Chmatákov online


Fórum – drasticky proti buggerům

Fórum » Archiv » Poslední novinky » drasticky proti buggerům [zamknuto]

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Za obecné porušování pravidel a bugování "Ve velkém" už mají ban jistý účty..

Zahy...
..bigman..
LORD_DEZMOND
novallee

Palanda mi poskytl poměrně obsáhlý seznam veřejných účtů. Pokud zjistím, že jsou opravdu veřejné (tedy hesla fungují), udělím palandovi za tyto informace milost a on ban nedostne...


PRO OSTATNÍ


Každý kdo má ve hře aktuálně více než 1 200 000 chk se zde může přiznat a říct, kde peníze vzal. Samozřejmě existují způsoby, jak ověřit pravost jeho tvrzení. Pokud jste bugovali (v menším rozsahu) nebo máte peníze od buggerů (případně peníze z vykradených účtů), máte možnost se zde přiznat. V lepším případě vám budou sníženy skilly na polovinu, stav chk snížen na zhruba 5 000 chk a zabaven majetek. V horším (v případě, že neřeknete celou pravdu), vám budou skilly VYNULOVÁNY (tzn ne na 10 ale na 0). Pokud se zde někdo nepřizná (ban na web není omluva, za to si můžete sami), bude potrestán. V přpadě že narazím na nick, který má podezřele mnoho chk a jehož majitel se zde nepřiznal, budu podle množství chk nulovat skilly nebo banovat.

Výše uvedení už mají ban jistý, několikrát jsem je varoval (u zahyho se ještě rozmyslím, byl to jeho první prohřešek) a budou zabanováni pro výstrahu ostatním
# 11.5.2008 8.46
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 510 11 12 13 14

Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
nevim proc by to upravoval kdyz o tom vsem tady byla diskuze..kdyz ses tak tupej ze si to nedokazes procist tak mlc a nech si ty trapny pripominky pro nekoho jinyho...jinak s tou vzdelanosti...pochybuju..velice pochybuju ze ty by si byl vzdelanejsi nez ja kdyz mas takovyhle detinsky pripominky
# 15.5.2008 16.49
Já jsem zákon
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
tady pro pitchu a dalsi kteri chybeli na hodinu cetby

bigdragon:

zredukování hry bude náseldující

všichni nad 300 000 chk : zredukování financní na 30 000 chk;
všichni nad 500 000 chk : vynulování skillů a zabavení majetku;

protesty nepříjmáme, váš názor nás nezajímá, berte to jako fakt. Tak bude...
# 15.5.2008 17.10
Já jsem zákon
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
snad nebude nutna... po wipu lol
# 15.5.2008 17.24
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

JaAcker
zablokován
Obrázek
SZ
Ciby ty demene vspamatuj se leda kdo tu dělá to tvoje ťuťu ňuňu je tvoje máma a dělá to jak ti utírá zadeček jak uděláš bobo tak si tady moc nevyskakuj ty hnupecku jeden ty asi nechápeš ž i kdyby si byl ten ocas Admin ty tak mi ty tvoje bany sou u pičky s tičky. Děláš tady ramena a vypadáš jako strašnej pošuk. A nejvíce si mě nasrla jak si se sral do Crawlera já tě potkat tak ti dám takovou ránu že alespon budeš vipadat normálně. Čuráčk. vlezmivprdelkovej
# 15.5.2008 17.39
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
LoL Pohy, ty seš moc... Já nesedim za compem proto, abych pak jak kokot celou dobu pročítal, co asi kdo napsal na 13 stran topicu. Čet jsem první 2 strany a měl jsem dost... Když nám to BD chtěl tolik klást na srdce, měl to ten vymrdanej píčus editovat do toho 1. příspěvku.

Ciby: Myslim že tu nemá cenu rozepisovat můj treninkovej plán, ty si budeš stejně jako malej čůráček stát za tim, že seš větší vazbič než všichni tady na tom fóru...

Btw, dragone, k tvýmu podpisu..lol Tak se kurva zastav!
# 15.5.2008 17.41
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Jacker: Pozor na papuľu aby si nemusel jesť cez brčko...
# 15.5.2008 17.41
 
JaAcker
zablokován
Obrázek
SZ
jej s tebe sem tak posrany a pozor at nejíš do konce života Krupičku
# 15.5.2008 17.46
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Raz sa ti zasmejem, až tak dopadneš...

Ja si pozor dávam, o to sa ty neboj!
# 15.5.2008 17.57
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
LoL ty kkte jeden malý :D podle toho tvojeho "s tebe" soudím, že budeš asi hodně velký kluk, který dělá ramena a vyskakuje si tady jako největší boucháč 3-( Na chmatu ses ukázal jednou bůh ví jestli vůbec a víš kdo je vlezprdel atd.. Cibyho znám osobně ty ani trošku a píšeš tady jaký je, jak by jsi ho znal celou věčnost.. Jsi jenom malý Dementek 3-( Ty jsi leader no respect jo?! Podle toho, jak ten klan vypadá jsi asi hodně dobrý leader lol Dej Chmatu a ostatním na Chmatu pokoj.. a S tím jak bys dal Cibymu ránu, no nevím nevím ;-)
EDIT: a jak sem Vám to nelíbí, kolik se komu má smazat peněz, mohl by se udělat celkový Wipe a bylo by to v Poho.. v jiných hrách za Dupování nedostaneš žádné varování atd.. Dostaneš rovnou Banánek a když se ti hodně zadaří tak i Ban IP ;) Prostě Chmat se stává nehratelný.. Pořád si tady jiní Dementíčci stěžujou jak je obrali o prachy a lžou GM do očí.. zkuste jít na jinou hru a napsal GM je největší Pič* na světě a už si nezahrajete hodně dlouho ;) CHtělo by to WIPE
# 15.5.2008 18.11
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 510 11 12 13 14

Fórum » Archiv » Poslední novinky » drasticky proti buggerům [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.