Chmatákov online


Fórum – Mega Fail v právech

Fórum » Archiv » Mega Fail v právech [zamknuto]

SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Jak už název napovídá, tak jsme objevili chybu. Redaktorovi jménem MAK se nějakým záhadným způsobem objevili vyšší práva, než mu přísluší. Nebugnul si je? Pokud se MAKa zeptáme na práva Moderátora, ohání se tím, že je pouze Redaktor a že nemůže nic dělat. Tak kde je pravda O vyjádření poprosíme MAKa a vedení.
Ted by to chtělo ale pár důkazů a faktů.
Důkaz č.1: MAK může mazat témata a příspěvky, viz. montíkovi témata s grafikou, neprůstřelnou vestou,... . Může i editovat příspěvky? Co když dostávali nevinní chmatáci warning díky tomu, že MAK upravoval jejich příspěvky ;) O_o
Důkaz č.2: MAK rozdává nesmyslné varování, viz. obrázek -> Obrázek

EDIT// Pokud má MAK práva Moda, tak at neříká, pokud se ho zeptáš, že nic dělat nemůže, že je pouhý redaktor.



Naposledy upraveno: 9.8.2011 16.04

# 8.8.2011 22.19

Stránky: 1 2 3 4

SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Mno každopádně nikde neni napsáno, že nemůžeš mít více účtů. Takže ty nemáš právo, mu warnovat ostatní účty za to, že jednou udělal chybu. Každopádně bych chtěl podat STÍŽNOST na MAKa. Prosím o vyjádření někoho z Administrátorů, nebo GIZMA. Jelikož mám montíkovu plnou moc. Žádám o odblokování účtů krom účtu "valoun", kde ho dostal oprávněně a na Mont!k, kde si ho vyžádal. Dále žádám potrestání MAKa a zbavení ho práv, jelikož je zneužil, plus obnovení Montíkovích témat a příspěvků, které byli smazány neoprávněně(galerka,vesta,...) a nakonec by to chtělo připojit veřejnou omluvu MAKa.;) xD
# 9.8.2011 23.19
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Kdybych řekl gizmovi at se sem vyjádří tak mi řekne že nemá čas takže to řeknu já.

Jak je mi známo montík už gizma otravoval se svou stížností :D nějak jí nebylo vyhověno takže tvoje žádost se zamítá.

V pravidlech je psané že moderátor může dávat warning dle uvážení. Já sem uvážil, že jeden účet jako všechny účty. Prostě máš smůlu kámo. Konec diskuze.
# 9.8.2011 23.35
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
V pravidlech je napsáno toto: "Autoři hry, administrátoři a moderátoři si vyhrazují právo udělovat výjimky z pravidel či trestat přísněji podle uvážení" => že nemůžeš dávat nesmyslný warn. Jeden účet se nerovná jako všechny. Co když jeden účet je bráchy a on z něj jen píše? Radši přestan mlýt srač*y a uznej, že jsi se unáhlil. ;)
# 9.8.2011 23.42
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maku, nikdo tě tu nechce, nebo snad jo?... Montík neudělal nic špatnýho a jde vydět z těch tvých "z důvodu", jak se mu tím akorád vysmíváš a máš z toho prdel.
Takže by bylo nejlepší kdyby si z tohoto fora zmiznul.
# 9.8.2011 23.50
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Montik je idiot:D

Nikdo ho tu nechce? Se mylíš brácho.. Chceme ho tu víc, než tebe.
# 10.8.2011 0.03
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mam tu napsat, že Mak zawarningoval montikovi dalši acc, po tom co mu gizi napsal ať si založí noví.
Dukaz:
Obrázek
# 10.8.2011 0.09
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ
Kozle do pí*i už, má svůj názor, tak to furt nekomentuj.
# 10.8.2011 0.11
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Dobře mu tak :-P:-P¨¨

javore co ti je potom co píšu, běž si na Jabko ty questaři ;)
# 10.8.2011 0.12
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kozzle, já bych proti němu nic neměl kdyby nedělal tokový kokotiny... Ať si jde ven vozit tatru a příjde sem tak za 2 roky...
# 10.8.2011 0.38
 
PaTaS VoLe
uživatel
SZ
Kozle ty mlč ty tvoje sračky ješte k tomu z marketou už mě serou
# 10.8.2011 8.46
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Kozle, jdi radši pichat jiného kozla ty homoseuále.
Maku, byl jsi v pohodě, ale když jsem uviděl tuto stížnost, tak jsi mě celem překvapil :-)
# 10.8.2011 10.00
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Lowas: Kdyby si připojil mozek tak zjitíš, že jen banuju debila co prostě dělal bordel :) to si tak tupý, že ti nedochází, že nedělám nic špatného?

Ok uzavřu to větou, vytvářím nové pravidlo s platností od teď: Pokud dostanete BAN na jeden acc, BAN se převádí na všechny ostatní acc. Tudíž se Ti omlouvám, že sem ti dal BAN dřív, ale teď už to je oficiálně takže bych ti ho stejně musel dát. Howgh, vyřešeno.
# 10.8.2011 10.31
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ok, takže tímto pravidlem jsem to už pochopil, a tupý nejsem neboj.
# 10.8.2011 10.41
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
PaTaS VoLe
uživatel
SZ
Pokud vím tak máku ty nemužeš zakladat nové pravidla nemáš nato právo nikde jinde než v tomto tematu není napsano takže je zakazano jen v tomto tematu gizmo vymyslel pravidla a ty je máš dodržovat a trestat za jejich porušení

Vzkaz od montika pro Máká Velkeho čur*ka:
Vzhledem k tomu, že si to pravidlo určil až ted', tak bys mi měl ty učty odbanovat a témata zase obnovit, navíc vubec nechápu jak si můžeš dovolit mazat témata co nejsou v rozporu s pravidli atp. Měli by ti sundat práva. Jinak žádám teda o unbanovaní všech mých neprávem zabanovaných ůčtů.
# 10.8.2011 11.08
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
OK možná, bych mněl znovu zopakovat větu: Mam tu napsat, že Mak zawarningoval montikovi dalši acc, po tom co mu gizmo napsal ať si založí noví.
Mak nema pravo si vytveřet vlastni pravidla! A i kdyby, tak to pravidlo uveřejnil pozdě, a montik s ním nebil seznámen, přesně jak to psal v příspěvku nademnou.!
# 10.8.2011 11.22
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Mega Fail v právech [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.