Chmatákov online


Fórum – Prodej VIP itemů za kč!

Fórum » Archiv » Prodej VIP itemů za kč! [zamknuto]

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jak mě vyzval Palanda, tak tedy činím, sic mi přijde divné, že já jakož hráč, co zde hrál jen velmi krátce v poslední době si toho všiml a nikdo z týmu to nezaregistroval, ale budiž.

Chtěla bych zjistit, zda o tom Gizmo ví, a jak se k tomu staví. Dle mého názoru se jedná o stejný neli horší přestupek, jako se skiny na neofiku.

Ve zkratce? Hráči zde opakovaně prodávají majetek Gize (tj. herní itemi) za kč v podobě odeslaných sms. Nedná se o hráče z týmu, to zdůraznuji, vím o některých hráčích, ale nechci to práskat, když nemám jasné důkazy atd.

Jde mi spíše o to, jestli by to nemělo být bráno jako vážný přestupek. Za a) se dle mého názoru jedná o trestný čin nebo alespoň ze svých zkušeností z jiných her tak soudím a za b) se domnívám, že ty hráči k těm VIP asi nepřišli úplně čestně.

Sice mi pala kdysi vysvětlil, jak je server super zabezpečen, a že se bugovat nedá (přes wp), že by se na to přišlo, ale jsem prostě jiného názoru, nejsem zde CHTS, ale díky zkušenostem a známostem mám své zdroje.

Takže co si myslíte? Má někdo právo prodávat v Giziho hře items a vydělávat tak na něm? Já myslím, že ne!
# 28.1.2012 19.30
 

Stránky: 1 2 3 4

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Tak promluvil nejlepší z nejlepších autor buging tutoriálů. Díky za info pixeku.
Nejedná se o poslední dobu, je to cca z doby mého banu, kdy jsem aktivně hrála, takže nešlo to dřív pixxe?

Možná je to tedy legálně, ale že by zase prodávali ve velkém vip na ofiku, kde jsou tak cenné? To je zvláštní. Leč možné, třeba už je to nebavilo, ale více méně at byly itemy od kud koliv, stále prodávají majetek Gize.

S těmi skiny nevím jak to je a pochybuji, že jde zde někdo, kdo by se vyznal dobře v právu, ale mohu se zeptat známého, ale myslím, že to Giz bude vědět.


Jabko: Díky už mi o ostatní ofikáři (koly aspol) potvrdili, kdo jsi a fakt si toho cením, já zase nikdy neřekla tvůj nick, ikdyž tu na mě házeli špínu horem dolem, díky moc, že jsi to přiznal, snad tyto posty uvidí i Gizmo a pochopí, že mince má dvě strany :)



Naposledy upraveno: 28.1.2012 20.06

# 28.1.2012 20.02
 
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Tuším, že od verze 827 nebo nějak cca. tak bugovat itemy nejdou ;)

Muj nick můžeš psát :) o mě všichni ví, že jsem špína :)
# 28.1.2012 20.05
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

RembuSek:Souhlasím.. Palando di už do prdele s NěJAKÝM podělaným WPE :) Prostě to zkusiila a jeto noa? je to snad tvoje věc?


Palanda se stará o pořádek ve hře, a myslím si, že to jeho věc je ;-).


Kristyna_Graffitka:S těmi skiny nevím jak to je a pochybuji, že jde zde někdo, kdo by se vyznal dobře v právu, ale mohu se zeptat známého, ale myslím, že to Giz bude vědět.



Skin je vlastně majetkem hráče, zaplatil si za vložení do hry, tak si myslím, že má právo na prodej svého majetku, pokud nemá nějakou dohodu z grafikem skinu, jako většína, co si jej nechala udělat u Matomiho. (Grafika patří jemu, a skiny jim byly jen propůjčeny.
# 28.1.2012 20.09
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
[12.1.2012 17:35:35] XX: čus
[12.1.2012 17:35:56] XX: nesehnala by si sms? =D Za 99kč, dal bych ti za to něco na ofiku =)

[29.12.2011 18:06:34] XX: Povolím skin id YY na chmat jabku za sms která stojí 99kc a prodám 4 vip věci na ofiku- red zewlon, ak,uderovku a burinku, jedna vip vec za sms v hodnotě 99kc,

Zde máte nějaké útržky, jak říkám jedné se i o nové itemy a prodejci spamí jak skype veřejné konverzace tak i ve hře nejčastěji u portu do chráněné.

Grok: Díky za info o skinech, takže jsem z toho pobrala, že je to asi individuální, ale vím že třeba jak Andin prodával skin, tak ho měl určitě koupenej s plnými právy, to ještě nekreslil Matoni pokud se nepletu a to se dohody nedělali prostě jen plata, skin a nazdar :D

Jabko: Pokud ti to nevadí, možná bych ho pak uvedli Gizmovi, kdyby se mnou věc řešil, aby mohla dokázat, že jsem mu celou dobu říkala pravdu, nechci tě veřejně očerňovat, jen mě vadí, že tu ze mě CHTS dělají něco co nejsem :)
# 28.1.2012 20.09
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Navíc jsem tě do toho vlastně ukecal, protože ses bála a já řekl, že to projde, že to je jen na minutku :D , ale neprošlo ..:/ a 60k a vánočka fuč :D
# 28.1.2012 20.14
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
http://forum.jabko.net/viewtopic.php?f=27&t=12324
lollollol
# 28.1.2012 20.17
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Matomi to dával i sem na forko, tak jsem se přidal :D, ale neúspěšně :(
# 28.1.2012 20.18
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
lol Díky kluci za důkazy... Toho si určitě nikdo z GM týmu zde na ofiku nevšiml...

