Chmatákov online


Fórum – Pomoc

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc [zamknuto]

Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nazdar...hmmm ako začat som grafik pixel art grafik....a nebudem tu vypisovat hodinku ak to mam vo zvyku...takže asi takto...ak budete mat niekedy nejaky problem alebo grafik kludne sa ozvi na moj e-mail t.street@centrum.sk som ochotný poskitnut aku kolvek výpomoc ohladne grafiky,textur,animacie!.....Momentalne som grafik na volnej nohe:-Da už netúžim byt platený za niečo čo ma bavi myslite si čo chcete ale sediet niekde v kancli 2x2 metra 16hodin denne nieje bohvie čo tak teraz sa venujem opravam PC....ale to je bokom....kludne mi napiste ked mate zaujem ale niečo...ok!ak chcete vydiet moje práce pošlite e-mail...spetne vám pošlem obrazky....ak si ma chcte vyskúšat napište rozmery 0x0 pixelov-farby-a vec ktorú mam kreslit....majte sa!xD
# 20.9.2007 17.53
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD

Stránky: 1 2 3

Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
indorin: udělej jeden kvalitní než víc nekvalitních
# 21.9.2007 17.54
 
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
jj udelej neco fakt graficky dobryho dej si natom zalezet a uvidíse jakej si grafik.
# 22.9.2007 8.39
bLac`K_BuLLeT
uživatel
Obrázek
Ve hře: n/a
SZ Web
Hlavně s tématikou chmatákov.
# 22.9.2007 11.42
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ok blbol mi iternet....och vtip ja viem že to nieje vtipne ale vtip mal byt v tom ako to je nakreslene ale čo bolo-bolo : )....hmm mam kreslit niečo s tematikov chmatu a čo by to tak malo byt?Nerat kreslim veci na ktoré sa potom delia skupiny dobre a zle :twisted:...A PRETO MI SEM NAPIŠTE NEJAKY PRIKLAD..A KTO SA ZHODNE NAJVIAC TO NAKRESLIM...A ZAJTRA TEDA PONDELOK NEBUDEM NA NETE ONLINE...pls nepište 50 viet a na koniec napr...chmat nový obchod,auto,strom....napište rovno ja chcem-..........
tak to bude najrychlejsie dakujem za prečitanie...a musím si ešte prezriet počitač lebo mam dojem že je niečo posrane v nom....čusxD
# 23.9.2007 22.53
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
ok, vzhledem k tomu, že jsem si tě chtěl proklepnout, dostaneš za úkol návrh centrální jednotky teleportačního zařízení v základně CHUJ (tedy výchozí bod neboli hlavní teleport)

způsob pojetí nechám na tobě, měl by to být vrchol supermoderní Chmatákovské technologie, bude to trochu větší zařízení...
________________________________________
a pro srovnání se Spiderem... a čistě ze sobeckých důvodů

http://www.otakuland.cz/data/gallery/g9601.jpg
http://www.otakuland.cz/data/gallery/g9602.jpg

Vytvoř z toho skin přibližně standartních rozměrů. Ze všech 3(4) stran. Bude bez klobouku, ale bude mít brýle...

BTW: timhle nechci spidera urazit, chci si jen proklepnout tohodle maníka :-)



Naposledy upraveno: 24.9.2007 6.19

# 23.9.2007 23.01
Obrázek
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hmm je to sice pekné a nevidim že by to bol pixel art samozrejme nikoho nechcem urazit hento mi skor pripada ako krezba s komixu...čiže krezba ala fantastic4..ale inak nice work.......hmm ak to mam hentak iba nakreslit bude mi to trvat cca 2 hodinky no ak to ma byt prepracovany dither tak t vydim aj na 5-6 dni +..-....ale ak vravim nice work.....a t je akože uložene v (jpg)?lebo dost to niči kvalitu :-O...ok ak vravim zajtra už na nete niesom
takže to budem kreslit cca od utorka možno od stredi ale ešte sa ozvem lol...no a k veci..teraz som sa zamotal do tvojho prispevku čo to mam kreslit?-------toho jacksona ala naruto alebo ten teleport :-|?dik za otpoved
# 23.9.2007 23.45
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
heh, tak jinak, to byla PŘEDLOHA...

http://www.chmatakov.cz/img/uzivatele/294_avatar.png spider z toho vytvořil toto (jeden pohled)

doporučuji nekopírovat...

Nakresli teleport a potom ten skin (ten mám jen čistě pro osobní srovnání)

ulož to klidně do PMG
# 24.9.2007 6.16
Obrázek
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aha jasné už to chapem ok...sorry ale som ta zle pochopil :)skin už chapem a teleport mno ok super duper moderný a velkost približne asi?vieš aby to nebolo zbytočne male a ani velke nemusiš pisat presne rozmery že tolko a tolko pixelov stači obrazne vieš už ked mam kreslit nech to nieje zbytočna praca xD čus
# 24.9.2007 10.57
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
nevím, kolem 170x170 px?? cca...
# 24.9.2007 16.35
Obrázek
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Maš fandu hochu ;-)
Možna nemaš na spid3era to nevim ale asi seš mladši a co ti brani se zlepšit?
# 24.9.2007 16.50
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hmm ja mam 28 rokov almost 29 xDneviem kolko ma spid3er...či som lepši alebo horší taketo veci neriešim lebo grafika nemožeš sudit podla krezby (artu) ale podla fantazie dneska su ludia platený len za fantaziu či je to kuchar,spevak,grafik...vačšinov je to tak 3-(.....a zlepšovat hmm nemam sa v čomxD možno keby mi niekto povie sprav 3D budovu tak ostanem pozerat ak mucha puk....no v pixel arte sa zlepšuješ celý (long) život...ani jeden grafik na svete nieje najlepši lebo nevieš čo prinese dalšie rano8-) Pixel out..idem spat majte sa tu všetci
# 24.9.2007 17.01
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
PLS LOCK....AK NIEČO TAK POŠLITE SPRÁVU......ALEBO E-MAIL NESKOR UROBIM TOPIC UŽ S GRAFIKOV A NIE TAKTO OK...PLS LOCK
# 26.9.2007 0.11
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.