Chmatákov online


Fórum – Nábor do Chmatovin

Fórum » Archiv » Nábor do Chmatovin [zamknuto]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Najprv si prečítajte Článok Chmatovin potom pokračujte touto témou !


Obrázek
Ahoj jak už ste sa dočítali tak som vyhlásil nábor do chmatovin z dôvodu nedostatku redaktorov, keďže MAK odstúpil a zostal už len Moderátorom. Týmto náborom ma poveril MAK takže kľud xD. Vzor by mal vyzerať nejako takto:


Nick v Hre:
Meno: (priezvisko není povinné !)
Váš vek:
Aktivita na Fóru:
Aktivita v Hre:
A nejaký článok.


Veľa šťastia !



Naposledy upraveno: 10.9.2010 23.09

# 5.9.2010 15.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

-dj barta-
uživatel
Obrázek
Ve hře: dj barta,kdo by to cekal?
SZ Mail ICQ Skype Web
Není to ten co se nechal 2x nachytat s tím modrým chobotem?lol
# 14.9.2010 19.24
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Yamallda
uživatel
SZ Mail
Prej si Slovák a já tiež, budeme si rozumět :D
# 14.9.2010 20.10
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Nick v Hre: Nehram
Meno: Martin
Váš vek: 15
Aktivita na Fóru:aj dost
Aktivita v Hre: nehraju

Začalo to tím, že se v jedné gangsterské rodině která ovládala celý Chobotov, narodil syn který měl převzít živnost. Rostl rychle, jenže měl ještě dva sourozence a když byli velcí a došlo na lámání chleba a mělo se rozhodovat kdo převezme živnost. Tak otec pravil: ,,Uděláme to postaru pujdte s pistolemi 20 kroků a otočíte se a..... . Najednou si otec vzpoměl, že má 3 syny a né dva, tak okamžitě odvolal tuhle zkoušku. Tak se raději zeptal rovnou kdo by chtěl být vůdcem a proč? A nejstarší z nich pravil: Jsem nezkušenější a nejstarší byl bych dobrým vůdcem. Mladší pravil: Jsem nejlepší v obchodování s Whisky v celém Chobotově. Nejmladší pravil: Já jsem zase dobrý v... A než to stačil doříct do jejich baru vtrhli jejich nepřátelé z Jižního útočiště, zrovna ten nejmladší to schytal jelikož stál, když to říkal otci. Strhla se velká mela, všude bylo slyšet zvuky zbraní, nejstarší syn David vynesl otce ven z baru zadními dveřmi. Ale u zadního vchodu už si to obšacovali již zmin'ovaní nepřátelé z Jižního útočiště. Otec s vůdcem tzv. ,,Jižákú'' uzavřel smlouvu o míru, za podmínku, že jim bude zdarma posílat whisky a peníze. Vůdce souhlasil. Hned druhý den otec svolal všechny lidi z Chobotova at' si seženou zbraně, jakékoliv a at v 14:00 příjdou k rybárně a nejstařšímu synovi dal úkol zajet pro spojence na Nový ostrov. Když se všichni shromáždili u rybárny otec zavelel: ,,Na Jižáky'' !!! A lidé běželi k Jižnímu útočišti pomstít se Jižákům. Byl to nelítostný boj, přímo masakr vypadalo to, že otcůb gang Los Chobotos prohraje a stahoval se čím dál blíž k rybárně. V tom přijela velká lod z Nového ostrova a z ní vystoupili spojenci a všechny Jižáky pozabíjeli. A od té doby už nebyli gangy a každý si žil volně, samozdřejmě nesměl porušovat pravidla jaký nastolil bůh Gizmo. A pokud děcka nepřestali být zavíslí tak tam hrajou dodnes. :)


Nepočítám, že budu redaktor prostě bych byl rád kdyby si to někdo přečetl.
# 19.9.2010 14.15
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Mont!k:Nepočítám, že budu redaktor prostě bych byl rád kdyby si to někdo přečetl.


http://forum.chmatakov.cz/tema/11202-vase-pribehy#p215213
# 19.9.2010 14.16
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Podle mě Nationsův článek ani zdaleka nemá na funkci Redaktora na fórumu hry Chmatákov. Je to článek z oboru Ekonomiky a politiky. K Chmatákovu to nemá nic společného jelikož v CHO se vyskuje max. mikroekonomie, jelikož každý hráč si hospodaří sám. Myslím si, že Redaktor by měl být aktivní hráč CHO, který by psál aktuální situace na serveru, co se děje ve hře atp. Nemělo by to mít žádnout návaznost na reální život(Nationsův článek->Ekonomická krize ve světe).

Můj názor
# 28.9.2010 14.48
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

CatchUP:Podle mě Nationsův článek ani zdaleka nemá na funkci Redaktora na fórumu hry Chmatákov. Je to článek z oboru Ekonomiky a politiky. K Chmatákovu to nemá nic společného jelikož v CHO se vyskuje max. mikroekonomie, jelikož každý hráč si hospodaří sám. Myslím si, že Redaktor by měl být aktivní hráč CHO, který by psál aktuální situace na serveru, co se děje ve hře atp. Nemělo by to mít žádnout návaznost na reální život(Nationsův článek->Ekonomická krize ve světe).

