Chmatákov online


Fórum – Nábor do Chmatovin

Fórum » Archiv » Nábor do Chmatovin [zamknuto]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Najprv si prečítajte Článok Chmatovin potom pokračujte touto témou !


Obrázek
Ahoj jak už ste sa dočítali tak som vyhlásil nábor do chmatovin z dôvodu nedostatku redaktorov, keďže MAK odstúpil a zostal už len Moderátorom. Týmto náborom ma poveril MAK takže kľud xD. Vzor by mal vyzerať nejako takto:


Nick v Hre:
Meno: (priezvisko není povinné !)
Váš vek:
Aktivita na Fóru:
Aktivita v Hre:
A nejaký článok.


Veľa šťastia !



Naposledy upraveno: 10.9.2010 23.09

# 5.9.2010 15.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

hatake kakashi
uživatel
SZ
Chmatákov ohrožuje další krize!

Chmatákovskou ekonomiku opět ohrožuje krize. Prodej nemovitostí klesl na nejnižší hodnotu za poslední 2 roky. V srpnu poklesl prodej nemovitostí o 15,8 procenta, což je třikrát více, než předpokládali analytici. Důvodem je, že skončilo poskytování státních příspěvků od již bývalého prezidenta Hatake Kakashiho, ve výši 80 000 chk.

Ekonomové se nyní obávají, že razantní pokles prodeje nemovitostí může opět přidusit chmatákovskou ekonomiku, které se pomalu otřepává z finanční krize, která položila nejznámější organizaci Chmazka „na kolena“.

„Zákazníci se racionálně vrhli na trh předtím, než vypršely státní příspěvky,“ řekl ekonom Lojza von Lhotka. Ta skončila v dubnu, kdy byl prodej na vrcholu. Od té chvíle počet uzavřených smluv razantně klesl.

Chmatákovská vláda bude mít příští čtvrtek zasedání, ve kterém se rozhodnou, jak tuto situaci budou dále řešit.



Naposledy upraveno: 6.9.2010 10.06

# 5.9.2010 23.22
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Tvoje články sa mi páčia. Krátke, jednoduché, zmysluplné. Viacmenej, máš u mňa "najvačšiu" šancu. No uvidiíme kto to ešte skúsi, potom dám anketu (ktorá bude mať dosť veľké slovo) a potom sa rozhodnem. ;-)
# 5.9.2010 23.33
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

DanG:Krátke, jednoduché, zmysluplné.


To je také účel a podmínka všech dobrých článků. 8-)
# 6.9.2010 1.59
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
HoNzík21:P
uživatel
SZ
Nick v Hre:Honzíček,Honza21
Váš vek:15
Aktivita na Fóru:Teď jsem po 3 letech z5 ale jsem tu každý den asi 5 hodin
Aktivita v Hre:Velká například 4 h denně víc ani ne spíš jsem venku

Umřetí verze 1.5

Jednou dávno se vytvořil chmatákov 1.5 a tak jsme hráli a hráli zabíjeli jsme se a rybařili,a pák přišel bůch z nebe a řekl "KONEC CHMATÁKOV 1.5 BUDE CHMATÁKOV 2!"
A tak vedle kousek od móla najednou přiletěl Parník a nasedli tam všichni chmatáci a jeli na ostrov Kréta v Řecku a tam žili 1 měsíc a potom zase přiletěl parník a jeli na parníku dokonce 2 měsíce,protože muselí se vrátit pro chmatáky a tak přijeli do státu Chmatákov a najednou viděli Vektor a všichni Bůůůůůůůůů my chhceme Pixel Art a Gizmo tam čekal a řekl bajoOo bůůůůůů se neříká.A všichní chmatáci Hahahah,a Gizmo naschledanou je chmatákov 2.0 VeKToR.

A tak to prostě bylo Zazvonil zvonec a pohádky byl koneC

Děkuji a ČaaaaU
# 6.9.2010 7.32
 
Yamallda
uživatel
SZ Mail
Honzik: To je hnus :D Vůbec se mi to nelíbí a navíc teď není chmatákov vektor ale je pixel art až na vyjímky jako jsou skiny a některé choboti a některé věci... Jinak mapa komplet pixel art...
# 6.9.2010 7.42
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
a tak, a jeli, a řekl, a nasedli... 3-(

Hrůza děs a děs. :-O
# 6.9.2010 9.50
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Nechcem podať prihlášku... Chcem len prezentovať svoj krátky príbeh. :-)

Chaufland otras katastrofa.

