Chmatákov online


Fórum – drasticky proti buggerům

Fórum » Archiv » Poslední novinky » drasticky proti buggerům [zamknuto]

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Za obecné porušování pravidel a bugování "Ve velkém" už mají ban jistý účty..

Zahy...
..bigman..
LORD_DEZMOND
novallee

Palanda mi poskytl poměrně obsáhlý seznam veřejných účtů. Pokud zjistím, že jsou opravdu veřejné (tedy hesla fungují), udělím palandovi za tyto informace milost a on ban nedostne...


PRO OSTATNÍ


Každý kdo má ve hře aktuálně více než 1 200 000 chk se zde může přiznat a říct, kde peníze vzal. Samozřejmě existují způsoby, jak ověřit pravost jeho tvrzení. Pokud jste bugovali (v menším rozsahu) nebo máte peníze od buggerů (případně peníze z vykradených účtů), máte možnost se zde přiznat. V lepším případě vám budou sníženy skilly na polovinu, stav chk snížen na zhruba 5 000 chk a zabaven majetek. V horším (v případě, že neřeknete celou pravdu), vám budou skilly VYNULOVÁNY (tzn ne na 10 ale na 0). Pokud se zde někdo nepřizná (ban na web není omluva, za to si můžete sami), bude potrestán. V přpadě že narazím na nick, který má podezřele mnoho chk a jehož majitel se zde nepřiznal, budu podle množství chk nulovat skilly nebo banovat.

Výše uvedení už mají ban jistý, několikrát jsem je varoval (u zahyho se ještě rozmyslím, byl to jeho první prohřešek) a budou zabanováni pro výstrahu ostatním
# 11.5.2008 8.46
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 710 11 12 13 14

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
neni, co třeba john1 ?!
# 11.5.2008 13.00
 
!-! Realias !-!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Asi začnu hrát.. :-p
SZ Mail ICQ
Palanda: john1 co ja o nem vim tak ma asi 150k ale 1,5mega nemá a on je 40letý chlap to sem o něm taky slyšel, ale že by měl takovejch penez to nemá...:-|
# 11.5.2008 13.02
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ja bych udelal to WIPE...to by zamezilo velkemu mnozstvi penez a naboguvanych veci..kazdy by musel zacit pekne od zacatku a poctive by si vydelaval..po te by se mohl udelat omezeny pocet spec. veci jako je treba bila snipa,rotacak atd...a bylo by vystarano:)
# 11.5.2008 13.02
Já jsem zákon
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Tak jasne ze u PC nesedim od rana do vecera ale mam G-Mouse a prtim se kukam treba na V nebo hraje PS ale jsem u toho ;)
# 11.5.2008 13.02
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
John je palandův tatík.
palanda: John to zajisté pochopí...
# 11.5.2008 13.03
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ

!-! Realias !-!:Palanda: john1 co ja o nem vim tak ma asi 150k ale 1,5mega nemá a on je 40letý chlap to sem o něm taky slyšel, ale že by měl takovejch penez to nemá...:-|



1. jeto muj otec
2. vim co ma a nema na ucte..
3. si kkt ?
# 11.5.2008 13.03
 
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Pála Je :D
# 11.5.2008 13.04
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
!-! Realias !-!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Asi začnu hrát.. :-p
SZ Mail ICQ
Pohy:To by nebylo možný ale potom by tady vznikal problém co se týče VIP ůčtů třeba by se jen bynulovali penize a věci... (skilli bych nechal.. nebo je přidělil skupinám jako je Chmakuza , Chmazka atd..:idea:
# 11.5.2008 13.04
 
borek7
uživatel
Obrázek
Ve hře: borek7
SZ Mail ICQ
spenr tak otom nevim ja sem te jednou viděl a mluvil sem na tebe a ty nic tykže si musel bejt afk
:-O
# 11.5.2008 13.05
 
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Já bych to proste udelal tak ze bych dal takove polovicni WIPE a tak by se vyresili problemy o bugovani atd uz je ve hre takovych nabugovanych veci a penez az to hezky neni vymazal bych veci penize ale skily bych nechal myslim ze nejsem jediny ktery by tohle chtel ..
Borek : a proc mas v miste uctu nemam ale schanim ?! tak zase nemachruj ..



Naposledy upraveno: 11.5.2008 13.07

# 11.5.2008 13.06
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
!-! Realias !-!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Asi začnu hrát.. :-p
SZ Mail ICQ
Já s tohle diskuzí končim tady se má přiznávat a néé diskutovat!! BD zastav tuhle diskuzi pls...
# 11.5.2008 13.06
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Lol grafftika tolik pěnez
Jo fabos dostal taky nák 3ook od bigmana myto říkal;-)
# 11.5.2008 13.08
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
borek7
uživatel
Obrázek
Ve hře: borek7
SZ Mail ICQ
realias proč to chceš ukončit ?? že se tu hadame??to je jen vijadření ktomu tematu
# 11.5.2008 13.08
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
ne, že tu práskáte jak malý haranti...

"V nouzi poznáš přítele... "
# 11.5.2008 13.08
 
Spenr
uživatel
Obrázek
Ve hře: N.CorteX
SZ Mail ICQ Web
Hej souhlasi tady aspon nekdo se mnou ?! :D
Já bych to proste udelal tak ze bych dal takove polovicni WIPE a tak by se vyresili problemy o bugovani atd uz je ve hre takovych nabugovanych veci a penez az to hezky neni vymazal bych veci penize ale skily bych nechal myslim ze nejsem jediny ktery by tohle chtel ..



Naposledy upraveno: 11.5.2008 13.11

# 11.5.2008 13.10
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 710 11 12 13 14

Fórum » Archiv » Poslední novinky » drasticky proti buggerům [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.