Chmatákov online


Fórum – Nábor do Chmatovin

Fórum » Archiv » Nábor do Chmatovin [zamknuto]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Najprv si prečítajte Článok Chmatovin potom pokračujte touto témou !


Obrázek
Ahoj jak už ste sa dočítali tak som vyhlásil nábor do chmatovin z dôvodu nedostatku redaktorov, keďže MAK odstúpil a zostal už len Moderátorom. Týmto náborom ma poveril MAK takže kľud xD. Vzor by mal vyzerať nejako takto:


Nick v Hre:
Meno: (priezvisko není povinné !)
Váš vek:
Aktivita na Fóru:
Aktivita v Hre:
A nejaký článok.


Veľa šťastia !



Naposledy upraveno: 10.9.2010 23.09

# 5.9.2010 15.58
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Nick ve hre: Kozzel Remda
Meno: Lukáš
Můj věk: čistých 14
Aktivita na fóru: Vysoká (5 hodin denně určitě)
Aktivita ve hre: Nechci lhát, takže aktivita je mizivá, ale určitě bych jí zvýšil.
Článek: Psal jsem to na kapitoli, jestli mám pokračovat nebo sepsat něco nového?
# 5.9.2010 16.06
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Kozel_CZ:
Psal jsem to na kapitoli, jestli mám pokračovat nebo sepsat něco nového?



Čo ty uznáš zo vhodné to sem daj ;)
# 5.9.2010 16.11
 
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Kozzel by byl určo dobrý moderátor na forku je často!!
# 5.9.2010 16.26
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web

_Spiker_:Kozzel by byl určo dobrý moderátor na forku je často!!


Moderátor by zněj nebyl , ale redaktor možná :-)
# 5.9.2010 16.33
 
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
teda redaktor ježiš já blázním :D
# 5.9.2010 16.34
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
To je pekné ale držte sa témy. Prosím moderátora aby tieto OT príspevky (z)mazal.
Dík.
# 5.9.2010 16.37
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Tak by to bylo vše popořadě, zde dávám navazujcí články:

Počátek


,,Ale, ksakru!" ozvalo se poloprázdnou chodbou.
,,Co zas?" řekl Jirka Mawoun s přezdívkou ,,Jireky" a zvedl se od rozdělané práce.
,,Pretoria to vzdala, a Bajkonur taky," odpověděla mu Klára Kortex zvaná ,,Saneta".
,,Takže už zbývá jen Waršava a Caraneval," prohodil John ,,Jan" Židle zachmuřeně. To on byl autorem první věty.
,,Počkej, chceš říct, že jsem odedneška sirotek?" řekl Jireky. Začalo ho to zajímat.
,,Sirotkem je odedneška půlka CH," snažila se zlechčit situaci Santea.
,,A Markéta je mezi nimi," řekl John do prázdna.

,,To je ta tvá holka s nejlepší řemeslnice na druhý půlce Lhotky??"
Každému se vybavili hordy nerostů z okresku Lhotky. John si vzpomněl na Markétina otce. Byl jeden z šéfů Damakovy party a tak své dceři zasponzoroval nejlepší zbraně co šla vyrobit.
,,Jo,jo John si umí vybrat holku," řekl Jireky ironicky a zašklebil se.
,,Jireky nech toho, nevidíš, že prožívá težkou chvilku."
,,Fajn, fajn. Myslím, že hamburger je pro mě momentálně přitažlivější."
Jireky se s chutí zakousl do zmiňované pochutiny. Trocha hořčice mu zkápla na košily obleku.
,,Do ha*zlu!"
Jireky položil hamburger, vzal si papítový kapesník s logem CH a odešel na toaletu.
,,Víš jak nesnáším tu brokolici u přeložení na jinej port."
,,Můžeš zkusit Chobotov. To bude lepší. Je to ve Chmatákově a tak."
,,Víš, já miluju takovéto procházení po aleji, poslouchání ptáčků a ševelení stromů..."
,,Dám ti radu. Zkus jí to vysvětlit u večeře při svíčkách. Nějak se určitě dohodnete."
,,To nejde, já jsem na to úplně levej," řekl Jireky beznadějně.
,,Ale jde. Já ti s tím pomůžu. Kdyby se to nepovedlo, aspoň to máš na koho svést."
Oba se začali smát.
,,No, zkusím to do Waršavy. Myslím, že tam má příbuzné. Bude ráda."
,,To zní jako plán."
,,Tak jdem připravit večeři, ne?"
,,Jdem."


