Chmatákov online


Fórum – Nové updaty?

Fórum » Archiv » Nové updaty? [zamknuto]

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Tento topic je směřovaný přímo na Gizma.

Gizmo: Chtěl bych se zeptat zda poskytneš další updaty ostatním serverům Chmatákova? Samozřejmě je to tvoje věc,ale pokud o tom uvažuješ,tak bych ti to velice rád rozmluvil xD Už jenom tím,že si prodal několik severů ostatním lidem byla podle mě velká chyba.Jako mě je do toho hov*o,ale myslím,že to nebyl moc dobrý nápad.Hodně lidí odešlo a přestalo hrát oficiální server.No stalo se,ale poskytovat další update jiným serverům jako je třeba Jabko je podle mě blbost.Tím,že hru totálně předěláš,zlepšíš a zmodernizuješ se dostaneme na výši.Ostatní neoficiální servery budou oproti oficiálnímu zastaralé a nudné.A určitě se hodně hráčů vrátí zpět.Server bude zase jako při starém "plný" ,zase bude všechno O.K. a bude prča..

Já samozřejmě nevím co ty chceš udělat,ale podle tvého posledního komentáře v topicu "Chmatákov Jabko server!" jsem vydedukoval,že máš v úmyslu prodat další update Jabku.

Toť vše.Mám sice malé slovo a minimální šanci na úspěch k tomu,abych ti to rozmluvil,ale tak tě aspoň prosím - rozmysli si to! lol lol

Předem děkuji, Zopei xD
# 22.1.2012 20.53
 

Stránky: 1 2 3 4

Lampard™2
uživatel
Obrázek
SZ
Nechápu čo chceš ale pokud chceš server NEPRODÁVA SE...A kdiž se mýlim srry xD
# 22.1.2012 20.57
3-(
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
Ne, že bych to psal kvůli vlastnictví právě neoficiálního serveru této hry, ale i z jiných důvodů.

Co má z toho Gizmo, když udělá update na ofíku?
- pár dní vysoké návštěvnosti, potom nic
- většinou hodně práce
- pokud udělá novou funkci tak její další ladění (viz. předchozí bod)

Co má Gizmo z neoficiálních serverů?
- peníze za pořízení updatu, založení nového serveru
- zvýšení povědomí hry
- pokud se hráči nelíbí chod neofiku, půjde zkusit ofík

To je asi vše, co mě teď napadlo, ale určitě vymyslim ještě další věci ;)

EDIT: Nechápu proč to tu vypadá jako při válce Ofík VS Jabko (ještě že další servery nejsou :D )
jsou to prostě 2 rozdílné servery jedné hry
a to nadávání štve nejen mě
nechápu jak může někdo nadávat na autora hry, který si dal takovou práci a udělal hru



Naposledy upraveno: 22.1.2012 21.03

# 22.1.2012 21.00
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Tu píšeš ako keby tých neofikov bolo vela xD
1. Jabko
2. CHPortál (ten nefachčí)

Tak ale zdá sa mi to čudné. Za to že pár ******** nadáva na Jabku na Gizma tak za to CzechBoy nemôže. Keby to hovoril Czechboy tak by som súhlasil, ale všetci dobre viete že takéto nadávky na Gizma majú iba 8 ročné decká, ktoré si myslia že sú "bossovia" keď majú plnú hub* nadávok a nevedia odceniť Gizmovu prácu. Podla tohoto odsúdite aj tých normálnych slušných hráčov.

BTW: Polovica hráčov ktorá tu na Jabko nadáva tam hrajú xD
# 22.1.2012 21.00
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Z těch "ostatích serverů chmatákova" zbylo jenom jabku i přes to, že na něj furt všichni naráží, podle mně je to úspěch, že se i přes neustalé urážky nadávky atd.. udržel a gratuluji jim. Už dříve tu bylo psáno, že se další updaty jabku poskytovat nebudou. Tuším, že to bylo kvůli urážkám na giziho a to dokonce i od hráči s právy.
# 22.1.2012 21.02
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Gizmo psal, že mu o peníze nejde.. stejně těch pár kaček z updatu jednou za 1/4 roku si koupí jedny rifle a čaukys peníze.. A jabko si jasně říká o zrušení updatů, jelikož si Gizma vůbec neváží, ani GM team, když Gizmo jasně psal, že VIP skiny nastavit nesmí !! Bez povolení majitele a sra*i na to.
BTW: jokere, koukni do PM, psal jsem ti ohledně warnu.

