Chmatákov online


Fórum – Mega Fail v právech

Fórum » Archiv » Mega Fail v právech [zamknuto]

SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Jak už název napovídá, tak jsme objevili chybu. Redaktorovi jménem MAK se nějakým záhadným způsobem objevili vyšší práva, než mu přísluší. Nebugnul si je? Pokud se MAKa zeptáme na práva Moderátora, ohání se tím, že je pouze Redaktor a že nemůže nic dělat. Tak kde je pravda O vyjádření poprosíme MAKa a vedení.
Ted by to chtělo ale pár důkazů a faktů.
Důkaz č.1: MAK může mazat témata a příspěvky, viz. montíkovi témata s grafikou, neprůstřelnou vestou,... . Může i editovat příspěvky? Co když dostávali nevinní chmatáci warning díky tomu, že MAK upravoval jejich příspěvky ;) O_o
Důkaz č.2: MAK rozdává nesmyslné varování, viz. obrázek -> Obrázek

EDIT// Pokud má MAK práva Moda, tak at neříká, pokud se ho zeptáš, že nic dělat nemůže, že je pouhý redaktor.



Naposledy upraveno: 9.8.2011 16.04

# 8.8.2011 22.19

Stránky: 1 2 3 4

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
MAKu. Máš pravdu předsedo xD xD xD
# 12.8.2011 12.43
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Takže ban na 1 účet = na všechny? Myslím že to by tu polovina z vás nebyla.. MAK nemá rád montika a tak si užívá že ho může banovat jak se mu zlíbí.. Že chmatáci nemají ruce? Dobře tak nemají, tak co ve hře dělá prut, kulas, ochočovadlo nebo motorovka? A vůbec na co je tu sekce nápady? Taky nechápu, proč by měl mít ban ip. Jde tu jen o konflikt Maka s Montikem, kvůli kterému mu nemusí mazat všechny jeho výtvory, nápady a celou jeho galerii.



Naposledy upraveno: 12.8.2011 13.59

# 12.8.2011 13.37
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
JEžiši, co to furt melete?:D:D .. Montík se chová jak totální trouba ;) A ti, co tvrdí, že je "slušný uživatel na webu" jsou jen jeho kamarádi, kterým to všechno příjde vtipné, nemám proti Montíkovi nic, ale to, co tady předvádí je moc :) .. MAK dělá svou práci dobře ;) A když se vám to nelíbí, tak si založte podobné forko jako Montík a pište si tam třeba, že MAK je ten největší blbeček :(
# 12.8.2011 13.51
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:( Cekoval sem montikovo forko a krom jeho topicu o posilovani tam nikdo nepsal, tak ho zrusil (/whine)
# 12.8.2011 14.34
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
Njn, já to říkám furt že montík je krypl s iq 88 ..
# 12.8.2011 20.37
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
To že je trouba, neznamená že bude mít bany za nic.
# 13.8.2011 11.23
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
YOYO: ale on nemá BAN za nic.. za to že tu dělá bordel a nadává a pak píše že to je jeho názor tak je to jeho problém , Názor se dá říct i slušně a že to tento ( s prominutím ) Debílek to neumí není bordel MAKa ale jeho, a si jako myslí že když si udělá NeW účet tak to nebude platit.. ?? Jde poznat jakej je to blbeček
# 13.8.2011 14.15
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ámen! Já nevím já asi padnu radostí na kolena xD komunita začíná chápat.

Můžete nadávat :) ale musíte slušně komunikovat.

Když mi řekneš děláš toto špatně protože.. já to vezmu! Uznám svou chybu, ale pokud napíšeš: Seš pip žes udělal tamto. Tak sry ;) out
# 13.8.2011 20.46
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Vždyt se to muže locknout, protože MAK nové pravidlo a není co řešit.
# 13.8.2011 21.43
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Mega Fail v právech [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.