Díl druhý - Ženy jsou občas horší než Napravné Zařízení


,,Johne jseš v pohodě?" ozval se MAK ,,Střela". MAK a vytrhl tak Johna z fylozofického snění. John sebou mírně trhnul.
,,Co?" Chvíli trvalo, než se zorientoval.
,,Jestli jseš v pohodě. Dlouho jsi nereagoval."
,,Jojo, jen jsem se mírně zasnil."
,,Chápu tě, je těžké když ztratíš svého Chobota."
,,Je to zvláštní pocit."
,,Já vím, můj CHobot mezi prvními. Po čase si zvykneš."
,,Nějak si nevzpomínám, tehdy jsme jich měli desítky, ba skoro stovky."
,,Praha, dostala to ještě v době, kdy nebyly zakázané jaderné zbraně. Proto jsme ji neobnovili."
Johnův chobot zakolísal.
,,Johne, jak je ti?"
,,Jo dobrý, jen..., v Praze jsem měl rodinu."
,,Je to sranda co? Svět byl tak zglobalizován, že většina původních kultur byla převálcována něčím novým."
,,No pro ně to asi sranda nebyla."
,,Počkej, myslím, že jsem zachytil radiový signál."
,,Dej ho na společnou linku."
,,Je to textovka," řekl MAK podivně.
,,Kdo píše?"
,,Santea, prý ti s Markétou domluvila schůzku."
,,Co?"
,,Jo je to tak. Klidně si to přečti sám."
Johnovi zablikal zelený čudlík na chobotovy. Zpráva byla přijata. Kent ji ihned otevřel a nevěřil vlastním očím. Pomalu sledoval řádky a potvrdil si co mu MAK sdělil.
,,Měl jsi pravdu."
MAKův červený Chobot mírně nadskočil a těsně se vyhnul starému pařezu.
,,Ten už pro nás skoro nemá cenu," řekl MAK.
John se uchichtl. I když pochyboval, že to MAK slyšel.
,,Myslím, že mám kontakt," řekl John.
,,Co vidíš?"
,,Vidím město veliké jehož sláva hvězd se dotýká."
,,Vážně?"
,,Ne, dělám si s tebe srandu. Vidím vrak bitevního křižníku třídy Obama."
,,Co? V celém CH jsou jen dva a oba jsou už léta nezvěstná."
,,Prozkoumáme to."
Oba Choboti mírně zpomalily a přibližovaly se k torzu křižníku. Čím blíž byly tím víc se museli prodírat rojem mrtvol a plsáků. Nakonec se dostali až k téměř odpojenému informačnímu jádru.
,,Johne nejsem si jist, jestli v raném novověku měli lodní vysílače. Vezmi si kyslíkové baterie a zkus to kabelem."
Jak MAK řekl tak John udělal. Pomalu připojoval kabel k možným síťovým otvorům
,,Johne máme tu kontakt, seber co můžeš a zdrháme."
,,Na Johna to zapůsobilo jako iněkce steroidů. Chvíli trvalo než to zapůsobí, ale pak to náramně zrychlí následný sled událostí."
MAK zatím zmizel z obzoru. John se odrazil od stěny a namířil si to ke svému Chobotovi. Ve vysílačce se ozval MAK.
,,Johne jsou čtyři a já to přestávám zvládat, musím se teleportovat zpět do Lhotky. Ty to zvládneš, věřím ti."

3. Díl - Tajemství

John dorazil do ke Chobotovy. Okamžitě odpojil kabel, zanechal zde minu, která
zničila zbytek NPC. Nestihl však uhnout kousek kosti, která mu zranila Chobotníka. John mírně zaklel. Pak opět zablikal zelený čudlík.

