Chmatákov online


Fórum – Nové updaty?

Fórum » Archiv » Nové updaty? [zamknuto]

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Tento topic je směřovaný přímo na Gizma.

Gizmo: Chtěl bych se zeptat zda poskytneš další updaty ostatním serverům Chmatákova? Samozřejmě je to tvoje věc,ale pokud o tom uvažuješ,tak bych ti to velice rád rozmluvil xD Už jenom tím,že si prodal několik severů ostatním lidem byla podle mě velká chyba.Jako mě je do toho hov*o,ale myslím,že to nebyl moc dobrý nápad.Hodně lidí odešlo a přestalo hrát oficiální server.No stalo se,ale poskytovat další update jiným serverům jako je třeba Jabko je podle mě blbost.Tím,že hru totálně předěláš,zlepšíš a zmodernizuješ se dostaneme na výši.Ostatní neoficiální servery budou oproti oficiálnímu zastaralé a nudné.A určitě se hodně hráčů vrátí zpět.Server bude zase jako při starém "plný" ,zase bude všechno O.K. a bude prča..

Já samozřejmě nevím co ty chceš udělat,ale podle tvého posledního komentáře v topicu "Chmatákov Jabko server!" jsem vydedukoval,že máš v úmyslu prodat další update Jabku.

Toť vše.Mám sice malé slovo a minimální šanci na úspěch k tomu,abych ti to rozmluvil,ale tak tě aspoň prosím - rozmysli si to! lol lol

Předem děkuji, Zopei xD
# 22.1.2012 20.53
 

Stránky: 1 2 3 4

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Já opravdu nerozumím, z jakého důvodu se tu stále řeší takovéto blbosti, které nevedou k ničemu kloudnému (Gizmo má svou hlavu a je ve věku, kdy si dokáže fakta zjistit a ověřit sám a těžko bude činit svá rozhodnutí na základě výpovědi někoho s nickem "jabkohnije"...)

Taky nechápu, proč tu někteří lidé dělají z jabka a ofiku nějaké dva znepřátelené tábory, jabko i ofik se sice v mnohém liší, ale rozhodně ne v komunitě: polovina hráčů na ofiku hraje i jabko... Jabko i ofik mají své pozitiva i problémy jako ostatně vše...

Beztak pan JabkoHnije dostal down na jabku a neumí se s tím srovnat. Jak by to asi vypadalo, kdyby si John šel vylévat srdce na jabko, jak se k němu chovali hráči na ofiku, že toho nechal...

Apeluji na moderátory, aby to tu trochu usměrnili, domnívám se, že primární problém tj. chyba jednoho z GM ve věci skinů byla napravena, takže teď už je jen a jen na Gizim, jestli poskytne nějaké up daty nebo ne a zde to vede jen k hádkám...
# 25.1.2012 20.14
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ta paní nahoře ^^ má pravdu kucí :P
# 25.1.2012 20.16
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ano, pravdu má, na předešlé straně jsem psal, že stejně vše záleží jen a jen na Gizim.

Jen jsem chtěl prostě upravit lži a výmysly, které tady Joker a Lemmy šíří, a to, že tomu nerozumím, to si nech pro někoho jiného, byl jsem skoro 2roky GM na 2.neoficiálním serveru (Acerovém), takže vím, co Giz stanovil a jaké byli pravidla! Jednou jsme se do této problematiky sami dostali a hrozilo nám zrušení serveru, tak taky laskavě! nepiš kraviny, děkuji Ti pěkně!

Když tu píšeš něco o žalobách na stranu emptyho, můžou Vám to tedy lehce vrátit na skinech..

Jinak, myslím si, že by bylo vhodné, kdyby se Gizmo k tomuto tématu vyjádřil a shrnul nějaké ty problémy se skiny a tohle, myslím si, že my, jakožto hráči, bychom rádi věděli co bude dále ;)
# 25.1.2012 20.23
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Viete čo ja to tu asi zamknem. Graffitka napísala pravdu. Gizmo má svoju hlavu, vie čo je dobré a čo nie. Počkám na názory iných modov a keď sa zhodneme na locknutí tak to zamkneme a počkáme kým sa vyjadrí Gizmo...

# 25.1.2012 20.23
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jak chcete, lock :)))))
# 25.1.2012 20.36
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nové updaty? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.