Chmatákov online


Fórum – Snížení trestů v NP

Fórum » Archiv » Snížení trestů v NP [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Tohle není nějaký útok na Johna či někoho jiného. Je to jen úvaha o přechodu lidí na jabko.
Neřikám,že jsem nějakej člověk co pravidelně obývá NP,ale ty tresty jsou fakt vysoké.
Za afk skill 500 kamenů plus skill na 10 je dost ostré,každej se na to vykašle,účet nechá v NP a jde na Jabko. A ofik tak přichází o hráče. Mohl by se zavést nějaký mírnější bodový systém jako v ČR :D, např. první napomenutí kill,druhý NP třeba 200 kamenů a třetí třeba 400šutrů plus skil down. Či něco,jiného,aby to tolik hráče neodrazovalo od hry. A podle mě dávat skill na 10 je hoodně velký trest. A nepište,to je proto,aby si to příště rozmyslel. Mělo by být nějaké první odpuštění,které skončí jenom zabitím. Viz nechtěný afk - záchod apod.
Moje věc to není,je to věc CHTS,ale zamyslete se nad tím. Kolik lidí bude hrát hru za rok ?
Není to za účelem výhody pro nehřešníky,ale za účelem,aby neodcházeli lidi! Pokud se zde toto téma řešilo tak prosím o lock a omlouvám se.



Naposledy upraveno: 1.9.2011 14.34

# 1.9.2011 11.39
 

Stránky: 1 2 3 4

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
S timhle souhlasím... Taky se mi stalo cca.rok a půl zpět(bylo nově udělano těžení v np)... Skillil jsem rybko a nějaký chts v tý době nepamatuju si jméno ale poté byl i chmazkou... Jenom sem šel otevřít návštěvě a byl jsem v np a dostal jsem 2500kamenů -.-'
# 1.9.2011 11.43
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Sem pro , to sáme se mi stalo dneska sem byl u kámoše skilili sme , řeknu jenom at tam dá youtube. Kouknem na chmat a np .. A šutrů? Těch bude tolik , že tonemá cenu :P
# 1.9.2011 12.19
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Já jsem bohužel PROTI.
Důvod je, že když budou menší tresty, tak nebudete respektovat pravidla a dále porušovat a když vám dají 100kamenů tak to máte hned vytěžený a zase pujdete porušovat pravidla..
CH.T.S. a GM dávají proto i větší tresty, protože je to jasný že když vám daji 500kamenů, tak si to zapamatujete a nebudete to dělat.

Je to pouze můj názor. Takže na mě nekřičtě :-D
# 1.9.2011 12.29
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Lowas:Já jsem bohužel PROTI.
Důvod je, že když budou menší tresty, tak nebudete respektovat pravidla a dále porušovat a když vám dají 100kamenů tak to máte hned vytěžený a zase pujdete porušovat pravidla..
CH.T.S. a GM dávají proto i větší tresty, protože je to jasný že když vám daji 500kamenů, tak si to zapamatujete a nebudete to dělat.

Je to pouze můj názor. Takže na mě nekřičtě :-D



Nj, když mi dají 500 nebo 2500 šutrů, tak se na ně z prominutím v*seru a na cho kašlu!
# 1.9.2011 12.31
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Asi tak Groku ;-) dřív tě za AFK třeba jen zabili prostě a neřešilo se to. DNeska jsou někteří členové až příliš aktivní,
# 1.9.2011 13.06
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
_ 13:08 : čau fíku, ten mario mi dal np na ucet:( ill_elbow za to ze sem prej lagoval ale ja jsem jen chytal ryby kamosovi na mystiku.. pak sem se ho zeptal a on ze sem lagoval a ze prej mam 500kamenu.. tak proc mam np?:( zkus se zeptat na foru dik..

_ 13:09 : tak sem mu rek ze je kokot a dal mi np i na bojdu :( ale rek sem mu to na acc hector a chts ucet tam nikde nemel :(..