,,Máte dvě nové zprávy."
John otevřel první. Ozval se MAK.
,,Johne jsem rád, že jsi naživu. Nepotřebuješ s něčím pomoct? Kdyžtak napiš."
Aspoň že z toho vyvázl. John otevřel druhou. Ozvala se Santea.
,,Jhne jsem velice naštvaná, nejen že si lítáš kde chceš bez toho abys napsal ale
navíc se necháš málem zastřelit. Co by tu pak Markéta dělala?! Víš jak ti na ni záleží. Je naštvaná a budeš se muset moooc snažit abys to vrátil zpět. V restauraci jsme na tebe čekali dvě hodiny než se objevil MAK a vyscvětlil situaci..."
John už to nedočet. Vrátil se do Chobotova a přemýšlel co udělá s daty.
Zkusil si je alespoň prohlídnout. Byly v překvapivě dobrém stavu. John se začetl. Byly to mapy popisující cestu k nějaké Superzbrani Blaster. Je to nový typ zbraně vedle něhož vypadá bílá sniperka, nejsilnější laser ve vesmíru, jako středověký Maxim proti novověkému Minigunu. John se rozhodl, že podá zprávu velitelství, a toto tajemství si nechá pro sebe a MAKa.

Díl 4 - Pěšák
Zpoza rudy se vyřítilo spousta Chmatáků. Počítač je identifikoval jako žoldácké. Evidentně se o Johnových plánech někdo dozvěděl a rozhodl si je ukořistit pro sebe. Musel to být někdo silný a bohatý. Žoldácké služby nejsou zadarmo. Nechávají si platit pouze jednou věcí. Zlaté kamínky v přepočtu Chk. Vzácného nerostu, jenž slouží jako nejcenější platidlo v celém vesmíru. Ze vzpomínek ho vyrušilo prudké trhnutí lodě. Někdo mu trefil motor pohonu. Kent zareagoval rychle. Nasadil chobota a zkoušel uhybné manévry. Kus náboje z rotačáku mu odmontoval směrovku na pravé noze. To Johna naštvalo. Nabil akumulátory černého kulometu a plně převzal iniciativu v boji 12 na jendoho. Škoda, že John byl právě ten jeden. Pomalu zamířil k menšímu ostrůvku jménem Pvp ostrov a vypustil menší minu. Žoldácké pohyby jsou silně zkoordinované. Mina neměla šanci zapůsobit. John se divil, proč mu nepomůže mateřský CHmaták. Ten se naopak vzdaloval.
,,Srabi, jedni!" zařval John.
Odpovědí mu bylo pár šrámu ná těle jeho CHobota. Žoldákům bylo jedno, že Chmaták Johnovyho klanu zdrhla. Jim jde jen o to, splnit práci za kterou dostali zaplaceno. John udělal vývrtku kombinovanou s prudkou otočkou kolem ostrovu, ke které přijel. Proti němu stálo jedenáct CHmatáků. John vystřelil a doprovodil nejbližšího CHmatáka do věčných lovišť. Vzápětí udělal prudký střemhlavý úhyb přímo. Dal si dvě a dvě dohromady a zjistil, že jeden žoldácký Chmaták chybí. Třeba mina přece jen zapůsobila, řekl si vduchu. Žoldácké Chmatáky se pustily za ním. John naprosto zabrzdil a zařadil zpátečku. Žoldácké Chmatáky nestačily zareagovat. Johnův CHobot urazil svým spodkem vrchní nohů Chobota. Poškozený Chobot nemohl proti tomu nic udělat. Pomalu zavrávorala a nmamířila si to přímo do asteroidu. Kent se soustředil na zbytek. Ty