-Dnešné správy. Z ostrova Chaufland nám bola poslaná elektrosimulovaná správa v ktorej sa píše že " Chaufland prežíva hrozné katastrofy. Takmer všetko čo si môžete predstaviť sa tu deje! Nikto nevie jak a nikto nevie prečo sa to deje." Keď si to prečítal náš drahý prezident, vyslal na Chaufland pomoc. A myslel to tak, že na Chaufland pošle Detektíva, aby zistili prečo Chaufland prežíva katastrofy. Koniec správ.

Detektív Mlok nasadol na trajekt a vydal sa do Chauflandu. Ked neskoro večer dorazil, po hlave mu prešli zimomriavky xD. Vybral s puľzdra lupu, a hľadel na zem. Zem bola hnedá občas tráva. Zamrmlal si. To neveští nič dobré. Ráno pricestoval do epicentra katastrôf, a otvoril si oči :-D. Videl tornádo gigantických rozmerov, ktoré sa blížilo k nemu.

Mlok veľmi zbabelo utiekol na izbu hotela Veľká matka Bob. Z izby nakrúcal kamerou tornádo. Na ďalšie ráno sa zobudil. Vypil caffé, a ked sa vičúral, pozrel si náhravku. Zbadal v nej akého si panáčika podobajúcého sa na boha. Zamyslel sa, a hned čo domyslel vrátil sa domov. Keď prišiel povedal prezidentovi, že za všetko môže boh. Takže prezident vyhlásil že, "Už vieme kto! No nevieme prečo!" Prezident hned po hovore s tímy kanibalmi ktorých živí nasadol na trajekt do Chauflandu. Po vylodení na pláž Chutah (Utah) Išiel za nájomným vrahom Chovasom Chedisonom, aby ho zabil a poslal za bohom do neba. Chovas ho zabil. Keď bol prezident v nebi, hľadal boha. Keď ho našiel spýtal sa prečo mu nepridelil lepší život. A až potom sa spýtal čo potreboval pre vyšetrenie záhady. Boh mu odpovedal takto. "Dobre prestanem, ale pod podmienkou že s ostrova môžem spraviť obchod. Prezident súhlasil, oživil prezidenta, prezident potrestal Chomasa, bol urobil obchod,boh urobil prístup chmatákom do obchodu, chmatáci mali zas o obchod viac.

Obrázek

Ďakujem... :-D
# 6.9.2010 12.04
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Vitaliy: Přestal jsem si to číst hned po tom, co jsem uviděl, že nechápeš smysl uvozovek, nevíš kdy a kde se píší interpunkční znaménka, kde se používá mezera etc.

Je to děs.
# 6.9.2010 13.40
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Hatake... neboj konkurenta ty nerobím... No a čo že to nechápem? Všetci tu nie sme tak starý ako ty. A navyše nechápem to s tímy medzerami. Môžeš mi to prosím ťa vysvetliť?
# 6.9.2010 14.00
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Vitaliy:Hatake... neboj konkurenta ty nerobím...


Mě nejde o konkurenci, je mi jedno jestli mě vezmou nebo jestli vezmou tebe, jen tě upozorňuji na tvé nedostatky. :-[

Vitaliy:No a čo že to nechápem? Všetci tu nie sme tak starý ako ty


Takové základy jsem uměl před 3 roky. o_O

Vitaliy:A navyše nechápem to s tímy medzerami. Môžeš mi to prosím ťa vysvetliť?


" Chaufland prežíva hrozné katastrofy. ..."



A to není vše, už se mi to nechce hledat.
# 6.9.2010 14.04
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Vitaliy:Nechcem podať prihlášku... Chcem len prezentovať svoj krátky príbeh. :-)

Chaufland otras katastrofa.

-Dnešné správy. Z ostrova Chaufland nám bola poslaná elektrosimulovaná správa v ktorej sa píše že " Chaufland prežíva hrozné katastrofy. Takmer všetko čo si môžete predstaviť sa tu deje! Nikto nevie jak a nikto nevie prečo sa to deje." Keď si to prečítal náš drahý prezident, vyslal na Chaufland pomoc. A myslel to tak, že na Chaufland pošle Detektíva, aby zistili prečo Chaufland prežíva katastrofy. Koniec správ.

Detektív Mlok nasadol na trajekt a vydal sa do Chauflandu. Ked neskoro večer dorazil, po hlave mu prešli zimomriavky xD. Vybral s puľzdra lupu, a hľadel na zem. Zem bola hnedá občas tráva. Zamrmlal si. To neveští nič dobré. Ráno pricestoval do epicentra katastrôf, a otvoril si oči :-D. Videl tornádo gigantických rozmerov, ktoré sa blížilo k nemu.