Můj názor


Co to meleš? Hulíš? Fetuješ? Utři si čelo, potíš pí(oviny.

na fórumu hry Chmatákov -> Jdi domumumumumumumumumumů 3-(

Článek z jakéhokoliv oboru který se jen trochu vztahuje k CH je prostě článek o CH. Nikoho nemůžeš nutit, aby hrál hru která ho nebaví. Logicky uvažuj, co mám psát? "V lhotce zase n00bs nadávali!"? Si upad, ne? EPIC FAIL. Tvoje myšlenky si, prosím, nech na poradte.cz, tady to má ještě nějakou úroveň.
# 28.9.2010 15.38
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype

hatake kakashi:

CatchUP:Podle mě Nationsův článek ani zdaleka nemá na funkci Redaktora na fórumu hry Chmatákov. Je to článek z oboru Ekonomiky a politiky. K Chmatákovu to nemá nic společného jelikož v CHO se vyskuje max. mikroekonomie, jelikož každý hráč si hospodaří sám. Myslím si, že Redaktor by měl být aktivní hráč CHO, který by psál aktuální situace na serveru, co se děje ve hře atp. Nemělo by to mít žádnout návaznost na reální život(Nationsův článek->Ekonomická krize ve světe).

Můj názor


Co to meleš? Hulíš? Fetuješ? Utři si čelo, potíš pí(oviny.

na fórumu hry Chmatákov -> Jdi domumumumumumumumumumů 3-(

Článek z jakéhokoliv oboru který se jen trochu vztahuje k CH je prostě článek o CH. Nikoho nemůžeš nutit, aby hrál hru která ho nebaví. Logicky uvažuj, co mám psát? "V lhotce zase n00bs nadávali!"? Si upad, ne? EPIC FAIL. Tvoje myšlenky si, prosím, nech na poradte.cz, tady to má ještě nějakou úroveň.



Dost OLD hlášky. Proč bys sem měl cpát něco, co k CHO má jen tu souvislost, že v textu je slovo Chmatákov.

Proč teda dělát redaktora hry, která tě nebaví?

Redaktor nemusí psat, že v Lhotce ..... ale o důležitých údálostech co se stali v Chmatákově v průběhu týdne, třeba Quest nebo soutěž pořádaná Chmazkou atd..
# 28.9.2010 15.43
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

CatchUP:Dost OLD hlášky.


Svůj účel plní.

CatchUP:Proč bys sem měl cpát něco, co k CHO má jen tu souvislost, že v textu je slovo Chmatákov.


Prosím? Přečti si to celé, demence... 3-(

CatchUP:Proč teda dělát redaktora hry, která tě nebaví?


Proč tedy nedělat redaktora na webu, kam chodím?

CatchUP:Redaktor nemusí psat, že v Lhotce ..... ale o důležitých údálostech co se stali v Chmatákově v průběhu týdne


Aha, to jsem fakt nevěděl. 3-(

CatchUP:třeba Quest nebo soutěž pořádaná Chmazkou atd..


Ano, questy. Ten poslední byl před víc jak měsícem, soutěže pořádané chmazkou (tedy organizací kterou jsem JÁ ukončil) - těch bude fakt hafo.
# 28.9.2010 15.49
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Koukej asi takhle. Gizmo chce aby Chmatákov začali hrát nový hráči.

Když hráč příjde na web a tam bude:

Chmatákov ohrožuje další krize!

Chmatákovskou ekonomiku opět ohrožuje krize. Prodej nemovitostí klesl na nejnižší hodnotu za poslední 2 roky. V srpnu poklesl prodej nemovitostí o 15,8 procenta, což je třikrát více, než předpokládali analytici. Důvodem je, že skončilo poskytování státních příspěvků od již bývalého prezidenta Hatake Kakashiho, ve výši 80 000 chk.

Ekonomové se nyní obávají, že razantní pokles prodeje nemovitostí může opět přidusit chmatákovskou ekonomiku, které se pomalu otřepává z finanční krize, která položila nejznámější organizaci Chmazka „na kolena“.

„Zákazníci se racionálně vrhli na trh předtím, než vypršely státní příspěvky,“ řekl ekonom Lojza von Lhotka. Ta skončila v dubnu, kdy byl prodej na vrcholu. Od té chvíle počet uzavřených smluv razantně klesl.

Chmatákovská vláda bude mít příští čtvrtek zasedání, ve kterém se rozhodnou, jak tuto situaci budou dále řešit.

Tak si pomyslí, že CHO je něco jako Monopoly. Pak logne na CHO bude se ptát kde si koupí barák a nakonec začne hledat vládu a prosit Hatakeho Kakashiho o nějaký peníze.
# 28.9.2010 15.57
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Přečti si to 5×, pak možná pochopíš, že mi to je jedno... A kdyby s tím gizmo nesouhlasil, má snad práva na smazání toho článku...

Navíc, podle historie je tvá druhá věta naprostá blbost.
# 28.9.2010 16.00
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Já si myslím, že Gizmovi je jedno co je na webu, když neloguje ani do hry.
# 28.9.2010 16.04
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Tak co řešíš? Je mu to jedno i tak. FAIL.
# 28.9.2010 16.04
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Jemu to je jedno, ale ostatním?... 3-(
# 28.9.2010 16.06
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Stěžovali si? Krom jednoho naprostého idiota nikdo, tak co tu pořád řešíš?
# 28.9.2010 16.08
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Kdo si stěžoval? Jestli si tím ******* myslel mě, tak já jsem psál jak je to výše uvedeno svůj názor a ty si to začál komentovat jak KID.
# 28.9.2010 16.10
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Nábor do Chmatovin [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.