zaimprovizovaly a snažily se Kenta sestřelit. Kent přepnul na zbraňový okruh dvě a připravil čerstvě koupený trojhlavňový raketomet druhé třídy. Ten si vyhledal první oběť, kterou čistě zmasakroval. Kolem JohnaG Chobota létaly spousty nábojů. Jeden z nich mu amputoval raketomet a tím pádem i jednu z jeho es v rukávu. John se začal shánět po nějaké pozici, odkud by je zničil, nebo jim alespoň utekl. Za kusem velké rudy viděl vhodné místo. Jenže to už nájemníka mělo. Nějaký bugger tam tam buggoval.
,,Co tu dělá, vždyť ho zabijou!" vykřikl John.
CHmaták ho už zpozoroval. Zahrál si na hrdinu a zamířil k žoldákům. Jeho zbraně ale nebyly zrovna nejúčinější. Sice zničily jednu loď, ale zbytek ji pozřel jako velryba kryl. John neměl šanci. Teď už ne. John uviděl pásmo osotrvů. Zřadil amuletem vylepšenou přesnost a zamířil si to rovnou k nim. Po deseti vteřinách měl docela slušný náskok. Pak amulet došel. John dorazil za největší a nejbližší ostrov, který viděl. Udělal oblouk a zamířil k povrchu. Uviděl záblesk miniaturního světla. John to podvědomně zvednul a vyhnul se ostrému skalpování. Takhle mu nastavená past jenom nařízla další nohu chobota. Viselo jen silou vůle. Johnův Chobot silně krvácel.
,,Kurňa, takže ten Chobot nezheblila minou!" zakřičel.
John zamířil na planetu, kolem které planetky obíhaly. Atmosféra dokončila to co past ne. John udělal vývrtku a byl rád, že CHobot dopadl ne břicho a nezabila ho. John se skryl v nejbližší skále. Chobot umřel a žoldáci, kteří nad mrtvolou projeli šli ohlásit splněný úkol. John měl čas prozkoumat jeskyni ve skále. Vzal si nožík a kosuek dřeva a pokusil se udělat ohýnek. Plamínek jemně osvětloval nejbližší okolí. Pak John našel na zdi pochodeň kterou zapálil. Napadlo ho, kde se tu vzala. Pochodeň osvětlovala jeskyni líp, ohýnek. John uviděl skromný miniaturní příbytek, ve kterém nedávno někdo žil. Pak vešel do jeskyně vedle, která byla propojená s tou předchozí. Uviděl něco co se podobalo Chmatáku se skinem Gizma.John si protřel oči. Okamžitě se koukl na místo, kam se obvykle píše jméno a příslušnost. Jméno bylo nesrozumitelné, viděl jen pseoudonym a klan. ,,Pěšák" Chmatákovské tajné jednotky. John nevěřil vlastním očím. Viděl jenom podlahu a cítil prudkou bolest na hlavě. Jako kdyby ho někdo praštil.
# 5.9.2010 16.41
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Mě to jako čtenáře nezaujalo :-(
PS : Můžeme psát , co si myslíme o článkách lidí , co se přihlašují. Nebo jen múžou psát ti co s ehlásí?
# 5.9.2010 16.43
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
To sa môže. Aby vedel jako to pôsobí u hráčov atp. ;)
BTW. Tvoje články mi neprídu moc zaujímavé. A niekedy mi aj trvá kým sa v tom zorientujem. Skús napísať niečo jednoduchšie a zaujímavejšie.
# 5.9.2010 16.45
 