//Ja som ti odpísal, JokeR
# 22.1.2012 21.04
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Hráč co nadával Gizmovi má BAN učtu a pokud se to bude opakovat bude mít BAN IP.
Pokud mu nadával někdo s právama tak bych to chtěl vidět nečím podležené
# 22.1.2012 21.11
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ
Ty jsi myslíš že Gizmo nemá svůj rozum ? A v čem mu pomůže asi nějaké 3 tisíce Kč
Kdyby to bylo 10tisíc a více neřeknu ale 3tisíce ? Jak na tom vydělá ? Koupí si 2x tričko a 1 mikinu ? Hm ... Myslím že Gizmo ví jestli prodat/neprodat novou verzi.

A to odcházení ze serverů ? koukni ^^ a pochopíš ... Gizmo někde i psal a určitě i já
bych neprodal uplně vylepšenou bez všech bugů/chyb a naprosto novou verzi na server
na kterém je vše levnější ... Jak jsem psal ^^ Gizmo ví co dělá. Pomoc od "tebe" jak se mu staráš o prodej nové verze nepotřebuje.

Můj názor. :)
# 22.1.2012 21.12
 
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
Aspoň něco dostane za ten update víš.. ono lepší 3k než 0 ne?
nechápu proč by měly mít neoficiální servery víc děr než oficiální server
ty nový funkce samozřejmě chápu - něčím musí být oficiální server unikátní a ve výhodě - také to máme takto dohodnuté, pokud se ten update domluví/vyřeší

neříkal jsem vůbec nic o tom, že pomáhám s nějakým prodejem nové verze
# 22.1.2012 21.17
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Zopei

Ráda bych ti objasnila, že prodej serverů chmatu byl v marketingu cosi jako efekt motýlích křídel, Gizmo udělal věc, kterou by se dalo popsat jako malichernost z jeho strany, nemusel na prodej vynaložit moc energii a přišel trochu k penězům, pro které to sice nedělá, ale z něčeho účty platit musí, tak proč si nepřilepšit?

V jistých dobách býval plný nejeden server v četně ofiku a to zdaleka nebylo tím, že by všichni hráli všude, ale kluk XY koupil server, pochlubil se ve třídě, ti začali hrát a rozšířila se komunita. Rovněž začal být Chmatákov známější ve světě internetu, nové weby, videa na YT, články v magazínech, to vše přivedlo další hráče a případné PR články, zpětné odkazy apod. pomohli často i ofiku.

Plno neofiku navíc po čase skončili, už to majitele nebavilo apod.

Navíc si díky neofikum může přijít Giz čas od času na nějakou tu korunu, kolik ofikářů mu pravidelně posílá peníze za to, že hrají jeho server?

Kdy jsi mu něco naposledy poslal ty?


Takže Gizmo udělal prodej serveru z marketingového hlediska velmi dobrý krok a co víc, udělal plno lidí šťastných.
# 22.1.2012 21.23
 
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Graff, melete tu furt to samé, byla s Gizmem jasná dohoda, že se nebudou nastavovat skiny + nadávání na autora hry, kterému by jste měli děkovat..

BTW: Joker, nic mi nepřišlo..
# 22.1.2012 21.36
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jabko? Byl to můj druhý post a skiny se tu vůbec neřeší... Řeším zde marketingový přínos neofiků ofiku, ale nepřekvapuje mě, že jsi to nepochopil..
# 22.1.2012 21.38
 
Gizmo
autor hry
SZ
Kristyna ma pravdu v tom, ze slo o rozsireni CH mezi lidi. O penizu tu neslo vubec - ta castka byla smesna (1200 tusim? To me stoji benzin do prace za 4 dny :).

Nemam naladu toto ted resit, opet jak se venuju CH, objevujou se problemy, takze to mozna skonci tak, ze si dam zase pauzu..
# 22.1.2012 21.39
 
DanerhaZ
uživatel
Ve hře: ZaaaNooo
SZ
Inak tie Updaty by som predal, ale dal by som serveru napomienku. Jeden problém a bolo by po nich. TU môžete vidieť, že ten hráč je trochu... Posúdite sami.

www.forum.jabko.net/search.php?author_id=4322&sr=posts
Aby ste to videli potrebujete účet na forum.jabko.
# 22.1.2012 21.44
MANCHESTER UNITED!
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
Gizmo: určitě bych se nevzdával snu mít svou vlastní hru
když už jsi začal, hra se dostala na takovou úroveň jako je teď tak bych už to nevzdával a snažil se hru dále šířit
Pokud by se hra nikomu nelíbila tak proč by chtěl udělat nějaký svůj server?

JABKOHNIJE: dohoda, že nikdo nebude nadávat autorovi hry? trošku si mě rozesmál :D

Co se peněz týče tak je jasné, že za update nemůže někdo žít v luxusu celej rok, na to tahle hra ještě není tolik dokonalá a hraná
Co není může být..
# 22.1.2012 21.47
 
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Czech, to dohoda bylo napsané k první části a to nastavování skinů..:) Tohle už bylo jentak samozřejmostí ;)
# 22.1.2012 21.48
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nové updaty? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.