Chmatákov online


Fórum – Srabi, aneb odlogovávaj při boji

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Srabi, aneb odlogovávaj při boji [zamknuto]

Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Vymyslel jsem 2 nápady aby se nemohlo odlogovávat při boji:
1. Vytvořit v každém městě (PK,Ledovej o., Ohnivej o. Hlavní město...) zónu pro odlogování. Dalo by se odlognout pouze v těch zónách, kdyby se někdo odlogl jinde tak by zůstal viset ve hře, aby nezatěžoval server tak by ho to po 1-2 minutách odloglo samo do té doby by ho mohl kdokoliv killnout, když bude někdo línej si tam dojít (jako do zóny) tak to bude jeho mínus. Ta zóna by nebylo jako celí město jenom třeba malej kousek třeba o kolo každý banky.

2. Odlognutí by bylo pozastaveno na 10 s (až po 10 sekundách by vás to odloglo), pokud by se někdo chtěl odlognout při boji, tak by ho to odloglo až by byl mrtvej. Asi si říkáte co když se odlognu kde je hodně lidí a oni mě killnou, protože když do mě střelej tak mě to odlogne až budu mrtvej řešení je jednoduchý, nikomu neříkejte že se odlogováváte a snad vás niko nekillne. K tomuto nápadu bych uvítal jestli by jste mi to pomohli domyšlet.

Když budete mít někdo jinej nápad s odlogováváním tak ho jsem určitě napište.

P.S: Už mě pořádně serou ty co se tahle odlognou. Vy si třeba vezmete sebou kulas a plnej inv velkejch lékáren a jdete bojovat. Už skoro vyplácáte všechny lékárny a nepřítel se vám odlogne a vy z toho máte velký hovno a vyhodili jste strašný prachy za lékárny, který jste vyplácali.
Omluvte vulgární mluvu ale koho by to nenaštvalo.

Nápady, kritika i urážky jsou vítány.
# 11.8.2007 23.09
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.

Stránky: 1 2 3

veselak1
uživatel
SZ
a co keby si dal logout pri boji ale ta to odlogne az poboji.
# 12.8.2007 13.37
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
na pi*u tohle to je to uplně nefér proti hráčům co nechcou boj
# 12.8.2007 14.14
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
taky se to může omezit na povolání (bojovník, mystik, pobuda, klerik, lovec...) řemeslník by se třeba odlognout mohl
# 12.8.2007 14.38
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
George-2
uživatel
SZ Web
ja bych dal že kdyby se dal duel tak by to nešlo se odlognout protoze kdyby preba nekdo rubal na rubu a prisel by tam nekdo a zacal ho kilovat a on by se branil tak by se mohl ten ktery by se branil odlognout a nebo ten ktery by si zacal tak by se nemohl odlognout ale ten druhy ktery by se jen branl tak ten by mohl se odlognout
# 12.8.2007 14.43
[img][/img]
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Nioo:ne to je na nic radši pro všecky povolání

George-2:super nápad když někdo někoho napadne tak ten napadený muže odlognout jen když es ještě nebránil když se bránil tak odlognout nemůže. ale viz. návrh na PvP nebylo by toto potřeba protože by byly ty duely atd....
# 12.8.2007 15.43
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
A čo keby to bolo tak že ak by niekto do niekoho strelil tak by sa to zapísalo do nejakého súboru na web napr. http://www.chmatakov.cz/killeri.txt a ak by sa niekto sťažoval členom z CH.U.J tak by si to niekto napr. bigdragon stiahol odtiaľ a mohol zistiť že kto začal prvý atd.
# 12.8.2007 16.31
 
ANONIM
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jsem přece ANONIM né?
SZ
me to pride jako uplna blbost podle me je to zbytecna prace a zbytecny zeslozitovani
A pokud vim ta verze nema bejt o killovani pokud se nekdo odlogne z boje tak ma protivnik smulu nemeli se killovat... :D
a Nioo:V novy verzi velky lekarny nebudou...
# 12.8.2007 18.17
Obrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Anonim: já vím že velký léky nebudou ale když si koupíš 11 lékáren (velkejch, ze starý verze) tak tě to víjde na 4950 Chk a potom když s někým bojuješa vyplácáš třeba 10 léků a protivník odlogne tak jsi přišel o peníze a nic jsi z toho neměl.

George-2: to je dobrej nápad
# 12.8.2007 19.16
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
George-2
uživatel
SZ Web
dik ze mne chvali te ale dobre to zdokonalil Mernik
# 12.8.2007 21.48
[img][/img]
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
ty doely jsou blbost..... A todle asi udělat nepujde....
# 12.8.2007 22.23
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ne, ne, ne můj názor...
# 13.8.2007 8.33
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
mno tak ja vam to ulehcim :) upravit odlog NEJDE to ste necekali co ? :)
jedine co me napadlo je udelat special odlog prikaz a dat spozdeni nez se uskutecni to by jit mohlo :) co vy na to ?

a drobnost kdo rek ze velky lekarny nebudou ? ;)
# 13.8.2007 10.13
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

ANONIM
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jsem přece ANONIM né?
SZ
No ja:D...
a Nioo ,,prikyvoval''
# 13.8.2007 10.22
Obrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Chmat: tak to spozdit. Na kolik s?

A nešlo by to udělat že by se to muselo napsat do chatu? např. odlognout (a po 3s by vás to odloglo)
# 13.8.2007 11.03
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
eXruNneR
uživatel
SZ Mail
Nioo:myslím že jeto kravina
# 13.8.2007 15.26
ObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Srabi, aneb odlogovávaj při boji [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.