Mumodeanel_76
uživatel
SZ
Nick v Hre: Mumodeanel
Meno: Tomáš
Aktivita na Fóru: V poslední době jsem trochu zanedbaný ale jinak bývám zde často.
Aktivita v Hre: To stejné.
A nejaký článok.
To co již bylo...

Začátek hraní chmatu

(příběh je smyšlený)

Zdarte hoši a děvčata,
Tak jednou jsem se rozhodl, že si zahraji tu strašně oblíbenou hru Chmatákov co doporučovali kamarádi. Tak, najedu na stránku Chmatákov.cz a bylo mi řečeno, že mám stáhnout nějakého klienta. Poté vpravo v rožku vidím klienta… a bez telefonního čísla. Proč a k čemu tam je? Po váhání mi došlo, že to je klient k hraní, tak ho přeci stáhnu. Stahování trvalo asi půl hodiny, i když co bychom od stahování 20kB/s chtěli, ale čekal jsem, vždyť to bude stát za to. Po půl hodině na jiných hrách jsem se konečně zaradoval, že se mi hra stáhla. Pln radosti hned Chmatákov zapínám. Tam na mne vykoukly dvě očividně zkouřené něčím nedobrým hlavy. Jedna udávala počasí a čas a druhé mne vítala. Jak rozkošné. Kliknu na nový účet a zaregistruji se. Vyskočilo na mne plno těch tamtěch hlav, každá jiná. Hned jsem věděl, jakou si vyberu… vypadala sice jako by před chvíli mněla pět LSD, ale vypadal z nich nejlépe a nejkurážněji. Řekl jsem si, to bude nejlepší killer ze všech. Vůbec… Hned jakmile jsem ho zvolil, vyskočila na mne různá povolání. Zvolil jsem si po rozvážném uvažování a pomoci kamarádů řemeslníka. Najednou blik, černá obrazovka... Vir! Pomyslel jsem si. Nebyl to vir, nýbrž načítaní hry. Hra se načte, objevím se, objeví se několik dalších tamtěch hlav, a objeví se i mapa. Čumím a říkám si, že si někdo zřejmě dělá srandu. No dobrá zkousnu to. Vidím podivná políčka kde je nějaký obyčejný prut, zřejmě to bude inventář. No dobrá pomačkám šipky a doufám, že se někam hnu. A nic… nechápu. Rozčílený, kliknu myší někam do boku mapky, a hele, on se rozpohyboval! Tak pak zase kliknu támhle a zas támhle. Zřejmě si ti ostatní o mne mysleli že těch LSD bylo více. Raději jsem zastavil. Klikám na prut, abych mohl rybařit, ale on ne a ne se přichytit do ruky. Po dlouhém (asi minutovém) přemýšlení jsem si konečně všiml třech vedlejších čtverečků. Tak vyzkoušel jsem jeden po druhým. V prostředním čtverečku prut zůstal, ale bez žádného efektu. Nakonec bylo políčko s lukem, vyzkoušel jsem ho, a prut tam zůstal a já ho mněl u postavičky.. ale.. vždyť ho nedrží?! Pokračování zase příště ….

Tak co, mám to dopsat? ;)
Mumík
# 5.9.2010 18.52
Jsem zpět.8-)
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Vypadá to zaujímavo. Skús to dopísať..
# 5.9.2010 19.32
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Už můj pátý v pořadí nábor O_o

Buhulán Al'Chmádán umřel
Nedávno zemřel významný Al'Chmádán z východního Chútánu. Tento vlivný člověk panoval chmatákovskému obchodnímu řetězci již dlouhou dobu. Důvod smrti zatím není známý, na těle nebyly nalezeny žádné rány ani důsledky boje, ale Chútánští vyslanci nutí policii pracovat v jednom kuse. Pokud nebude případ vyřešen, hrozí ukončení obchodu. Tím příjdeme o takové zboží jako jsou turbany, východní dýně a zelenina a podobné exotické výrobky. Pokud se zjistí, že se dokonce jednalo o atentát, hrozí útok ze strany Chútáňanů. Tento konflikt by mohl znamenat 3. Chmatákovskou válku, která pro obyvatele nebude zrovna příznivá. Dle neověřených informací začíná Ostrovická kavalerie tajně mobilizovat a připravuje silný útok. Můžeme jen doufat, že napětí mezi státy pomine a ke konfliktu nedojde.
# 5.9.2010 21.34
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Přezdívka ve hře: Frankenstein
Jméno: Anonymní
Váš věk: 18
Aktivita na Fóru: Pokaždé, když jsem na internetu (každý den) se jdu na fórum podívat.
Aktivita ve hře: Nulová, max. 1h / měsíc
^^
Finanční krize dorazila do chmatákova!
V Chmatákově se kvůli hospodářské a finanční krizi položila první velká organizace. Organizace Chmazka, která zajišťuje soutěže ve světě tento měsíc ukončí svojí aktivitu ve hře, a propustí 90% svých zaměstnanců. Informoval o tom ve středu velitel Chmazky AnDy. "Pět měsíců již proděláváme pět tisíc Chmatákovkých korun měsíčně. Už se s tím nedokážeme vypořádat, je to neúnosné," uvedl mluvčí organizace Chmazky MUDr. Coca~Cola. Chmatákovská vláda v pondělí nastínila plány na pomoc organizacím, které mají zabránit hromadnému propouštění. Vláda slíbila přímou finanční pomoc, úvěry i sociální balíčky pro tyto organizace, nechce totiž dopustit pád těchto největších zaměstnavatelů. Chmatákovský ministr průmyslu a obchodu Sam #12 v pondělí varoval, že celkový počet soutěží a akcí v chmatákovské republice, by se v letošním roce mohl snížit o více než 60 procent. Předchozí prognóza ministerstva přitom počítala s poklesem o 40 procent. Přeseda vlády Mojdisek vydal oficiální tiskové prohlášení, že tento stav nebude trvat dlouho a vláda již pracuje na nouzovém řešení a učinila již první protiopatření. O stavu vás budeme nadále informovat.
# 5.9.2010 21.49
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

