Chmatákov online


Fórum – drasticky proti buggerům

Fórum » Archiv » Poslední novinky » drasticky proti buggerům [zamknuto]

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Za obecné porušování pravidel a bugování "Ve velkém" už mají ban jistý účty..

Zahy...
..bigman..
LORD_DEZMOND
novallee

Palanda mi poskytl poměrně obsáhlý seznam veřejných účtů. Pokud zjistím, že jsou opravdu veřejné (tedy hesla fungují), udělím palandovi za tyto informace milost a on ban nedostne...


PRO OSTATNÍ


Každý kdo má ve hře aktuálně více než 1 200 000 chk se zde může přiznat a říct, kde peníze vzal. Samozřejmě existují způsoby, jak ověřit pravost jeho tvrzení. Pokud jste bugovali (v menším rozsahu) nebo máte peníze od buggerů (případně peníze z vykradených účtů), máte možnost se zde přiznat. V lepším případě vám budou sníženy skilly na polovinu, stav chk snížen na zhruba 5 000 chk a zabaven majetek. V horším (v případě, že neřeknete celou pravdu), vám budou skilly VYNULOVÁNY (tzn ne na 10 ale na 0). Pokud se zde někdo nepřizná (ban na web není omluva, za to si můžete sami), bude potrestán. V přpadě že narazím na nick, který má podezřele mnoho chk a jehož majitel se zde nepřiznal, budu podle množství chk nulovat skilly nebo banovat.

Výše uvedení už mají ban jistý, několikrát jsem je varoval (u zahyho se ještě rozmyslím, byl to jeho první prohřešek) a budou zabanováni pro výstrahu ostatním
# 11.5.2008 8.46
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 510 11 12 13 14

crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
bigdragon: Poslal jsem Gizmovi 2x 500 Kč a dostal jsem za to 2x 1 mil. chk. Máš s tim nějakej problém?
# 14.5.2008 20.48
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
Pitcha
uživatel
SZ
Mužeš mi ty vypasený prase říct proč ste me vomr**li o o 900 000 když sem žadnou mez nepřekračoval ?? Víc jak 1 200 000 jsem neměl tak mi nemate co lezt na ucty...
# 14.5.2008 22.43
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Pitcha: Tak ty jsi vážně dement na nejvyšší úrovni, kde si vzal jen tak 900k? Ti spadly z nebe, ne? Jo, já vím, ty jsi vlastně celé měsíce těžil, že? A nevím, co se tady rozkřikuješ, když je to pouhý TEST. Za tvou drzost bych ti dal BAN :-!
# 15.5.2008 7.06
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Pitcha, k tobě nemám slov asi si za svého mystika těžil den i noc, že??a tak sis vydělal 900k 3-(
# 15.5.2008 8.01
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
On AFKřil za Bernyho.

Jinak Dragone, lord_dezmond nemá ban...
# 15.5.2008 12.25
 
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Fabos a Ciby: Vy vymatlaný debílci, tak má říct, že bude mazat všem nad 500 000 a ne nad 1 200 000! To moh rovnou napsat-"smažu všechny částky, které se mi nebudou líbit"...

Ciby: Když je to ten tvůj TEST, tak to nám moh všem ty prachy nechat aby se nám líp testovalo, ne?...mamrde...
# 15.5.2008 13.26
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
ja se chci teda taky priznat... dostal sem asi miliardu (plus minus nejaky drobny) od Gizma... prosiiiiim velky draku (s malym.... ehm sebevedomim ? lol ) nedavej nam BAN my uz to neudelame !!!! lol
# 15.5.2008 13.30
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Fabos já když jsem si vydělával s řemdou tak tak sem si za tejden vydělal 460 000 a to sem nebyl afk tak nechápu proč by nemohl mít Pitha 900 000 chk
Jinak k chlastmasterovi : Ban na něj :DxD
# 15.5.2008 13.37
Obrázek
Obrázek
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Já jen žasnu nad tím jak všichni nadávají GMkům, jestli jsou normální, že přídou o penízky, ale na ty bugery nikdo nic nenamítá... Bugování je v pořádku, ale jak s tím GM začnou něco dělat tak je zle. Smutný pohled na chmatákovskou komunitu...
# 15.5.2008 13.44

Pitcha
uživatel
SZ
Cibi : Banem si pomuzes,.. na foru už mam 3... :-*
Fabos : Víš hovno jaký já mám účty... Mystik, Řemda, Bojovnik, Lovec,... To by ti mohlo dojít že netěžim za mystika
Big Daddy : Debilku afk jsem nebyl ani nepamatuju, to když zase Gizmo vše dojebal za to ja nemužu,..

Dále : Každý kdo má ve hře aktuálně více než 1 200 000 chk se zde může přiznat a říct....
Jako ti chtří a všemocní GMka by jste si měli zopáknout rovnosti ( učivo 7. třídy ) , očividně vám nedochází ze 900 000 je menší než 1 200 000....
# 15.5.2008 16.04
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
pitcha:kdyby si cetl poradne prispevky,tak by si zjistil ze BD pak taky napsal ze kazdymu kdo ma nad 3oo ooo se snizi na 5o ooo a kazdymu kdo ma nad 5oo ooo budou snizeny skilli o polovic a odebrany penize...mel by ses naucit poradne cist...PS: dost by ses hodil do 2.tridy...:D
# 15.5.2008 16.26
Já jsem zákon
Pitcha
uživatel
SZ
Samozřejmě, ono je topic od toho aby se v dalších komentech měnil podle toho jak se mu to zrovna hodí a JÁ , když mám stížnost si musím pročíst 12stránek jestli to nahodou nezměnil... Asi v životě nikdy neslišel o - upravit příspěvek...
btw : ArNi.. o vzdělanosti pomlč, zrovna ty,..
# 15.5.2008 16.30
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
ciby
uživatel
SZ ICQ Web

crawler3:Fabos a Ciby: Vy vymatlaný debílci, tak má říct, že bude mazat všem nad 500 000 a ne nad 1 200 000! To moh rovnou napsat-"smažu všechny částky, které se mi nebudou líbit"...

Ciby: Když je to ten tvůj TEST, tak to nám moh všem ty prachy nechat aby se nám líp testovalo, ne?...mamrde...


Ty malý demente, takoví frajeři jako ty, se mi velmi líbí... Za počítačem největší bouchači, a když se má něco v realu stát, tak ťuťuňuňu a vedle plyšového medvěda...
Btw., vy říkáte, že BD si vyžaduje autoritu a je tvrdý? Totální blbost, já kdybych měl práva, tak jste za takové debilní příspěvky odměněni IP banem...
# 15.5.2008 16.34
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Zas si ale uvědom,kdybys tohle dělal každýmu,tak tu hru za chvíli nikdo nehraje,a třeba mě,by si jen tak zabanovat nemohl,protože z mý IP hrajou další lidi.
# 15.5.2008 16.37
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
bor€č€k
uživatel
SZ
jo zvlast zahy...
# 15.5.2008 16.45
 

Stránky: 1 2 3 4 510 11 12 13 14

Fórum » Archiv » Poslední novinky » drasticky proti buggerům [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.