Chmatákov online


Fórum – Snížení trestů v NP

Fórum » Archiv » Snížení trestů v NP [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Tohle není nějaký útok na Johna či někoho jiného. Je to jen úvaha o přechodu lidí na jabko.
Neřikám,že jsem nějakej člověk co pravidelně obývá NP,ale ty tresty jsou fakt vysoké.
Za afk skill 500 kamenů plus skill na 10 je dost ostré,každej se na to vykašle,účet nechá v NP a jde na Jabko. A ofik tak přichází o hráče. Mohl by se zavést nějaký mírnější bodový systém jako v ČR :D, např. první napomenutí kill,druhý NP třeba 200 kamenů a třetí třeba 400šutrů plus skil down. Či něco,jiného,aby to tolik hráče neodrazovalo od hry. A podle mě dávat skill na 10 je hoodně velký trest. A nepište,to je proto,aby si to příště rozmyslel. Mělo by být nějaké první odpuštění,které skončí jenom zabitím. Viz nechtěný afk - záchod apod.
Moje věc to není,je to věc CHTS,ale zamyslete se nad tím. Kolik lidí bude hrát hru za rok ?
Není to za účelem výhody pro nehřešníky,ale za účelem,aby neodcházeli lidi! Pokud se zde toto téma řešilo tak prosím o lock a omlouvám se.



Naposledy upraveno: 1.9.2011 14.34

# 1.9.2011 11.39
 

Stránky: 1 2 3 4

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Přesně,souhlasim.lidé co AFK skillí pravidelně se velmi brzo dostanou (jak se tu psalo) ke 3. stupňi a půjdou do NP jako dříve. Jestliže máte čistý trestní rejstřík taky by vás nenadchlo že by vás soudili stejně jako masového vraha.
# 1.9.2011 14.32
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Porušení pravidel se trestá neafkujte a bude to Ok. ;-)
# 1.9.2011 14.54
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
OMG Jasně že je nejlepší když nikdo nikdy neAFKuje jenže to se může stát každému. Někdy bych ti přál se do té pozice dostat a kdyby jsi názor nezměnil tak bys nad ním minimálně více zapřemýšlel. Nejsme stroje a chybovat může každý, chceš-li komunitu co nikdy chyby nedělá zajdi si do severokorejských automobilek a vykládej jim jak úžasně se tam mají.
# 1.9.2011 14.57
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Když jdeš od pc sundej prut nebo křížek.Já mám momentálně asi 2 acc v NP a 1 jsem asi před 4 dny vytěžil a ty tresty jsou akorát aby sis z toho vzal ponaučení kdyby bylo 1 varování tak bych si udělal cca 50% skillu a dalších 50% skillu už bych zvládl při PC .

A jak zachybovat? prostě jdeš od pc sundej prut offni clicka a je to .. 3-(
# 1.9.2011 15.35
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Přečti si ten román co jsem tu psal a snad pochopíš že každý, zvlášť v době mimoprázdninové nemá tolik času jako ty aby mohl trávit dny vytěžováním se z NP.
# 1.9.2011 16.07
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Tak ty si přečti zase můj román co jsem psal kdyby si sundal ten prut .. 3-( Tak v NP vůbec nejsi a nemusíš se vytěžovat a já mám po prázdninách stejně málo času jako každý škola fotbal ;)
Porušování pravidel se trestá. U maria tvrdě :D :twisted:
# 1.9.2011 16.13
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To těžení je na prd, lepší by to bylo kdyby se nastavil čas, hold někdo na ten pc má více času nikdo méně, a to že afkuje, nebo afk skillí bych vůbec netrestal, přeci si věc vyskillím, vydělám a jdu killit nebo něco zábavnýho ne?... Já teď skillil 6% rybaření 3 hodiny, a myslím si že kdybych to měl skillit ještě chvíli tak mě z toho jebne... Hra je snad od zábavy a né se mordovat čučením na to jestli ti skočilo procento...;)
# 1.9.2011 16.14
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Ringo Star:Tak ty si přečti zase můj román co jsem psal kdyby si sundal ten prut .. 3-( Tak v NP vůbec nejsi a nemusíš se vytěžovat a já mám po prázdninách stejně málo času jako každý škola fotbal ;)
Porušování pravidel se trestá. U maria tvrdě :D :twisted:



