Chmatákov online


Fórum – Nové updaty?

Fórum » Archiv » Nové updaty? [zamknuto]

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Tento topic je směřovaný přímo na Gizma.

Gizmo: Chtěl bych se zeptat zda poskytneš další updaty ostatním serverům Chmatákova? Samozřejmě je to tvoje věc,ale pokud o tom uvažuješ,tak bych ti to velice rád rozmluvil xD Už jenom tím,že si prodal několik severů ostatním lidem byla podle mě velká chyba.Jako mě je do toho hov*o,ale myslím,že to nebyl moc dobrý nápad.Hodně lidí odešlo a přestalo hrát oficiální server.No stalo se,ale poskytovat další update jiným serverům jako je třeba Jabko je podle mě blbost.Tím,že hru totálně předěláš,zlepšíš a zmodernizuješ se dostaneme na výši.Ostatní neoficiální servery budou oproti oficiálnímu zastaralé a nudné.A určitě se hodně hráčů vrátí zpět.Server bude zase jako při starém "plný" ,zase bude všechno O.K. a bude prča..

Já samozřejmě nevím co ty chceš udělat,ale podle tvého posledního komentáře v topicu "Chmatákov Jabko server!" jsem vydedukoval,že máš v úmyslu prodat další update Jabku.

Toť vše.Mám sice malé slovo a minimální šanci na úspěch k tomu,abych ti to rozmluvil,ale tak tě aspoň prosím - rozmysli si to! lol lol

Předem děkuji, Zopei xD
# 22.1.2012 20.53
 

Stránky: 1 2 3 4

FryFox
uživatel
Obrázek
SZ
Ted ale brutálne nechápu co se tady reší!

Podle mne je logické ,že si neco koupím snad nebudu nadávat na adresu autora, a budu si dávat bacha aby tohle nikdo nedelal prípadne potrestat BANEM IP. (BAN je málo hoši.)

Co se deje ohledne skinu to bych rešil tak ,že by sem proste poveril duverihodného človeka který by nastavoval skini až po overení jestli je to vážne ten co si skin zaplatil.
(Napr. Kristýna.)
# 23.1.2012 19.29
STOP CENZUROVANI INTERNETU
HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
Taky sem pro zrušení jabka... Gízi, proč neuděláš kupování vip a skinů např na půl roku??? Nemusel bys updatovat jabko a chod serveru(až spustíš tak 2 serverů) by se z toho taky zaplatil. Bylo by to dobré, už teď přemejšlim že si koupím vip a skiny... Jo prosim vás kolik by mě stálo 3x vip a 3x speciální skin od matomiho???
# 24.1.2012 19.15
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Haluch, ale tady jde o to, že ty speciální skiny už někoho jsou (koupil si je) , taky by se ti moc nelíbilo kdyby někdo používal tvůj skin ;)
# 24.1.2012 19.18
 
HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
Já to chápu, vím o co se jedná, četl sem tu stížnost od uživatele jabkohnije...
Ale ptal sem se kolik stojí 3x vip a 3x nechat si nakreslit skin???
# 24.1.2012 19.21
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
3x vip asi 270 Kč
+ 3x nechat skin + vložení do hry cca 1500 kč.. :)
# 24.1.2012 19.22
 
HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
Fakt jo? Ale myslim to tak že bude na všech 3 acc stejný skin :)
A jestli to je takhle mastný tak si asi postačím jen s vip :D
# 24.1.2012 19.23
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Skin 550,- (grafik + přidání do hry)
VIP 250,- (stávalo dřív, nevím kolik bude na novým serveru)
# 24.1.2012 19.24
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Jo, jeslti myslíš jeden skin tak jen 550 jak píše Santea.. a to VIP uvidíme:)
# 24.1.2012 19.25
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
No skin počítej 300 + 300 Gizovi za přidání do hry, ale cenu u grafika si většinou domluvíš sám, Matomi dělá za 10€
# 24.1.2012 19.31
 
HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
Jo, tak přece jen si to možná koupím :D Teda jestli to santea myslí na všechny 3 acc :) Pokud ne tak se du asi zastřelit :D
A už stop OT :) Řeší se tu to jak je jabko debilní :D
Edit.: jj dík jaspre
# 24.1.2012 19.31
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Haluch, ten skin pak můžeš užívat na neomezeno účtů ;)
# 24.1.2012 19.32
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
czechboy: možná by bylo dobrý lognout za nějaký acc co nikdo nezná(na jabko) a pochopil bys proč se nadává na jabko,je pravda ,že někdo ho hájí a někdo pomlouvá,ale logni tam občas a uvidíš co se tam děje
# 24.1.2012 20.01
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
HaluCh: VIP je pouze vždycky na jeden účet, je na tobě, kolik jich budeš chtít mít ve hře jako vipáckejch. Skinů si zaplatíš tolik, kolik jich chceš a je jen na tobě, kolik si jich pak necháš dát do hry a na kolik účtů
# 24.1.2012 20.03
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Abych se vyjádřil k tématu. Proti neofikům nic nemám (Kecám! Jabko smrdí!), ale když si jabkaři dělaj co chtěj, tak prostě nemají dostat update. Mluvím hlavně o aféře se skinama, které si lidi klidně na jabku nastavili ještě než byly na ofiku doplaceny.
# 24.1.2012 20.42
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Kdyby jste všichni nezakládali nějaký debilní témata furt tady o těch sra*kách tak sem pak Gizmo nenapíše, že si dá pauzu. Přemýšlejte, Giz chce hru trochu pozdvihnout, tak tu nedělejte pořád bordel.
# 24.1.2012 21.12
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nové updaty? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.