka :-O ) nikdo nechce jako Q xDxDxD, Nwm co na tom furt nechápeš
# 28.1.2012 21.28
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Teď mi vysvětlete logiku tohoto TOPICU? Název tématu vypovída o tom, že se tu porušuji pravidla a řády vůči Gizmovi.

Kdybych si nepřečetl název topicu tak si myslím, že zde jde o BATTLE Jabko vs Ofik nebo něco takového.

Gizmo se vyjádřil a dle mého názoru je dost rozumný na to, aby to začal řešit ve chvíli, kdy to bude nutné.

Kdybych v tomhle TOPICU měl warnovat za OT, tak všichni co jste sem napsali, až na pár výjimek máte 100% a jdete.

Upozorňuju všechny na to co psál Gizmo:

Gizmo:Souhlasím, co se týče neofiků obecně, taková témata klidně mažte, servery mají svá fóra.
Prosazování jiných serveru formou skryté reklamy - sundání práv, případně i ban. U nich také ofic. server nikdo nepropaguje..



Takže si z toho vemte ponaučení.

LOCK

PS: Za každé topic o Jabku budu mazat a WARNOVAT 50%.

Díky za pochopení.
# 28.1.2012 21.29
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Ještě než to vejde v platnost,bych rád věděl,proč někteří lidé z neofic.serverů(jako GM,Q a pod.),se cpou na posty ofic.hry a forka.:-[
# 28.1.2012 21.34
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Nevím asi mají špatné svědomí z toho, že nic nedokázali. Zkus napsat Mikymu ohledně Jokera, jelikož ta situace je neunosná.
# 28.1.2012 21.39
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Prodej VIP itemů za kč! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.