Chmatákov online


Fórum – Mega Fail v právech

Fórum » Archiv » Mega Fail v právech [zamknuto]

SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Jak už název napovídá, tak jsme objevili chybu. Redaktorovi jménem MAK se nějakým záhadným způsobem objevili vyšší práva, než mu přísluší. Nebugnul si je? Pokud se MAKa zeptáme na práva Moderátora, ohání se tím, že je pouze Redaktor a že nemůže nic dělat. Tak kde je pravda O vyjádření poprosíme MAKa a vedení.
Ted by to chtělo ale pár důkazů a faktů.
Důkaz č.1: MAK může mazat témata a příspěvky, viz. montíkovi témata s grafikou, neprůstřelnou vestou,... . Může i editovat příspěvky? Co když dostávali nevinní chmatáci warning díky tomu, že MAK upravoval jejich příspěvky ;) O_o
Důkaz č.2: MAK rozdává nesmyslné varování, viz. obrázek -> Obrázek

EDIT// Pokud má MAK práva Moda, tak at neříká, pokud se ho zeptáš, že nic dělat nemůže, že je pouhý redaktor.



Naposledy upraveno: 9.8.2011 16.04

# 8.8.2011 22.19

Stránky: 1 2 3 4

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Nespočetně krát skončil, dělá akorát bordel, co jsem se dočetl, ve hře používá tuším rasistické výrazy, takže nechápu Ty, co se ho zastávají.. Je to jen malé dítě, které možná pochopí, někdy v budoucnu, jak se choval.. Tímto chválím MAKa, že si dává tu práci s takovým individuem a tímto udržuje forum docela v relativním klidu.
# 10.8.2011 11.24
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maku, jestli bys zabanoval toho kdo měl ban dřív měl bych ban já, vrak, patas a spousta dalších lidí, Proč si toto své pravidlo projevoval jen na něm? Myslím, že je tu dost lidí co dělaj větší bordel...
# 10.8.2011 12.51
 
Jirekcz
uživatel
SZ

MAK:bagr


rolba*
# 10.8.2011 16.33
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
PaTaS VoLe
uživatel
SZ
A tuším že tu i jireky měl učet tak zabanuj rovnou všechny a ty si tady podle mě měl taky učet tohle není jak tak první
# 10.8.2011 19.26
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Myslím si, že ban učtu, by nemněl být to samé jako ban IP. A jestli Gizmo řekl montikovy, ať si uděla nový acc, tak by jste to mněli rezpektovat a nedavat mu všude warn.
# 10.8.2011 19.35
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

MAK_obnova2
uživatel
SZ
:D Ok takže jireky je mod asi ho nezabanuju (fail)

Jasper: Neznam ucty vsechny, nedelaj aktualne bordel neni to nutne..

grok: xD Aha a na to si prisel kde? BTW abys nerekl cituji

QIP:
196340***@qip.ru (10:21:50 10/08/2011)
ty si tomu blbcovi rekl at si zalozi new acc na foru? :D

Gizmo (10:24:12 10/08/2011)
ja mu rekl at si dela co chce, ze to enresim

(epic fail co? :D :D haha trochu stěr)

BTW proste toto pravidlo je ted mozne o forum se staram ja gizmovi to je ukradene. Tecka. Konec diskuze. Jak rekla terinecka asi jedina co tu neni decko driv tu delal bordel jak prase nechapu proc se ho zastaváte. Upřímě každý kdo se ho zastává jen určuje jaký je debil xD protože prostě dělal tu takový cípoviny a hraje si teď na chudáčka.
# 10.8.2011 20.01
 
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
No podľa toho čo som si prečítal si myslím, že Mak nemal banovať ďalšie Montíkové účty a dať mu ešte šancu :D :D No ako sa mi zdá momentálne na tomto fóre je pánom Mak a ako napísal Gizmovi je to ukradnuté. To prečo sa Montíka väčšina hráčov zastáva je dôvod , že robil veľa zábavných vecí je s ním haluz atd. Podľa mňa treba Montíkovi nechať nech si založí jeden účet a keď to na ňom posere jeho problém ale Makovi nechať práva ako sa mi zdá momentálne to tu na ňom to tu stojí. (Nie som oboznámený s celou situáciou, mám prečítané iba toto téma. )
# 10.8.2011 21.30
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Rofl, Paťas mluví o tom, že máš někoho zabanovat.

*mrk mrk*
# 10.8.2011 21.32
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Administrace – Varovat uživatele

Tento uživatel má zvláštní práva, nemůže být varován.

:((((( ses zlej
# 10.8.2011 21.51
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Ne, já měl na mysli trochu něco jiného. lol

*mrk mrk*
# 10.8.2011 21.57
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Jirekcz: Paťas je zrovna ten, kterej dostane ve hře na pr..l, tak běží na forko si stěžovat a práskat na ostatní xD xD xD

//Toto se líbí uživateli MAK xD xD
# 10.8.2011 22.31
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype

PaTaS VoLe:Kozle ty mlč ty tvoje sračky ješte k tomu z marketou už mě serou


Ty mi budeš říkat abych mlčel? No Paťas, koukám dlouho si nevytvořil stížnost, nemáte s Montikem grokem a spol vlastní fórum?

Lowas:Kozle, jdi radši pichat jiného kozla ty homoseuále.


Já radši berany. A co ti je potom jetli jsem agy nebo ne? Není to náhodou moje věc? ;-)
# 11.8.2011 18.46
 
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Člověk sem přijde po měsících (spíš letech) a nic se tu nezměnilo, pořád banda malých děcek, které nerespektují autority a pravidla. Rád bych upozornil, že tu neplatí co není zakázáno, je povoleno!. Žádné multiaccounty po zabanování tu nechci vidět, jinak budu nucen udělit IP BAN.
A ano, opravdu žiju. :)
# 12.8.2011 5.02
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
MAK tady dělá bordel a nakonec to odnese slušnej normální hráč jako Montik.
# 12.8.2011 11.26
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Ted si mě pobavil. Montik je hovado co dělá bordel, žádnej slušnej hráč, nakonec to odnáší slušnej mod. :)
# 12.8.2011 11.51
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Mega Fail v právech [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.