koly aneb qqqqqq:

Buhulán Al'Chmádán umřel
Nedávno zemřel významný Al'Chmádán z východního Chútánu. Tento vlivný člověk panoval chmatákovskému obchodnímu řetězci již dlouhou dobu. Důvod smrti zatím není známý, na těle nebyly nalezeny žádné rány ani důsledky boje, ale Chútánští vyslanci nutí policii pracovat v jednom kuse. Pokud nebude případ vyřešen, hrozí ukončení obchodu. Tím příjdeme o takové zboží jako jsou turbany, východní dýně a zelenina a podobné exotické výrobky. Pokud se zjistí, že se dokonce jednalo o atentát, hrozí útok ze strany Chútáňanů. Tento konflikt by mohl znamenat 3. Chmatákovskou válku, která pro obyvatele nebude zrovna příznivá. Dle neověřených informací začíná Ostrovická kavalerie tajně mobilizovat a připravuje silný útok. Můžeme jen doufat, že napětí mezi státy pomine a ke konfliktu nedojde.



Moc ma to zaujalo :O Názov je taký chudý ale to by sa spravilo niečo by som ti k tomu dokreslil (trebarz toho Al'Chmádána ) Alebo niekto iný a pekný článok na svete ! ;)





hatake kakashi:
Finanční krize dorazila do chmatákova!
V Chmatákově se kvůli hospodářské a finanční krizi položila první velká organizace. Organizace Chmazka, která zajišťuje soutěže ve světě tento měsíc ukončí svojí aktivitu ve hře, a propustí 90% svých zaměstnanců. Informoval o tom ve středu velitel Chmazky AnDy. "Pět měsíců již proděláváme pět tisíc Chmatákovkých korun měsíčně. Už se s tím nedokážeme vypořádat, je to neúnosné," uvedl mluvčí organizace Chmazky MUDr. Coca~Cola. Chmatákovská vláda v pondělí nastínila plány na pomoc organizacím, které mají zabránit hromadnému propouštění. Vláda slíbila přímou finanční pomoc, úvěry i sociální balíčky pro tyto organizace, nechce totiž dopustit pád těchto největších zaměstnavatelů. Chmatákovský ministr průmyslu a obchodu Sam #12 v pondělí varoval, že celkový počet soutěží a akcí v chmatákovské republice, by se v letošním roce mohl snížit o více než 60 procent. Předchozí prognóza ministerstva přitom počítala s poklesem o 40 procent. Přeseda vlády Mojdisek vydal oficiální tiskové prohlášení, že tento stav nebude trvat dlouho a vláda již pracuje na nouzovém řešení a učinila již první protiopatření. O stavu vás budeme nadále informovat.



Tiež super !Takéto podanie článku sa mi moc páčia. Vidím, že to tu začína iskriť ;-)

Páčia sa mi totiž články ktoré sú vymyslené a trochu prepojené skutočnosťou zo sveta chmatákova. Koly a Hatake majú presne takéto tak máte inšpiráciu ;)
# 5.9.2010 22.08
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
BTW přidávám:
Přezdívka ve hře: qqqqqq
Jméno: Mám
Váš věk: 16, v prosinci 17
Aktivita na Fóru: Skorem každý den
Aktivita ve hře: Podle nálady
# 5.9.2010 23.05
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Nábor do Chmatovin [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.