Tak snad jasné důkazy, teď už jen na Gizim, aby to uvážil, třeba mu to nevadí, ale upřímně?

Kdo by chtěl makat na hře, aby na tom pak někdo jiný bohatl?
# 28.1.2012 20.20
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ty jo, chápu to správně, že se chceš tímto trošku polepšit u komunity, že budeš práskat na ostatní ? Aha :)

Mimochodem.. Vánočky dával hráčům sám Gizmo jednou o vánocích.. Myslím si, že nabugované předměty, které uvedl Pixe žádnou cenu nemají, navíc těžbařská je již v prodeji..

A ano, tohle je tuším zakázané, prodávat věci za Kč, ale tuším, že o žádném z mých kamarádů o tomhle nevím..

Další věc, že jsi tohle neřešila, když se tohle dělo na japku :P

Vidím, že Ty by ses pokrájela jen pro to, aby jsi to místo dostala :D Jen si asi neuvědomuješ, že mnoho lidí by takhle vcelku i skončilo, kdo by také chtěl hrát někde, kde se o hru bude starat někdo, kdo nadržuje kamarádům ;) Ale nejen to, celkově, máš to všechno spočítané, budeš hrát na tu stranu, kde to bude lepší, jsi prostě neskutečně vyčůraná, ale myslím si, že jen hloupý by tohle neprokoukl..
# 28.1.2012 20.21
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
DanerhaZ
uživatel
Ve hře: ZaaaNooo
SZ
Terinečka, nič v zlom, ale ako oni praskajú jabko, tak jabko praskne aj ich.
Proste všetko sa raz vráti, môže to byť aj o pár rokov aj o pár dni.
Som zvedavý čo na to povie Gizmo.
# 28.1.2012 20.23
MANCHESTER UNITED!
Gizmo
autor hry
SZ
Samozřejmě to zakázané je, ale nevěřím, že by to šlo naduplikovat - duplicitní ID by bylo dohledatelné, takže pokud jste nějaká předmět koupili, mohu ověřit, zda je ok či ne.
Server nedokáže vytvářet předměty jinak než příkazem .vytvor, ostatní - např. ryby - se tahají ze seznamu předmětů, který je nastaven manuálně.
Ale je možné, že ve hře jsou stále některé předměty z dob bugování.
# 28.1.2012 20.26
 


SZ
Terenička:Ty žiješ na stromě kde rostou vajca,ne?
Vzpamatuj se,ona dokázala a dokáže víc jak Ty za 10let dohromady.
Jsi tu všem jen k smíchu,jsou to jasné důkazy,tak bude snad někdo potrestán,ne?
Myslíš si,že Graff potřebuje,aby si tu zvyšovala EGO tím,že něčeho chce dosáhnout je její věc,ale ona si nepotřebuje zvyšovat EGO na někom,kdo hraje čistě pro zábavu.
# 28.1.2012 20.26
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

DanerhaZ:Terinečka, nič v zlom, ale ako oni praskajú jabko, tak jabko praskne aj ich.
Proste všetko sa raz vráti, môže to byť aj o pár rokov aj o pár dni.
Som zvedavý čo na to povie Gizmo.


Ty jsi totálně mimo :D, je to stejně přes komunitu jabka, ikdyž jsem to byl já D:

Fores ty se neozejvej 13-ti leté děcko s iq na bodu mrazu :)
# 28.1.2012 20.27
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jděte už do háje s Jabkem vs. Ofik. Jak to mám rozlišovat, když 60% ofiku hrálo nebo hraje i tam?! Ternička, jakmile jsem to viděla na jabku, dotyčný dostal ban a to ani ne kvůli prodeji, ale kvůli tomu, že na jabku má vip nejvíce jeden snaživý aktivní hráč micro, který vymatá každou akci, pak jsou tam chts a chmazky (každý má tzv. služební vip, které neprodávají) a pak pár hráčů co má třeba 1-2 vip, o serveru kde jsem GM mám přehled, takže když narazím na bugera, banuji...

A Terni? Jak vidíš, tak jsem si celý včerejšek nechala nadávat o CHTS paly a johna, že jsem buger a nepráskla dotyčného, který to měl na svědomí, udal se sám a dnes, protože tu faleš nemohl číst...

Jak říkám, teď nejde ani moc o ty bugy, jako čistě o ten prodej, případně co s tím..


Z5 k tomu prodeji, na skype se mi ozvaly další hráči, takže budu moci pravděpodobně dodat další důkazy... Ale nikoho jako doteď nebudu práskat... Pokud to bude chtít nějak řešit Gizmo, který pravděpodobně neměl tušení, co se na serveru děje, bude to něco jiného.



Naposledy upraveno: 28.1.2012 20.30

# 28.1.2012 20.28
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Z dob bugování může být ale jen těžbařská, což už je jedno, když je v prodeji, dále tuším rum a drink, dále nic bugovat nešlo, ne? Rum > Nulové využití, drik to samé.. Prodávání VIP za Kč je myslím vcelku podobné jako nastavování skinů bez svolení majitelé..

EDIT: Foreste, kdo se Tě na něco ptal? Pokud máš se mnou problém, napiš do PM, vyřešíme..

Škoda, že neumíš číst.

A ano, tohle je tuším zakázané, prodávat věci za Kč, ale tuším, že o žádném z mých kamarádů o tomhle nevím..



Naposledy upraveno: 28.1.2012 20.33

# 28.1.2012 20.28
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Prodej VIP itemů za kč! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.