Chmatákov online


Fórum – Srabi, aneb odlogovávaj při boji

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Srabi, aneb odlogovávaj při boji [zamknuto]

Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Vymyslel jsem 2 nápady aby se nemohlo odlogovávat při boji:
1. Vytvořit v každém městě (PK,Ledovej o., Ohnivej o. Hlavní město...) zónu pro odlogování. Dalo by se odlognout pouze v těch zónách, kdyby se někdo odlogl jinde tak by zůstal viset ve hře, aby nezatěžoval server tak by ho to po 1-2 minutách odloglo samo do té doby by ho mohl kdokoliv killnout, když bude někdo línej si tam dojít (jako do zóny) tak to bude jeho mínus. Ta zóna by nebylo jako celí město jenom třeba malej kousek třeba o kolo každý banky.

2. Odlognutí by bylo pozastaveno na 10 s (až po 10 sekundách by vás to odloglo), pokud by se někdo chtěl odlognout při boji, tak by ho to odloglo až by byl mrtvej. Asi si říkáte co když se odlognu kde je hodně lidí a oni mě killnou, protože když do mě střelej tak mě to odlogne až budu mrtvej řešení je jednoduchý, nikomu neříkejte že se odlogováváte a snad vás niko nekillne. K tomuto nápadu bych uvítal jestli by jste mi to pomohli domyšlet.

Když budete mít někdo jinej nápad s odlogováváním tak ho jsem určitě napište.

P.S: Už mě pořádně serou ty co se tahle odlognou. Vy si třeba vezmete sebou kulas a plnej inv velkejch lékáren a jdete bojovat. Už skoro vyplácáte všechny lékárny a nepřítel se vám odlogne a vy z toho máte velký hovno a vyhodili jste strašný prachy za lékárny, který jste vyplácali.
Omluvte vulgární mluvu ale koho by to nenaštvalo.

Nápady, kritika i urážky jsou vítány.
# 11.8.2007 23.09
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.

Stránky: 1 2 3

Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
račej spravit 1 ostrov velkost cca na 3 prechodi chapete od stredu ostrova by sa dalo cca 2-3 krat pejst na každu stranu..myslim tie prechodi ak su v meste abo na začiatku ale to je jedno........tam nech sa killuju PK a norm players nech si žiju..bo je to blbe že všade ta možu od*ebat iný hráči 3-(jj
# 25.9.2007 15.11
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
furt řešíte ty samé věci..

Řeklo se, že odlogování se ošetří...

Na killování budoud dohlížet CHBI a CHUJ..

LOCK
# 25.9.2007 15.45
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Srabi, aneb odlogovávaj při boji [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.