Je tohle kurva normální? Tohle má udržet nějaký hráče? Jste směšní.
# 1.9.2011 13.13
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Je pravda, že mário to bere až moc vážně...Ale tak je v CHTS novej a snaží se...;)
# 1.9.2011 13.25
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Sorry ale taky nesouhlasim,když hráč třeba rekillí a dostane 400 kamenu tak si to příště hodně rychle rozmyslí...
# 1.9.2011 13.29
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Nezlob se na mě, ale mýmu bratránkovi (ill_elbow) je 10let pomáhá někomu.. a dostane za to np? Neměl by se mario zamyslet? Pomáhá tim že mu chytá ryby na mystiku.
# 1.9.2011 13.29
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Jo tak pokud jde o Maria tak to je kapitola sama pro sebe,myslí si že je pán a dává za AFK asi 250 kamenu :D
# 1.9.2011 13.38
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Tentokrát rozhodně souhlasím s Erektem. Jestliže se nějaký nováček zaregistruje do hry. Stráví v ní třeba i několik hodin, pak se jde s prominutím třeba vy*rat, vrátí se za 3 minuty a je v NP s takovým množstvím kamenů že by u toho musel strávit několik dní přičemž nejspíš ještě ani nemá na sbíječku je to nesmysl. Omlouvám se všem Chts i ostatním z týmu ale nemám ten pocit, že by na tom byla hra tak výborně aby si mohla dovolit přicházet denně o několik hráčů kvůli nesmyslně přemrštěným pravidlům a trestům. Např. u her jako je třeba WoW které hrají miliony hráčů z celého světa se třeba i 10 hráčů co odejdou nepozná ale u chmatákova který, přiznejme si to, hraje jen maličká komunita hráčů která stejně po prázdninách odchází, je kopáním hrobu všem hru tak ztěžovat. Toto není a nikdy nebyla hra simulující skutečný život, je to hra do které si lidé jdou popovídat a užít si ji, nikoliv trávit u ní svůj veškerý volný čas jak by si asi komunita přála. Lidé mají i jiné zájmy než hrát x let starou hru ve které se téměř nic neděje a pak se ještě několik dní dostávat z NP. Řekněme, že jste kupříkladu vysokoškolský student. Příjdete domů, a máte třeba 2 hodiny volna které hodláte strávit hraním her a popovídáním si s virtuálními přáteli. Neodradilo by vás, že stačí třeba jen několika minutová nepozornost když Vám někdo zazvoní nebo se jdete vyprázdnit apod. k tomu, abyste šli do vězení a při troše málo času který máte na hry byste u ní museli strávit bezcílně třeba i několik týdnů?? Chápu Vás, a nejspíše bych to udělal také že si práva užíváte a snažíte se hru udělat spavedlivou a čistou jenže výsledkem je, že ji v některých případech ničíte. Venku je kriminalita to ano, většině nám vadí to ano ale je snad řešením obahnat města barikádou a minovým polem a hlídat každý pohyb občanů kamerami a policisty na každém rohu? SAKRA TOHLE JE HRA!!! Pochopte to a uvědomte si, že hlavním cílem her je lidi zabavit a rozveselit jim život byť jen malým skillem na rybku, ne je ovládat, spoutat a nutit k naprostému a nekompromisnímu dodržování pravidel. Toto se v běžném světě nazývá totalita přátelé a zakládat totalitní režimy v takové dětské a mírumilovné hře jako je chmatákov je čisté šílenství!!! Zamyslete se nad tím...

# 1.9.2011 13.46
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
mr.sonďas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ Mail ICQ Skype
Erektus, uhodil si hřebíček na hlavičku...xDxD
# 1.9.2011 14.02
Obrázek
Yes, maybe it's true!xDxD
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Rozhodně nesouhlasím. Napomenutí? To by pak AFK skillil každý a beze strachu, kdyby věděl, že za to bude mít jen napomenutí. V žádném případě!!
Rozhodně jsem pro co nejtvrdší tresty!!:evil:
# 1.9.2011 14.25
Obrázek
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Taky když ty vůbec nehraješ,tak nevim proč by si s tim souhlasil 3-( Naposledy jsem tě viděl ve hře když hrála Moon někdy rok 2008, a pak někdy nedávno si logl asi na deset sekund. Ty nic skillit nepotřebuješ (já taky ne) tak proto si proti 3-(
# 1.9.2011 14.29
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Pro Sewera:
Až budeš každý den ve hře tak si říkej co chceš, podle mě ze své pozice nemáš žádné právo ovlivňovat hru takovým způsobem! Navíc se tu píše o snížení trestu pro náhodné AFK, lidé co AFK skillí pravidelně se velmi brzo dostanou (jak se tu psalo) ke 3. stupňi a půjdou do NP jako dříve. Jestliže máte čistý trestní rejstřík taky by vás nenadchlo že by vás soudili stejně jako masového vraha.

Jak se říká: Sytý hladovému nevěří.
# 1.9.2011 14.30
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Snížení trestů v NP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.