Chmatákov online


Fórum – Mega Fail v právech

Fórum » Archiv » Mega Fail v právech [zamknuto]

SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Jak už název napovídá, tak jsme objevili chybu. Redaktorovi jménem MAK se nějakým záhadným způsobem objevili vyšší práva, než mu přísluší. Nebugnul si je? Pokud se MAKa zeptáme na práva Moderátora, ohání se tím, že je pouze Redaktor a že nemůže nic dělat. Tak kde je pravda O vyjádření poprosíme MAKa a vedení.
Ted by to chtělo ale pár důkazů a faktů.
Důkaz č.1: MAK může mazat témata a příspěvky, viz. montíkovi témata s grafikou, neprůstřelnou vestou,... . Může i editovat příspěvky? Co když dostávali nevinní chmatáci warning díky tomu, že MAK upravoval jejich příspěvky ;) O_o
Důkaz č.2: MAK rozdává nesmyslné varování, viz. obrázek -> Obrázek

EDIT// Pokud má MAK práva Moda, tak at neříká, pokud se ho zeptáš, že nic dělat nemůže, že je pouhý redaktor.



Naposledy upraveno: 9.8.2011 16.04

# 8.8.2011 22.19

Stránky: 1 2 3 4

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Hmm...
Jestli má práva na mazání příspěvků a zvišování warovaní a je jenom redaktor, tak by se mu mněli odebrat. A navíc, takhle se přece warning nedává, to už je fakt posmívání. Trest mu!
# 8.8.2011 22.41
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Tohle jsem tu už řešil i já... prostě tady na všechno serou 3-(
# 8.8.2011 22.44
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
waw, nemělo by se s tím něco udělat?
# 8.8.2011 23.46
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ježiši, stejně si tu dělají skoro všichni co chcou, jedno chts (nebudu jmenovat) si mně spletlo z terčem. xD
# 9.8.2011 0.54
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Martin208
uživatel
Obrázek
SZ
Prosím o zabanování a odebrání práv Makovi a odwarningovaní mých účtů a pokud to půjde tak i obnovení těch témat.

Psal jsem to Johnovi a Gizmovi co se tu děje a řekli mi at' to řeším s někým jiným. A s kým?!

Montik


(Zachvílu logne MAK, smaže mi učet i můj přispěvek)
# 9.8.2011 9.21
Byl jsem blbý, namyšlený, agresivní a dementní. Už tomu tak není. Snažím se s každým vycházet normálně, ale tak, když mi někdo hazí klacky pod nohy...
http://chportal.cz/
„Nikoho jsem neznásilnil. Já jsem ten, kterého s prominutín, vojebali všichni.“
- Mike Tyson
PaTaS VoLe
uživatel
SZ
Monte MAK je čur*k a všichni o tom víme
# 9.8.2011 9.23
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ok, zkusím napsat pajahovi.
# 9.8.2011 9.32
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
MAK má tahle práva od pajaha, takže mu ani nepiš.
# 9.8.2011 12.03
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ
MAK je MAK, je to mod, nemá barvu, protože Píja je línej mu jí dát.

A Montik je idiot, nemá cenu se o tom tady bavit, ať si to s ním vyřídí sám, běžte si umřít.
# 9.8.2011 12.14
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
MAK má práva od gizma píja mu je sebral aniž by si řádně prostudoval sitauci a byl ovlivněn velkým zlým ninjou ze skryté listové vesnice a týpek co mýval v avataru bagr

Jsem moderátor bez barvičky. Oháněl sem se tím že nejsu abych nemusel řešit vaše stupidity.

Není to vysmívání jen chlapec obchází BAN a já nemám náladu tam něco furt psát. Kéž by dřív Miky místo classic banu tam hodil IP

for montík (:-!): Ty imbecilní hňupe když nadáváš tady spamuješ děláš bordel děláš si svoje fora tak pak nemůžeš říct, že to máš bezdůvodně ty si fakt mentálně zaostalý retardovaný idiot. Toto může dělat fakt jen člověk co je já nevím mentálně labilní aby dělal debila ze sebe a pak sem psal jak nic neprovedl a jestli ti příjde normální, že dostaneš někde BAN uděláš new účet a pokračuješ s radostí dál tak si jdi za maminkou a nech ji vysvětlit, že to tak nefunguje. Díky

BTW přestaňte furt rýpat do fora nijak nezasahuju krom toho že banuju debila co má pochopit že nemůže jeden den dělat bordel a další den sem psát jen tak jakoby nic jako největší machr to sry se nezlobte to se mě nelíbí
# 9.8.2011 20.41
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jakej dělá bordel? Že má nějaké nápady?...
# 9.8.2011 21.08
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
To neřešte, mě dal john1 za rekill ze 95 přesky na 10... Vůbec se s tím nepárejte..
# 9.8.2011 21.10
Xteen :))
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jasper: Spamoval forum nadával úrážel ;)
# 9.8.2011 21.11
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jestli urážel tebe, tak má velikánskou pravdu. (Za toto bych warn dostat neměl, je to můj názor)
# 9.8.2011 21.45
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jenže musíš ten názor vyjádřit v určitých mezích které on překročil
# 9.8.2011 22.12
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Mega Fail v právech [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.