Chmatákov online


Fórum – Srabi, aneb odlogovávaj při boji

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Srabi, aneb odlogovávaj při boji [zamknuto]

Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Vymyslel jsem 2 nápady aby se nemohlo odlogovávat při boji:
1. Vytvořit v každém městě (PK,Ledovej o., Ohnivej o. Hlavní město...) zónu pro odlogování. Dalo by se odlognout pouze v těch zónách, kdyby se někdo odlogl jinde tak by zůstal viset ve hře, aby nezatěžoval server tak by ho to po 1-2 minutách odloglo samo do té doby by ho mohl kdokoliv killnout, když bude někdo línej si tam dojít (jako do zóny) tak to bude jeho mínus. Ta zóna by nebylo jako celí město jenom třeba malej kousek třeba o kolo každý banky.

2. Odlognutí by bylo pozastaveno na 10 s (až po 10 sekundách by vás to odloglo), pokud by se někdo chtěl odlognout při boji, tak by ho to odloglo až by byl mrtvej. Asi si říkáte co když se odlognu kde je hodně lidí a oni mě killnou, protože když do mě střelej tak mě to odlogne až budu mrtvej řešení je jednoduchý, nikomu neříkejte že se odlogováváte a snad vás niko nekillne. K tomuto nápadu bych uvítal jestli by jste mi to pomohli domyšlet.

Když budete mít někdo jinej nápad s odlogováváním tak ho jsem určitě napište.

P.S: Už mě pořádně serou ty co se tahle odlognou. Vy si třeba vezmete sebou kulas a plnej inv velkejch lékáren a jdete bojovat. Už skoro vyplácáte všechny lékárny a nepřítel se vám odlogne a vy z toho máte velký hovno a vyhodili jste strašný prachy za lékárny, který jste vyplácali.
Omluvte vulgární mluvu ale koho by to nenaštvalo.

Nápady, kritika i urážky jsou vítány.
# 11.8.2007 23.09
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.

Stránky: 1 2 3

Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
Teraz je to dobre ako je inak by bolo stále menej a menej hráčov pretože by sa len killilo.
# 13.8.2007 15.39
 
ANONIM
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jsem přece ANONIM né?
SZ
ja bych s odlogovanim nic nedelal kdyby se nekdo fakt chtel odlognout tak resetuje comp:D
# 13.8.2007 16.31
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
udelal bych nekolik sekund na odlog (3-5) a bude...

ANONIM : kdyby nekdo pokazdy kdyz bude dostavat na pr*el restartnul kompa tak by mi to nevadilo.. krome toho ze si tim nici komp tak nejakou dobu trva nez nabootujes takze klidne at si restartujou
# 13.8.2007 16.36
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
kukni sa na to aj z tej druhej stranky Nioo ked ty strais leky a on ologne aj on musel za nieco kupit tie leky tak aj on nieco stralil.
# 13.8.2007 17.07
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
chmat: a nezůstal by ve chmatu ještě těch 3-5 sekund i kdyby resetnul komp? a stejně má docela šanci že tam zůstane viset dýl než 3-5 sekund.

A co když to zavře křížkem? má to stejnej vliv jako když odlogneš?

Anonim: já to nemyslim jenom na kilování máš v tom i výhodu když do tebe půjde někdo v hlavnim městě (budeš mít třeba 25 Hp a vytáhneš nějakou dobrou věc) tak tě sice killne ale ty do těch 3-5 s stihneš napsat obrana a on nebude mít taky nic (nevim jak kdo rychle píše ale myslim si že se to dá do těch 3-5s stihnout napsat)

Jo a ještě to je výhoda pro chuj a chib že stihnou záškodníka zneškodnit než odlogne)
Je toho víc ale kdybych tady všechno vypsal tak by to nikdo nečetl.
# 13.8.2007 17.09
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Souhlasím s chmatem. Jen bych přidal nějaké odlogovací zóny, kde by šel odlog okamžitě.....
# 13.8.2007 18.20
Obrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
já bych ty zóny nepřidával, k čemu by to bylo 3-5s nikoho nezabije
# 13.8.2007 19.44
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
kdyz resetne kompa tak by mel zmizet ale jak sem psal kdyby nekdo pokazdy resetoval jen aby nechcip tak by to musel bejt uplnej debil...

ono nejde udelat ze te to odlogne za  vterin ale de udelat ze bude trvat 5 vterin nez se ti "otevre" odlog tlacitko tudiz odlog zony nepudou...

a k tem maximalnim delikvetum tam je to jedno budou "presunuti" do napravaku i kdyz odlognou :) takze se sice zachrani ale o veci stejne prijsou a az lognou budou v lapaku :)
# 13.8.2007 21.01
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

ANONIM
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jsem přece ANONIM né?
SZ
takze za to ze se nekdo odlogne z boje ho poslou do lapaku? Nezda se vam to trochu moc prisny???
# 13.8.2007 21.05
Obrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Mě se to přísný nezdá a určitě ho tam nezavřou na furt
# 13.8.2007 22.53
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
aha... takze jeste jednou a pomalicku... KDYZ bude nekdo delat bordel killit v zonach kde bude zakazano prudit atd atd a prijde na nej CHUJ, CHBI nebo proste neco a on se odlogne tak mu to nepomuze... proste se zavre do vezeni (ne za to ze se odlog, ale protoze delal veci ktery nemel a pak se odlog aby se vyhnul trestu) a vezeni samozrejme bude casove omezene... v jistych pripadech bude muset vinik trest i odpikat ne jen stravit cas v lochu... v obou pripadech je samozrejmost ztrata veskereho majetku...
# 14.8.2007 0.29
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

»|nv@der«
uživatel
Obrázek
Ve hře: »|nv@der«
SZ Mail ICQ
Neni to spatny napad ale ja bych to spis napsal do cheatu odlognout a po 5 sekundach by sem se odlog je to srabacky kdyz nekdo si zacne a pak odlogne
# 22.9.2007 18.10
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
tohle jsem pak ještě řešili jinde a vymyslel sjem to jinak...

Odlogovat se dá až XY sekund p poslední špatné akci (střelba, kradení..), takže napadenej řemda může odlogovat hned...
# 22.9.2007 18.40
Obrázek
Ellis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ellis
SZ Mail ICQ Web
bigdragon: Souhlas,tohle je asi jediný vyhovující řešení... ;-)
# 24.9.2007 20.25
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
A ztráta majetku je jako jen co mám u sebe nebo i v bance atd...........
# 25.9.2007 14.11
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Srabi, aneb odlogovávaj při boji [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.