Chmatákov online


Fórum – Snížení trestů v NP

Fórum » Archiv » Snížení trestů v NP [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Tohle není nějaký útok na Johna či někoho jiného. Je to jen úvaha o přechodu lidí na jabko.
Neřikám,že jsem nějakej člověk co pravidelně obývá NP,ale ty tresty jsou fakt vysoké.
Za afk skill 500 kamenů plus skill na 10 je dost ostré,každej se na to vykašle,účet nechá v NP a jde na Jabko. A ofik tak přichází o hráče. Mohl by se zavést nějaký mírnější bodový systém jako v ČR :D, např. první napomenutí kill,druhý NP třeba 200 kamenů a třetí třeba 400šutrů plus skil down. Či něco,jiného,aby to tolik hráče neodrazovalo od hry. A podle mě dávat skill na 10 je hoodně velký trest. A nepište,to je proto,aby si to příště rozmyslel. Mělo by být nějaké první odpuštění,které skončí jenom zabitím. Viz nechtěný afk - záchod apod.
Moje věc to není,je to věc CHTS,ale zamyslete se nad tím. Kolik lidí bude hrát hru za rok ?
Není to za účelem výhody pro nehřešníky,ale za účelem,aby neodcházeli lidi! Pokud se zde toto téma řešilo tak prosím o lock a omlouvám se.



Naposledy upraveno: 1.9.2011 14.34

# 1.9.2011 11.39
 

Stránky: 1 2 3 4

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Abych uvedl věc na pravou míru ...Nešlo jen o zabíjení chobota..Tady Resarix zabil chobota, tím pádem se objevila tečka, on pak vytáhl ochočko a z tečky si udělal chobota..Jednoduše řečeno, využíval chyby ve hře..Upozornil jsem ho, aď to nedělá a kdyby jak tady Resarix říká šlo jen o skillení, proč si neskillil bojdu, ale zabíjel ho řemeslníkem ?
# 1.9.2011 20.04
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jo, Ti, co to nějak ochočují přes tečku, to ano, to chápu, Ty nezavírat, ale BANovat, ale já měl na mysli, jak dneska na forum psali, že jim Mario dokonce snad udělil NP za to, že zabil asi 5x hnědého chobota.. To nechápu právě.. Já neřeším rekill, mi by to mohlo být jedno, mě naštěstí nikdo u rekillu nechytil, tak mám bojdu i lovce vyskillené.. A také bylo psáno, že jeden chytal, druhý mizel, což proč ne, proč si navzájem nepomáhat.. Do hry moc nechodím, proto reaguji jen na příspěvky na forum..

Jak jsem psal, nikoho se nezastávám, jen reaguji na to, co se tady píše..
Ale sám vím, že je to jen v lidech, nechápu, jak někdo může mít neustály problémy s CHTS, Gm atp.. Já neměl žádný problém, žádné NP tuším za ty 4 roky hraní, takže je to jen o lidech a trošku i o štěstí :)
# 1.9.2011 20.04
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Tak to je blbost..Chobota jsem řešil včera a jak píšu..Nešlo jen o zabíjení, ale o tu tečku hlavně a né dnes, ale včera..Np jsem dnes nedával nikomu za zabíjení chobota a ani nikdy předtím.
# 1.9.2011 20.07
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Možná že se ten někdo nesvěřil o tajemství s tečkou :D
# 1.9.2011 20.07
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Čti všechno co jsem psal, neřeším, do hry nechodím, jen reaguji na příspěvky na forum.. Tím nijak nechci znehodnocovat Tvoji práci, ale spíše Tě jako jediného CHTS vyburcovat k tomu, aby si zde sepsal pro nováčky nějaké pravidla, taky by nebylo na škodu, kdyby tady bylo nějaké vlákno, kde by se psalo, kdo je uvězněn, kolik kamenů a za co, aby se předcházelo těmhle stížnostem..