Nedávno se tady řešilo, že asi ani to nepomáhá, když jsi AFK ve VIP zoně (nic neskilliš) tak taky prý dostaneš NP..
# 1.9.2011 16.46
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Tady už dostaneš NP i když se na někoho špatně podíváš. Myslím že Wolf je poslední dobou takový sluha dvou pánů.
A mimochodem wolfe, hra je (pokud jsi si toho ještě nevšiml) od toho aby ji někdo hrál a to, že tu budeš ty s mariem běhat pro prázdným chmatu jí vážně moc neprospěje. Tím chci naznačit že hra by měla ty hráče lákat a ne odpuzovat. Chceš-li vlastní hru kde bude NP za to že logneš tak si kup server a necpi to tady
# 1.9.2011 16.57
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Přesně dneska dostaneš NP kuli každý blbosti.
# 1.9.2011 17.05
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Každej hráč, i sebevíc oblíbenej, se po přijetí do CHTS stává tím nejvíc nenáviděným člověkem ve hře, přestože trestá vaše přestupky. Když byl polda Palandaa, nadávali jste na něj, protože byl sakra přísnej a nemělo ani smysl těžit. Pak jste nadávali na Kubu 4ewera, pak na johna (ten je ještě hoodně měkkej) a teď nadáváte na Maria. Vadí vám každej polda. A kolik máte tak představu, že by jste měli dostat trest? 100 šutrů? Jste přesně za 11 min venku z np, když máte 100 těžby. To se vám zdá fér vůči ostatním, kteří fakt jak paka poctivě klikají myší hodiny a vy si tam hodíte clicka, hezky si ,,skillite,, a mezitím jdete třeba spát? Padlo tu jméno Palmer, kterej ,,chudák,, dostal np za to, že ,,jen,, afkoval ve vipku a nijak nebrzdil server, ano to souhlasím, že ne, ale hráč, kterej neskillí ani v podstatě ve hře nekoná žádnou činnost a denně stojí hodiny ve vipku, na svatebním, v parku, na kostech a jen nahrává hodiny asi nějakej trest zaslouží nemyslíte? Ve hře je v současný době plno bugů, který kdekdo zneužívá (dělají to pořád ti samí, většinou logujou na cizí účet ,aby si nááááhodou neposkvrnili svoji pověst slušňáka, pak lognou svůj účet a chovají se jakoby se nic nedělo). Furt tu řvete, že když se bude trestat, tak všichni odejdou na hrušku. Tak proč nehrajete poctivě? Každej polda, ať je to Mario, john, Kuba, nebo i další, kteří třeba budou v budoucnu CHTS (nemyslím teď, ale třeba za pár let), budou trestat. Je to prostě policajt a ten je tam od toho, aby hlídal pořádek (ať si teď někteří z vás o mě myslí, že mám táhnout s těmahle kecama do prdele, ale je to tak). Vždycky budete nasraní, že máte np za nic, že trest je vysokej a další blablabla...tak hrajte fér, CHTS si vás ani nevšimne a do np se v životě nedostanete.
# 1.9.2011 19.24
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Na špeka nikdo nenadával :)
# 1.9.2011 19.32
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Santí, souhlasím s Tebou, ale všechno má své meze... Trestali tvrdě, ale poctivě.. Nezdá se mi, že by s nějakých CHTS byli problémy, jako teď s Mariem.. Naprosto ho chápu a podporuji v jeho práci, klidně ať přitvrdí, ale za věci, které dávají smysl.. Ne, jak se zdě množí stížnosti, že např. někdo zabíjí hnědého chobota, on za to uděluje NP.. Tak se ptám proč?? Skillit nesmí na zvířatech, když skilli na lidech, je to rekill, střelnice funguje jen do nějakých %, tak jak tedy..? Další věc, při skillení mystiky se bohužel musí nechat zmiznout X předmětů, abychom daný skill dotáhly na 100%, přece nebudeme rekillovat, ne? Tak je pochopitelné, že si nachytám ryby na zem a mizím.. Což myslím server nezatěžuje a opravdu ani já bych to nedělal po 1 rybě... Chápu, že je třeba hlídat bugery, jen tak dále, ale proč si zavádět vlastní a naprosto nelogické pravidla??
# 1.9.2011 19.54
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Naprostěj souhlas s Terinečkou...
Ty hnědý nějak nepobírám...
# 1.9.2011 20.00
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Terýsku, nejde o to, že někdo zabil hnědýho chobota, ale že přes bug ochočují tečku...Rekill tu řešit nebudu, byl by z toho zase spam..Co se týká toho, že při mizení mystiky musíš nechávat věci na zemi, tak to je jasný, ale nikdo kromě Maria neví, proč ten hráč to np dostal. Teri s každým CHTS byly ,,problémy, každej tu byl propíranej,, stačí se podívat do starších topiců



Naposledy upraveno: 1.9.2011 20.04

# 1.9.2011 20.00
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Snížení trestů v NP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.