Chmatákov online


Fórum – Nábor do Chmatovin

Fórum » Archiv » Nábor do Chmatovin [zamknuto]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Najprv si prečítajte Článok Chmatovin potom pokračujte touto témou !


Obrázek
Ahoj jak už ste sa dočítali tak som vyhlásil nábor do chmatovin z dôvodu nedostatku redaktorov, keďže MAK odstúpil a zostal už len Moderátorom. Týmto náborom ma poveril MAK takže kľud xD. Vzor by mal vyzerať nejako takto:


Nick v Hre:
Meno: (priezvisko není povinné !)
Váš vek:
Aktivita na Fóru:
Aktivita v Hre:
A nejaký článok.


Veľa šťastia !



Naposledy upraveno: 10.9.2010 23.09

# 5.9.2010 15.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Oplatí sa skúšať dalej ?
# 8.9.2010 14.12
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
hatake kakashi
uživatel
SZ
To by jsi měl vědět ty.
# 8.9.2010 14.36
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Dnes okolo 20:00 Ukončím nábor ! Neviem sa ešte rozhodnúť takže asi dám anketu, do 20:00 skúšajte, Upravujte, pridávajte ! Možno sa veľa zmení !
# 10.9.2010 14.52
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Dnes nic nepřidám, jdu na taneční :X
# 10.9.2010 14.52
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Mumodeanel_76
uživatel
SZ
Mumie Chegyptského Chachmuda oživla!

Ano, tohle hlášení Chew Yourkského musea drancá celým městem!

Dle jedné uklízečky z musea, prý vylezl z rakve prošel se a mumlal nějakým prapodivným jazykem. Ovšem nebylo jisté zda si to ta uklízečka nevymýšlela. Ale i přesto se včera našly nějaké důkazy. Stopy. Vědci je nedokázali dobře prozkoumat ale bylo jim jasné, že osoba která se tam procházela neměla boty a jeji chodidla byla obvázána plátnem!

Chew York Storm, před měsícem

Za 2 týdny nová zpráva.

Mněli by jsme se zvěstí o oživlé mumii Chachmuda bát? Dle některých ano, a dle některých ne. Ovšem ve vyšetřování něco nesedí. Zdá se, že buď si někdo z nás dělá srandu, nebo že mumie opravdu ožívá! Vyděšený ředitel musea říkal, že včerejšího večera za ním přišla ta jistá uklízečka (z našeho tisku před 2 týdny) a mumlala nějakým jazykem, kterému on nerozumněl. Poté se jí však podíval do očí a ty byly celé bíle, jako kdyby smazané či převrácené. Ovšem jak začínala mluvit hlasitěji tak ty oči ji modraly. Pak vykřikla a vedle ní se objevila osoba, však nebyla poznat… stín, černý stín. A nyní není uklízečka k nalezení a ředitel špatně vidí! Vyšetřovatelé a vědci se snaží tento ořísek rozlousknout a objasnit co se děje. Uvidíme..

Chew York Storm, před 17 dny

A nyní nová zpráva.

Totální fiasko! Tato záhada byla rozlousknuta! A jak vše bylo?
Uklízečka, která prý zmizela, byla viděna v nedaleké obcičce převlečena, aby ji nikdo nepoznal. A ředitelovo špatné vidění bylo přizpůsobeno dobrým očním lékařem, který se s uklízečkou již déle přátelil. A jak to je s Chachmudem? Na toho můžete zapomenout. Ale i přesto, jakže vznikly ty stopy? Odpověď je jasná hned když nám dojde že to nebyl Chmachmud ale někdo kdo se vyzná v historii. Ano, ředitel nechal udělat výborné repliky pláten a poté se zřejmě prošel se po místnosti. Uklízečka si vše potom domyslela. A vše ostatní byly jen výmysly. Ovšem poté se zase zjistilo, že ty stopy neudělal ředitel. Někdo jindo. Byl to ten lékař. A poté příchoz Chachmuda s uklízečkou byl udělán díky světélek. Chachmud myl znovu ten lékař. Toto ovšem ředitel netušil… on se nedávno totiž s uklízečkou pohádal a ona se mu takhle chtěla odvděčit. Prostě ho chtěla vylekat. Celé se to do sebe nějak zamotalo. Potrestáni budou jak uklízečka tak i lékař a lehce i ředitel.

Doufejme, že se doopravdy Chmachmud neprobudí.

Chew York Storm, dnes

Toť všó ;)
# 10.9.2010 19.30
Jsem zpět.8-)
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Prepáčte, nestihol som to skor tak píšem teraz. Myslím, že Mumodeanel, koly aneb qqqqqq, hatake kakashi majú najlepšie články. Rozhodol som sa urobyť anketu. Píšte sem, koho by ste sem chceli a dovody. U mňa najviac zabodoval hatake ale aj koly a mumo. Teraz dosť závisí aj na vás !
# 10.9.2010 23.14
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Hlasuju pro Mattyho :-), ale příjde mi, že ten první článek má minimálně alespoň podobný jako v jednom bývalým :-)
# 11.9.2010 0.04
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
MumoDeanel :-| Hlasujem pre Mumodeanela! xD
# 11.9.2010 8.30
 
Ukopnutihlavuvoe
uživatel
SZ
Ahoj,
omlouvám se, že jsem to jsem nenapsal v termínu ovšem vypadl nám internet, proto sem dávám svoji přihlášku a doufám, že ji ještě vezmete..