BTW: Já stejně nechápu, jak to s tou tečkou funguje, dozvěděl jsem se to asi 2dny z5, že něco takového vůbec existuje, takže se omlouvám za mou neznalost..
# 1.9.2011 20.11
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Teri, víš co si já cením na Mariovi? Že i když tu na něj teď nadávají (předtím tu zase nadávali na jiný), on nemá problém s tím sem lognout a napsat slušnou formou koho a proč zavřel. Bugů je ve hře poslední dobou tři pr.ele a Mario je holt odhalil, takže po tom tvrdě jde...A jsou lidi, kterým se to nelíbí...tak se začaly množit stížnosti...Tím teď nemyslím nějaký ryby na zemi..



Naposledy upraveno: 1.9.2011 20.15

# 1.9.2011 20.12
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Však já ho neodsuzuji, jak jsem psal, podporuji ho v jeho práci a aktivitě.. Já nemám problém s tím někoho pochválit či "seřvat"... Ale víš jak to myslím, zbytečně dochází ke spekulacím a zbytečným stížnostem.. Naopak je super, že je jen 1 CHTS, ale měli by se sjednotit výše trestů, co se trestá atp.. Nováček kolikrát ani neví, čím se provinil, co má dělat..
# 1.9.2011 20.15
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
MARIO: A také bylo psáno, že jeden chytal, druhý mizel, což proč ne, proč si navzájem nepomáhat..
/ Na tohle si najdi výmluvu. Psal(a) to terinečka.
# 2.9.2011 13.30
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Psal jsem to ve hře, napíšo tu i tu ...
Np dostal za lagování ..Když chtěl pomoc, mohl nachytat pár ryb, až by zbyla poslední či dvě, začít zase rybařit a né jak udělal on, že nachytal strašně moc ryb a jednu vedle druhou a tím, že zamnou přijde a začne mi nadávat do čurák* apod. si moc nepomůže.
# 2.9.2011 13.38
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Jenže on lagoval tim že pomáhá nějakýmu kamarádovi... Již jsem to psal:) Je jedno jestli chytá ryby na sebe nebo vedle, server tím zatěžuje stejně. Tak mi potom řekni jak si tu mystiku dělal ty :)) .. Joo a měl ti říct že jsi frajer, že mu dáš np za to že pomáhá kamarádovi =D...
# 2.9.2011 13.47
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Na mě nikdo nenadával? Mmm.., když se tak nad tím zamyslím, tak je to celkem pravda :twisted:
Pro snížení bych celkem byl..
# 2.9.2011 15.15
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Každej ví, že když ty ryby rozházíš všude po mapě tak to bude lagovat, mohl to dát na kupku, je to estetycký a nedělá to tokový lagy...

Empty, věř mi, že kdyby to dával normálně pod sebe tak ho do np nedá...



Naposledy upraveno: 2.9.2011 18.55

# 2.9.2011 18.53
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Jabko že má mírné tresty? Tvl. hraju 10 min. metu si to Jižním Útočištěm a chci koupit jehlu. Chybí 50chk. Vidím vedle týpka. Říkám:"Pls 50chk". Nic. Afk. Hraju dál a najednou NP. On to byl Chts a nenechal si vysvětlit, že jsem ho v tom spěchu nepoznal. 100 kamenů za plsování3-(. Tak jsem dal jabku sbohem.
# 2.9.2011 18.55
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Maly John:Jabko že má mírné tresty? Tvl. hraju 10 min. metu si to Jižním Útočištěm a chci koupit jehlu. Chybí 50chk. Vidím vedle týpka. Říkám:"Pls 50chk". Nic. Afk. Hraju dál a najednou NP. On to byl Chts a nenechal si vysvětlit, že jsem ho v tom spěchu nepoznal. 100 kamenů za plsování3-(. Tak jsem dal jabku sbohem.


Kdyby to někdo trestal na ofíku tak ti za to dá tak 500... xD
# 2.9.2011 19.49
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

LuiS^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: Moc nehraju.. :/
SZ Mail Skype
Malý john - totální pravda, někteří lidi s právy jsou tam k smíchu '.-
Ale jinak, PLSování se tu trestá? ;-)
# 2.9.2011 19.53
Obrázek Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Snížení trestů v NP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.