Chmatákov online


Fórum – Chmatákovské Tv

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákovské Tv

milanmichal
uživatel
SZ Mail
Chmatákovské Tv
Protože je ve chmatákově mnoho událostí , který stojí za zmínku a chmatákovské noviny jsou na to krátké tak proto by bylo dobré udělat chmatákovskou TV . Já sám osobné mám dva nápady . 1. Udělat Tv v game makru a to bych asi svedl a nastavit tam všechni vaše vydea + třeba ve 4 hodiny v ponděli visílání ze světa a z novinek . 2. Mohl by se udělat web , kam by se mohli ukládat filmečky , a bylo by tam hlavní které by se pořád měnilo . Já sám bych mohl být hlavní šéf redaktor , a když se dostanu na chmat tak hned něco natočit , nebo zdokumentovat . V Tv by se probírali nejen události z chmatu , ale i z webu . Vždy bych někoho pověřil aby natočil třeba z nějaké události nebo q kousek videa a já bych to potom připravil na online vysílání .
# 13.4.2008 13.14
 

Stránky: 1 2 3 4

milanmichal
uživatel
SZ Mail
No a jakou profesi by si vikonával ? Taky musí souhlasit všechni členové ale já bych tě bral
# 14.4.2008 20.02
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
m!key: Ok zajtra to spravím bo teraz som tu len na skok a aj ja môžem natáčať ale len s účom RapKiler bo ten účet má VIP
# 14.4.2008 20.12
petey
uživatel
Ve hře: Freerider, Straggler
SZ Mail ICQ Web
maniak:jaktože maš učet rapkiller?
# 14.4.2008 20.13
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
RapMan mi ho "daroval"
# 14.4.2008 20.22
petey
uživatel
Ve hře: Freerider, Straggler
SZ Mail ICQ Web
aha už jsem myslel že by jsi kradl:-P

ale vzdyt to je ten ucet se skinem ne?
# 14.4.2008 20.25
 
*Amigo*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amigo
SZ Mail ICQ
No ono by stačilo aby se do toho psaní Chmatnovin někdo s elánem pustil;-)
TV už je moc a nedokážu si to představit:-|
# 16.4.2008 17.30
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ooo,nemam rád pokémony co si hrajou na chytráky...
A vlezdoprdelky co si píšou na popis že by se rádi stali moderátorem že Aspire?!3-(
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Njn asi nemáš představivost . Podle mě a to teď neříkám proto abych protořečil , ale podle mě chmat noviny jako představení chamtu hráčům nestačí . když jsem se m přišel já , tak jsem se sice na videa tady podíval , ale pochopil sem to úplně jinak protože to jsou spíše scénky . Proto se dost stává že se tam lidi regnou skusí a moc je to nebavý protože jdou třeba někam jinam než lovit ryby . Potom je to taky dobrý proty , kteří se nudi . Tv jede pořád a nebude ohraná . tyhle noviny si jednou přečteš , a zase musíš čekat na další . Navíc když už je ta mnějakej obrázek tak podlemě nestačí a jeden je málo . Od toho by měla být Tv .
# 16.4.2008 17.45
 
*Amigo*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amigo
SZ Mail ICQ
Tak kdyby to mělo jet furt,tak to už by si Gizma fakt musel hodit mašlu.xD
Určitě by to nebylo zadara a ted jsme rádi když chmat jede server,natož televize!:-|
# 16.4.2008 17.56
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ooo,nemam rád pokémony co si hrajou na chytráky...
A vlezdoprdelky co si píšou na popis že by se rádi stali moderátorem že Aspire?!3-(
milanmichal
uživatel
SZ Mail
No fakt promiň ale ti si to snad nečetl :D . Dělám ji já maniak a M!kay . Děláme ji v mogulu , a tam se nastavý ppár vydejí a jeden čas se vynechá na live visílání . Ty videa se celej den opakují . Druhej den je aktualizujeme . Každeej týden bude jedno možná 2 live visílání .
# 16.4.2008 18.00
 
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
A na jaké to bude stránce?
# 16.4.2008 18.02
Elita je již uzavřená!
milanmichal
uživatel
SZ Mail
No zatím se vše jen připravuje a navhuje , ale bude to na jiném webu a pak tu jednou možná bude odkaz .
# 16.4.2008 18.10
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
petey:jj má skin
# 17.4.2008 20.14
petey
uživatel
Ve hře: Freerider, Straggler
SZ Mail ICQ Web
tak to asi malinko nepremysle ze?:-P

ja bych si ho kazdopadne nechal
# 17.4.2008 20.18
 
skiler3
uživatel
Obrázek
Ve hře: rendaku, skiler3
SZ Mail ICQ
To je gooood nápad !!!! konecně nějakej pořádnej kalibr :-D
# 21.4.2008 21.08
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákovské Tv

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.