Mlok veľmi zbabelo utiekol na izbu hotela Veľká matka Bob. Z izby nakrúcal kamerou tornádo. Na ďalšie ráno sa zobudil. Vypil caffé, a ked sa vičúral, pozrel si náhravku. Zbadal v nej akého si panáčika podobajúcého sa na boha. Zamyslel sa, a hned čo domyslel vrátil sa domov. Keď prišiel povedal prezidentovi, že za všetko môže boh. Takže prezident vyhlásil že, "Už vieme kto! No nevieme prečo!" Prezident hned po hovore s tímy kanibalmi ktorých živí nasadol na trajekt do Chauflandu. Po vylodení na pláž Chutah (Utah) Išiel za nájomným vrahom Chovasom Chedisonom, aby ho zabil a poslal za bohom do neba. Chovas ho zabil. Keď bol prezident v nebi, hľadal boha. Keď ho našiel spýtal sa prečo mu nepridelil lepší život. A až potom sa spýtal čo potreboval pre vyšetrenie záhady. Boh mu odpovedal takto. "Dobre prestanem, ale pod podmienkou že s ostrova môžem spraviť obchod. Prezident súhlasil, oživil prezidenta, prezident potrestal Chomasa, bol urobil obchod,boh urobil prístup chmatákom do obchodu, chmatáci mali zas o obchod viac.

Obrázek

Ďakujem... :-D




Zbytočný spam .. 3-(


HoNzík21:P:

Umřetí verze 1.5

Jednou dávno se vytvořil chmatákov 1.5 a tak jsme hráli a hráli zabíjeli jsme se a rybařili,a pák přišel bůch z nebe a řekl "KONEC CHMATÁKOV 1.5 BUDE CHMATÁKOV 2!"
A tak vedle kousek od móla najednou přiletěl Parník a nasedli tam všichni chmatáci a jeli na ostrov Kréta v Řecku a tam žili 1 měsíc a potom zase přiletěl parník a jeli na parníku dokonce 2 měsíce,protože muselí se vrátit pro chmatáky a tak přijeli do státu Chmatákov a najednou viděli Vektor a všichni Bůůůůůůůůů my chhceme Pixel Art a Gizmo tam čekal a řekl bajoOo bůůůůůů se neříká.A všichní chmatáci Hahahah,a Gizmo naschledanou je chmatákov 2.0 VeKToR.


Děkuji a ČaaaaU



Myslím, že to neni na redaktora do Chmatovin.
# 6.9.2010 16.44
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Prezývka: Jesterado
Meno: Alex (nie alexander ani alexej proaste Alex ! xD )
Vek : 13
Aktivita na Fóru:Každý deň so tu takže vysoká
Aktivita v Hre: Asi tak ako na fore

Rollback A.K.A Strata niektorých hračov

Nedávno bol na chmatakove rollback . Poďakovať možme buggerom , hlavne smartovy ktorý vypustil sposob ako ,,bugnúť´´ Niektoré VIP itemy ktoré sa dali voľne kúpiť v oldke . Vyjadrenie Gizma :

Jen bych rád upozornil, že údajně nabugované předměty nejsou žádný bug

Tak prečo dal asi týždeň na to rollback ? Prečo začali GM bannovať učty na ktorých boli tieto predmety ? ... No tak či onak je hlavné že tieto buglé veci zmizli z chmatakova ... ale je to naozaj tak ?
1.9.2010 Rollback
2.9.2010 19:30 Buglé zelý opať v predaji http://a.imageshack.us/img838/7908/dnbug.png
4.9.2010 11:35 teraz prezmenu ponúkal našmu redaktorovy buglý turban
Ale tieto veci budú Zmazané ako zmazané ? Gizmo (autor hry ) ich odstráni z daných učtov

Rollback pobúril dosť hráčov . Prišli o skilly , peniaze , veci . killy ...
Na druhej strane sú hráči ktorým v minulosti prišli o nejké veci mali NP ... a teraz sa im veci vrátili poprípade sú von z NP

To je všetko z našej rubriky Chmatakov Dnes

Dnes je výstava voskových figurín v muzeu kultúry taktiež tam prídem figurína slávneho režišéra-chmatáka Chičváka Obrázek
# 6.9.2010 17.36
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Viac to prepracovať. Malé slohové chyby a taktiež Gramatika, inak fajn ;) . Ale skúšaj ďalej.
# 6.9.2010 17.50
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Hej díky zajtra niečo napíšem dalšie dnes už nie :-[
# 6.9.2010 17.54
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Takže dnes je 7.9.. Máte čas pridávať nové prihlášky / články do 10.9 ! 10.9 o 20:00 sa prihlášky vhodnotia !
# 7.9.2010 17.34
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Nábor do Chmatovin [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.