Chmatákov online


Fórum – Pomoc

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc [zamknuto]

Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nazdar...hmmm ako začat som grafik pixel art grafik....a nebudem tu vypisovat hodinku ak to mam vo zvyku...takže asi takto...ak budete mat niekedy nejaky problem alebo grafik kludne sa ozvi na moj e-mail t.street@centrum.sk som ochotný poskitnut aku kolvek výpomoc ohladne grafiky,textur,animacie!.....Momentalne som grafik na volnej nohe:-Da už netúžim byt platený za niečo čo ma bavi myslite si čo chcete ale sediet niekde v kancli 2x2 metra 16hodin denne nieje bohvie čo tak teraz sa venujem opravam PC....ale to je bokom....kludne mi napiste ked mate zaujem ale niečo...ok!ak chcete vydiet moje práce pošlite e-mail...spetne vám pošlem obrazky....ak si ma chcte vyskúšat napište rozmery 0x0 pixelov-farby-a vec ktorú mam kreslit....majte sa!xD
# 20.9.2007 17.53
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD

Stránky: 1 2 3

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
hehe

Tak dovol abych se představil, já jsem takovej místní REJPAL a VĚČNEJ KRITIK...

už jsem si tě napsal do seznamulol, aktuálně přemýšlím, co si na tebe vymyslet :D
# 20.9.2007 19.23
Obrázek
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
Co to Onkuty? Zkrat? 3-(
# 20.9.2007 19.24
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Ne došla trpělivost !



Naposledy upraveno: 20.9.2007 19.28

# 20.9.2007 19.25
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Onkuty: Tak taky nakresli něco pro CH, tak se to nejlíp pozná. Kolik grafiků kreslí něco pro CH a nechlubí se s tím?
# 20.9.2007 19.27
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Onkutyho post jsem smazal, důvod jsem mu doručil PMkou...
# 20.9.2007 19.33
Obrázek
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Dik za názor podla toho ako pišeš no ale mna nenahneváš,neurazíš a to čo je moje mi nikdy nezoberieš.S netu no na nete je vela p art diel a na pixel jointe je večina práve tych mojich mna uplne nezajima kto si tu čo omne mysli,ak ma web kameru nech zbehne na webfun.sk a možme sa porozpravat s oči do oči take náražky sa neoplati ani komentovat lebo za svoj život som ich mal viac ak vy všeci čo ste tu dohromady!Od strednej školi som sedel iba v kancli kde som čumel na monitor a 12-16 hodin kreslil,pixeloval a počuval príkazy ludi....ver tomu že ked niekto napiše som grafik tak je to bud dieta alebo niekto ako ja alebo je tu ešte jedna varianta grafika ktorej sa laicky hovory zlodej umenia...to je to čo si mysliž že som aj ked neviem prečo...a už to tu nebudem rooberat čo bolo bolo čo bude bude chápeš....a do buducna zvaš čo komu a kde povieš!mne to je jedno len ked to napíšeš niekomu duhému može ho to lachko odradit!..ale dakujem za všetky komentáre..idem do Billi kupit cafe a idem kreslit čo pisal henten nepametám si ako sa volal...(čus)
# 20.9.2007 19.33
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Newím fakt co si mám myslet mám už skušenost se stupidnímy grafiky kteří mně buď podvedly nebo zneužily ! proto věčinou třeba tvůj post nahoře hned odsuzuju možná nemám pravdu no já prostě newím. Vždy když vydím něco takového mám prostě chuť nadávat tak sry ! Asi jsem to přehnal !
# 20.9.2007 19.37
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Onkuty: Neházej všechny grafiky do jednoho pytle…
# 20.9.2007 19.40
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
DJ Miky: Přesně tohle dělám i když v menší častí jsem tak trošku grafik až na to že já nedělám z pixelovkama ale z efektní vektorizací ! Potom jsem ještě tester her už jsem jich dost otestoval uff :D
# 20.9.2007 19.43
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Re:Onkuty hmm ja sa na teba nehnevam....ja to berem ako názor a aj ja mam skusenosti s podvodmi,využitim atd....ludia chcu všetko iba re seba preto sa neoplati ukazovat svoje vytvori,linearty v praxi na webe...niekto ti to potiahne a už si to može privlasnit neni na tom nič tažke a podobne....čo tim chcem povedat že najlepšie je verit sam sebe...a nie inštinktu ktorý ta jedného dna zabije...idem off idem kreslit mam dva namety....socha ktorú by dostal niekto ked da nejaky skill na (teraz som si neni isty na aky lvl lebo každe povolanie ich ma inak)(dúfam že chápete)....a 2 myšlienka je Items alebo monsters :-D..no mam čas iba do zajtra lebo v piatok okolo 20:00 cestujem do Polska....tak v tomto časovom pásme to musím stihnut-čus
# 20.9.2007 20.15
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
http://img215.imageshack.us/my.php?image=noobprcanedokonenfr7.png -----toto neberte vážne kludne sa smejte ale jedine čo som vážne kreslil je len ten stol :PInak je všetko funny proste na smiech hh....ani som to nedoknčil lebo musím ist už ja do auta najpr sme mali ist ale potom kamošovi do toho niečo prišlo tak ja som čarbal xDa ešte som kreslil tu žirafu:-Da tieš som ju nedoknčil...hold času neni nikdy dost.... http://img215.imageshack.us/my.php?image=linearyingyangve2.png .....teraz tu asi 2 dni nebudem takže kludne sa mi smejte poza chrbat ja sa neurazimlol
# 21.9.2007 4.16
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tak to je ale vážně slabé.

Jako vtípek je to nepovedené
Provedení pěkné není...
Ten stůl je stejnej, jako všechno ostatní...

Ta žirafa je sice hezká, ale.....



Že by na onkutyho slovech přece jen něco bylo? To, že se do tebe pustitl hned od něj hezké nebylo. Ovšem po tomhle už by celkem i nárok měl...
# 21.9.2007 12.35
Obrázek
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
bigdragone! na to ze to kreslil v richlosti tak toje docela cool!!! A bral bych ho ke spid3rovi ako pomocnou ruku
# 21.9.2007 14.39
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
bohužel není.... uvidíme...
# 21.9.2007 16.32
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
mne sa to paci
BD:uz si na neho neico vymyslel:-)
# 21.9.2007 17.46

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pomoc [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.