Fantasy povídka

Tak jsem si pro vás připravil jednu fantasy elfskou povídku :-)

Přepadení

Má zlost je téměř vyvrcholena. Tajemný zloděj se již potřetí vloupal do mé chýše, aniž by mi jediný smysl prozradil, že se něco děje. Je to vždy stejné. Přijdu ke svému obydlí celkem v dobré náladě, když v tom jako blesk z čistého nebe mě praští do nosu zápach magie, který mi již prozrazuje, co uvnitř naleznu. Jakmile vstoupím, ozáří mě nachové světlo, které mě i přesto, že mé mystické síle se jen málokdo dokáže vyrovnat, málem omráčí. Po chvíli záře ustane a já vždy zaznamenám ztrátu nějakého magického předmětu a kus pergamenu se stejným vzkazem: „Cvič, budeš to potřebovat.“ Dnes jdu se svým vztekem lesem, abych se procházkou v tomto starém překrásném hvozdu uklidnil. Zvířata, která běží kolem, mě radostně vítají, ale já jim jen vždy vrazím do mozku myšlenku, ať si jdou po svém. Přicházím k průzračnému potoku, skláním se k jeho čisté a lahodné vodě, když v tom šustne listí a mně se podlamují kolena pod nečekanou tíhou působící na mé záda. Rychle se vzpamatovávám a pokouším se to něco, co se mi drží na zádech, rychlým a ozkoušeným obratem dostat na lopatky. Jak zjišťuji, jedná se o člověka a to ne ledajakého. Jen ten, kdo tento obrat zná a je dostatečně rychlý, může v pravé chvíli chytit soupeře pod pravou nohou a škubnout, přičemž se útočníkovi chvat nepovede a navíc sám spadne na zem. Tak se také stalo, já se ocitám na zádech a tmavá skvrna letí proti mně. Nastavuji nohy a vší silou toho člověka odkopávám. Rychle se zvedám a vymrštím do něj pomocí natažených rukou a slov „Dara tel Agos„ svou sílu, která se spojí v neviditelné pouta. Chvíli odolává a to mi stačí k napnutí tětivy u svého dlouhého luku a již vypalují šíp, který ještě v letu vzplane. Těsně před tím, než se mu šíp zabodne do srdce, pouta roztrhává a jediným slovem „Krat“ nechá šíp zmizet. Než stihnu vystřelit druhý šíp, řítí se ke mně s napřaženým mečem. Vypálím a sleduji, jak před šípem uhýbá rychlým skluzem, kterým mi zároveň chce podrazit nohy. Nadskakuji a slovem „Leta“ mu vmetám do tváře zelené světlo, které má dva účely: zjistit, o koho se jedná a oslepit ho. Kouzlo však bohužel posloužilo jen k evidenci. Jakoby tušil, co se bude dít, bleskově zavřel oči ale jen to, co jsem uviděl, jakmile dopadlo světlo na jeho tvář, vrhalo na boj úplně jiné světlo. On je elf! Tato skutečnost mě šokovala, ale zároveň mi docházelo, že mě to mělo napadnout ihned, protože ani sebelepší člověk nemůže mít tak rychlé reflexi. Tato skutečnost mě tak zarazila, že jsem si ani nevšiml, že záře ustala a boj se vrátil do normálních kolejí, což mě oslabilo a můj soupeř toho využil. Skončil mi po krku a zaslechl jsem zařinčení, jak vytáhl meč nebo dýku. Bleskově jsem uhnul, ale on mi v letu stačil probodnout levé rameno, což jsem prostě odrazit nestihl. Ostrá pulzující bolest mi projíždí ramenem. Tasím svou dýku a vrhám se po nepříteli, protože vím, že pokud to neukončím včas, ztratím mnoho krve. Můj útok odráží a něco zašeptá a já se cítím slabý. Dopadám na zem a nejsem schopný vstát. Kleká na mé záda, napřahuje dýku, když v tom běží kolem srnec, moje záchrana! Sílu na vnucení myšlenky mám a hned toho využiji. Vmžiku vteřiny srnec obrátí kurz a srazí elfa ze mě, což se mu bohužel stalo osudným. Vzteklý elf zapomene na přísahu a na místě mu usekne hlavu a otáčí se zpět ke mně, když v tom ztratím vědomí. Probudím se a okamžitě zjišťuji, kde to sem. Ležím pořád v tom stejném lese, kolem mě je utvořen bílý trojúhelník z jakési látky. Každý vrchol trojúhelníku tvoří jeden můj magický předmět a kousek od kruhu leží onen elf, který je seškvařený na uhel...
# 11.9.2010 9.11
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

koly aneb qqqqqq:Hlasuju pro Mattyho :-), ale příjde mi, že ten první článek má minimálně alespoň podobný jako v jednom bývalým :-)


Minimálně i maximálně je přesně shodný, jako ten, co jsem napsal v červnu 2009 (tuším). Nikde jsem se nedočetl, že zde nemůžu dávat starší články, ale i tak jsem tu přidal druhý :P

A taky, dík... :-[
# 11.9.2010 10.22
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Taky pro Hatakeho, jak říkal krátky a dobrý...
# 11.9.2010 10.50
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Matty ! :-O
# 11.9.2010 11.06
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jsem pro Matoooouše 8-)
# 12.9.2010 11.49
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Myslím, že je rozhodnuto :idea:
# 12.9.2010 12.10
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Tak fajn. Nikdo už nehlasuje, Matty aneb Hatake Kakashi sa stáva novým redaktorom. Napíšem MAKovi PMku a on už vybaví titul u Mikyho. Gratulujeme a veľa štastia !



Naposledy upraveno: 12.9.2010 17.30

# 12.9.2010 12.18
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Nábor do Chmatovin [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.