Chmatákov online


Fórum – To co se musí řešit..

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Zdravím, opravdu to sem musím napsat!
Lognu do hry, jdu do banky, andy nasadí bílou lamu, říkám si, asi jí koupil, pak jí nasadil Thiago, to už mi příjde divné. Jdu k rybárně, další 2 hráč s bílou lamou, jeden z nich "minus", na sobě bílou lamu a jednu další vyhodil. Andy řekl, že někdo se skinem 6 (tečka), vyhodil lamu na zem. A to co teď napšu, mě přesvědčilo. Logl John1 a začal psát to, co by nikdy john nenapsal, někdo mu zjistil heslo, změnil mu ho, vytváří věci ve hře, pravděpodobně to bude minus, protože ho někdo zavřel a vzápětí na to logl john a: ,,Mám tady štížnost, kdo zavřel minus do NP"..
Vyjádřete svůj názor..
Minus = Patas?

EDIT: Myslím si, že většina lidí bude po rollback.
EDIT2: Jedu k dolní bance, minus, co měl normal skin, si nastavil skin Andreeho020 s bílýma vlasama, bílou lamu měl, VIP korunku měl, co si o tom mám myslet?
EDIT3: Odhalil jsem minuse, projdu portem, zabije mě příkazem..
EDIT4: Neo_Cortexovi změnil heslo a dostal se mu na acc



Naposledy upraveno: 30.8.2010 14.34

# 30.8.2010 14.16
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Prostě sem se bavil s johne a říkal že nejspíš bude wipe mno :( Ale pak nevím jak to s ofíkem bude :((((
# 30.8.2010 20.30
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
WIPE WIPE WIPE WIPE ! :D Ale fakt ľudia bude to zábava všetko od znova ! :-[
# 30.8.2010 20.31
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Hm ale nevím pak jak to bude s CH2 prostě nevím jestli do toho znova pudu klidně bych hrál od znova!Ale to bych musel mít jistotu že by nebyl Ch2 abych mohl v poklidu hrát a skillit
# 30.8.2010 20.33
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Ch2 tak skoro nebude 3-(
# 30.8.2010 20.37
Kto chce skin PM dohodneme sa :)


SZ
Proč wipe? Stačí rollback a opravit ty bugy... Na bugy se bude přicházet vždy, a dávat vždicky po nějakým masivnějším bugu wipe...
Fabo, já taky nezačínal hrát po wipe, ale prostě jsem se vypracoval z toho nooba na tedkon si dovolim rict lepší hráče a ne lamky... Není o tom kdo je sobě roven...
Stačí si vyskillit řemdu, udělat si těžbu, vydělat si na skill alchemky a pak si dělat na mystika manu... Příjde ti to max na 100k a když pak má mystika i nějaky kamos, nemusis ani vydelavat, staci killit, kdyz do tebe jdou 2 mystici nestíháš... Toť moje strategie hry...
# 30.8.2010 20.37
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
mykky někdo mi prolomil heslo a neví se co rozdal a co vůbec vyvedl,bylo by dobry udělat wipe na vše kromě učtů,aspon budete mit co dělat
# 30.8.2010 20.39
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
hm já to vidím na wipe ani by mi to nějak nevadilo!Ale jak už sem napsal v předchozím článku!Prostě ch 1,5 je proste nejlepší hra!!A už nechci žádnou Dvojku prostě 1,5 je nejlepšíííííí
# 30.8.2010 20.40
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Aj učty všetko kompletne odznova
# 30.8.2010 20.40
Kto chce skin PM dohodneme sa :)


SZ
Johne, kdyby se dal rollback, a Gizi ti změnil heslo, žádné wipe by bejt nemuselo... :)
# 30.8.2010 20.42
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Omg v chmate je 153053 buglých vecí xD
# 30.8.2010 20.44
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
-dj barta-
uživatel
Obrázek
Ve hře: dj barta,kdo by to cekal?
SZ Mail ICQ Skype Web

_Spiker_:hm já to vidím na wipe ani by mi to nějak nevadilo!Ale jak už sem napsal v předchozím článku!Prostě ch 1,5 je proste nejlepší hra!!A už nechci žádnou Dvojku prostě 1,5 je nejlepšíííííí



Ježiši ani žádný Ch2 neexistuje tak nerepuj3-(
# 30.8.2010 20.47
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


SZ
Kvůli tomuto wipe je kravina... Bugy budou furt, a podle situace na chportalu ze tam nekdo taky buguje ak nebo neco tak je to bug. Heslo ti taky někdo může prolomit ... Dobrá volba je si ho pravidelně měnit :D
# 30.8.2010 20.48
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Jj pridal by som menenie hesla :D cez Mail
# 30.8.2010 20.49
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
mykky:tady nejde o bugy,ale o to že to odserou i nevinní hráči,ale tím spíš si budete dávat pozor,nemyslím to zle,ale kvuli jednomu dmntovi se postala hra a par lidí to řeší a maká abyste mohli hrát(myslim pár:Gizi:lol:),aspon patase a spol budete ignorovat a nebrat si od něj věci,peníze,nastavení skillu nebo bonusu a pod.proste na něj budete sr... a zjistí že je odkecanej,vyhrožování,že zabanuje učty mu je k ničemu
# 30.8.2010 21.23
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Maroslav7
uživatel
Obrázek
SZ
wipe je jediné východisko :-P
# 30.8.2010 21.36
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Fórum » Archiv » To co se musí řešit.. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.