Chmatákov online


Fórum – Pomoc

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc [zamknuto]

Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nazdar...hmmm ako začat som grafik pixel art grafik....a nebudem tu vypisovat hodinku ak to mam vo zvyku...takže asi takto...ak budete mat niekedy nejaky problem alebo grafik kludne sa ozvi na moj e-mail t.street@centrum.sk som ochotný poskitnut aku kolvek výpomoc ohladne grafiky,textur,animacie!.....Momentalne som grafik na volnej nohe:-Da už netúžim byt platený za niečo čo ma bavi myslite si čo chcete ale sediet niekde v kancli 2x2 metra 16hodin denne nieje bohvie čo tak teraz sa venujem opravam PC....ale to je bokom....kludne mi napiste ked mate zaujem ale niečo...ok!ak chcete vydiet moje práce pošlite e-mail...spetne vám pošlem obrazky....ak si ma chcte vyskúšat napište rozmery 0x0 pixelov-farby-a vec ktorú mam kreslit....majte sa!xD
# 20.9.2007 17.53
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD

Stránky: 1 2 3

hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
Heh tak to je mazec 8-) Bych to hned locknul..
# 20.9.2007 17.55
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prečo hmm?Nikdy nevieš čo sa stane a mat niekoho v zálohe je vždy prínos....:idea:no nie?je jedno či za rok alebo za 10 rokov...ide o to aby niekto kto to tu ma pod palcom vedel že existujem a ked napiše že mu odpíšem a niesom ako 100 druhých ktorí pišu pišu a ked na nich dojde (.......) vedia!Ja som po ruke stále (pokial ma nezrazý auto:-P)
# 20.9.2007 18.03
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
hunti: Náhodou, schopných grafiků ochotných pracovat zadarmo je akutní nedostatek (obecně).
# 20.9.2007 18.07
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
big smoke
uživatel
SZ
Indorin: lol, tak pošli nějaké tvoje výtvory 8-)
# 20.9.2007 18.08
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ok tak sem dam niečo na čom aktualne pracujem len tam chybaju nejake detaili...len musím ist vratit DvD do požičovne :-[ heh a ako sem mam nahrat tie obrazky nejak to tu nevidim som lama...zatial čus za pol hodinku som s 5 za PC!?.
# 20.9.2007 18.16
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
hmmm me by ses hodil bych chtěl udělat pár blbinek muzes mi neco z tvý práce poslat na Erik-Linbeast@seznam.cz byl bych ti moc vděčnej;-)

jo a skuz http://allyoucanupload.webshots.com/ nahraj to tam a pak sem hoď vodkaz



Naposledy upraveno: 20.9.2007 18.32

# 20.9.2007 18.26
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Indorin: Můžeš to nahrát třeba na Imageshack.
# 20.9.2007 18.30
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hmm ok idem nahrat---tieto dve práce niesu dokončené ak som vravel hmm teda pisal...ten jaguaro gepardos : ) je iba podstate lineart a monster ale kašlat na to..:)to bolo reslené podstate len z hlavy a od nudy...som schpní podat o 100% lepší vykon ked sa to ocitne niekde v hre ak v mojom pc ;-) dakujem za pochopenie
# 20.9.2007 18.49
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web

DJ Miky:hunti: Náhodou, schopných grafiků ochotných pracovat zadarmo je akutní nedostatek (obecně).


To možná ano, ale proč to psal do nápadů? :-)
# 20.9.2007 18.50
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
tu je jeden obrazok ešte raz pišem pre tich čo čitaju až teraz že to nieje dokončené a neni to kreslené pre komerčne učeli link-http://img502.imageshack.us/my.php?image=jaginkonedokoenjk6.png
ešte musim nahrat ten druhy..ok už to mam tu je druhý link-http://img502.imageshack.us/my.php?image=monstersnedokonenmb5.png.......ak vravím nieje to nič moc...!
# 20.9.2007 18.56
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
LosLoSoS
uživatel
SZ Mail Web
noo pekne teda... ja bych te bral ale ja nejsem gizmo ze...
# 20.9.2007 18.58
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
hunti: a kam to měl psát?
# 20.9.2007 18.59
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
RE:ALL-Myslím že keby som to napísal inde aj tak mi budú pisat že načo to pišem sem!!!!
Na každom fore je to rovnaké proste začarovaný kruhlol....idem nakreslit žirafu malo by to byt niečo ako ying yang takže za hodinku to tu bude potom tu už račej nebudem (spamovat) nerad by som dostal Ban8-)
# 20.9.2007 19.02
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web

Spajx:hunti: a kam to měl psát?


Víš, že ani nevím :-D

Indorin: Zkus nakreslit něco, co má společného s chmatem ;-)
# 20.9.2007 19.15
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
RE:Hunti-Trochu mi to objasni nech nekreslim artworky : )Niečo nové alebo napr som hrál chvilku tak na začiatku bola taká rybárska predajna že by som ju prerobil lebo ty ked mi napišeš že nakresli niečo spoločne s chmatom tak to može byt 100 veci...:idea:ale ok ak nemaš nič konkrétne na mysli tak niečo vycheckujem...thanks you za tému
# 20.9.2007 19.18
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.